pontifexmaximus
28.10.02, 12:27
Nieoficjalnie: Tadeusz Jędrzejczak zostanie prezydentem Gorzowa
28.10.Gorzów Wlkp.(PAP) - Według nieoficjalnych wyników, 50 proc. głosów w
wyborach prezydenta Gorzowa nieznacznie przekroczył Tadeusz Jędrzejczak (SLD-
UP) - poinformowała PAP przewodnicząca Miejskiej Komisji Wyborczej w Gorzowie
Ewa Wieczór.
Według niej, Jędrzejczak uzyskał ok. 50,23-50,24 proc. głosów. "Do momentu
zliczenia ostatnich głosów ważyła się sprawa drugiej tury wyborów na
prezydenta Gorzowa. O tym, że jej nie będzie i Tadeusz Jędrzejczak uzyskał
wymaganą większość zadecydował kilkadziesiąt głosów z ostatniej ze zliczanych
komisji obwodowych, jest to wynik nieoficjalny" - powiedziała Wieczór.
Drugie miejsce zajęła Elzbieta Rafalska - kandydatka Komitetu Wyborczego
Wyborców "Razem dla Gorzowa" związanego m.in. z PO i PiS.
Komisja nie podała jednak jeszcze wyniku jaki uzyskała - nie zliczono
jeszcze wszystkich głosów pozostałych kandydatów. (PAP)
mmd/ rad/ raf/
11:39 02/10/28