jonabe1
23.06.06, 18:31
Acha z jednej strony jestesmy w Europie,a z drugiej NIEEEEEE,bo tu piwo jest oficjalnie dozwolone od 16 lat.Ta kontrola to jeden wielki cyrk i hipokryzja-wszyscy wiedza,ze mlodziez 16-17letnia pije piwo,a moze miasto potrzebuje pieniedzy z kar???????Polowanie na czarownice,a Rafalek pewnie tylko wykonuje rozkaz,bo sam juz w podstawowce np na imprezie U szefa albo z Piniem i Paweliem,Pekinczykiem i Kowalem popijal pifko-no nie to byly czasy.........