Dodaj do ulubionych

zfermentujmy forum! myslmy! dyskutujmy!!!

06.09.06, 22:11
polityka to nie cale zycie!
jest tyle tematow!!!
rozmawiajmy na wszystkie!!!!

i nie bojmy sie tego,
ze nas wysmieja.

do boju forumo!
do myslenia!!
Obserwuj wątek
    • e_werty Re: zfermentujmy forum! myslmy! dyskutujmy!!! 06.09.06, 22:13
      Widzieliście już w działaniu "Windows Vista"?
      • andrzejusa Re: zfermentujmy forum! myslmy! dyskutujmy!!! 06.09.06, 22:23
        klarowniej werty!
        o co chodzi?

        i zaden program komputerowy
        nie zastapi myslenia!!!

        z reszta,
        zeby ten program powstal,
        ktos mosial pomyslec!!!!
        • andrzejusa Re: zfermentujmy forum! myslmy! dyskutujmy!!! 07.09.06, 20:52
          ruszcie dupy moi drodzy,
          ruszcie glowa!
          nikt nas na stosie nie spali!

          przestancie sie bac!
          swiat i zycie sa takie ciekawe.

          taki maly temat:
          czy hindusi przegonia chinczykow w populacji?

          i co my z nimi zrobimy???????????

          czy europa jest w stanie przyjac jeszcze 10 mln uciekinierow
          z biednych czesci swiata!!!!!??????
          • Gość: Dziki Re: zfermentujmy forum! myslmy! dyskutujmy!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.06, 20:57
            andrzejusa napisał:

            > ruszcie dupy
            > ruszcie glowa!

            Mój drogi, albo jedno, albo drugie...
          • e_werty Re: zfermentujmy forum! myslmy! dyskutujmy!!! 07.09.06, 21:09
            "...ruszcie dupy moi drodzy, ruszcie glowa!"

            ... tobie rzeczywiście dupa z glowa sie pomyliła! Ruszasz tą druga...
            • Gość: ola Re: zfermentujmy forum! myslmy! dyskutujmy!!! IP: *.range81-156.btcentralplus.com 07.09.06, 21:20
              polemika "leaderów"...
    • darth4 Re: zfermentujmy forum! myslmy! dyskutujmy!!! 09.09.06, 20:23
      Obawiam się że nic z tego. Każdy wątek inny niz ten na którym można się chamsko
      powyzewnętrzniać zbiera zainteresowanie około 3 klientów wliczając w to
      rozpoczynającego, a ilość postów ma małą szansę przekroczyć dwucyfrówkę liczac
      durne nic nie wnoszące wpisy.

      Ale sa watki ciekawsze niż "czy hindusi przegonią chińczyków" z naszego punktu
      widzenia. Np. z 2 tygodnie temu zapytałem czemu waszym zdaniem ceny w Polsce
      niektórych popularnych artykułów ( np. chemia ) są duzo droższe niż w bogatych
      niemczech. Niektóre nawet 200 % droższe !!!! ( np. karma dla psa ). Aby nie
      było jednak że to rózne sklepy i produkty, podałem konkretny przykład z IKEA
      Niemcy i Polska. Dokładnie ten sam artykuł rózni sie o 50 % na naszą niekorzyść
      oczywiście. Czym to wytłumaczyć ???
      No cóż, zainteresowanie było takie jak napisałemn wyżej.
      Skoro nie interesuje nas własna koszula, to czy zainteresuje nas koszula
      chińczyka lub hindusa ?
      Pozdrawiam optymistę :)
      • e_werty Re: zfermentujmy forum! myslmy! dyskutujmy!!! 09.09.06, 20:27
        "... np. karma dla psa..."

        ... to wejdź na forum o karmieniu kundli!

        "...Skoro nie interesuje nas własna koszula, to czy zainteresuje nas koszula
        chińczyka lub hindusa ?"

        ... już nie mówiąc o koszuli psa..
      • e_werty Re: zfermentujmy forum! myslmy! dyskutujmy!!! 11.09.06, 16:34
        "...czy hindusi przegonią chińczyków z naszego punktu widzenia..."

        ... ciekawy temat! W moim punkcie widzenia nie widziałem ani hindusów ani
        chińczyków! Widocznie przegonili sie nawzajem i osiedli w twoim punkcie
        widzenia...
    • be.em Re: zfermentujmy forum! myslmy! dyskutujmy!!! 11.09.06, 15:51
      z nami gadać nie chciałęś;)))
      • andrzejusa Re: zfermentujmy forum! myslmy! dyskutujmy!!! 11.09.06, 21:06
        czesc be.em !
        milo ze mnie znalazlas i cos napisalas!

        masz niesamowity talent do ciekawych postow(twojego pomyslu)
        i wyszukiwania cytatow,
        ktore trafiaja w sedno.

        oczywiscie , ze mezczyzni wola kobiety upadle , rozwiazle.
        z takimi kobietkami seks jest o wiele przyjemniejszy,
        nie mowie ze da sie z nimi zyc!

        ale seks jest super!!

        be.em :
        chcialem z wami pogadac ,
        ale troche powazniej,
        wlasnie o seksie.

        zarty sobie mozna robic,
        ale zart powinien byc przy okazji seksu,
        a nie seks przy okazji zartu!

        bo wtedy zart ciagle jest ,
        a seksu nie ma!

        tyle pieknych rozwiazlych kobiet!
        a tak malo czasu!!

        pozdrowienia be.em!
        pozdrowienia dla ezabeli!
        • e_werty Re: zfermentujmy forum! myslmy! dyskutujmy!!! 11.09.06, 21:12
          Tobie pi'zda na umysl siadła!

          ... heheh - niewyżyty dupek - twoja żonka to jest mrzonka? Stary kawaler
          erotoman jesteś?

          ... współczuję! Zaspokajanie swoich chuci w sieci - smutkiem leci!!!


          P.S.

          ... o seksie sie nie gada - seks sie uprawia... gadanie go niszczy!
          • andrzejusa Re: zfermentujmy forum! myslmy! dyskutujmy!!! 11.09.06, 21:21
            werty,
            seks na spolke z pieniedzmi
            rzadzi swiatem!
            co w tym zlego ze o seksie sobie pogadam,lub go uprawiam?

            wejdz na forum falubazu,
            to zobaczysz ze be.em, to bardzo inteligentna osobka!

            seks jest okej!
            • andrzejusa Re: zfermentujmy forum! myslmy! dyskutujmy!!! 11.09.06, 21:30
              dorth4,
              nie zgodze sie ze karma dla psow jest tansza w niemczech.

              w gorzowie kupilem dla naszego ladradorka(madra suczka)
              15 kg suchej karmy za 95 zl.
              jak sie zdziwilem ze tak drogo,
              sprzedawca polecil mi karme za 45 zl,
              ale , jak powiedzial uboga!

              w berlinie dobra karma dla psa (sucha),
              kosztuje 45 euro, za 15 kilo,
              najlepsza 75 euro za 15 kilo!

              to chyba jednak duzo drozej.

              bylem sprawdzilem ,porownalem.

              w polsce jest taniej, chociaz drogo!

              pozdrowienia
              • andrzejusa Re: zfermentujmy forum! myslmy! dyskutujmy!!! 11.09.06, 21:35
                czesc Dziki!
                wiesz jak to z ta glowa i dupa jest?

                jak nie pomysli glowa,
                to i dupcia nie za bardzo sie ruszac bedzie!

                ruszanie glowa nie jest zle,
                napisal bym nawet:

                bez ruszania glowa ,
                nie ma ruszania dupcia!

                przynajmniej z ta ,
                z ktora bys chcial!!

                o samochodzie , nie wspomne!

                trabantem nie pojedziesz.

                pozdrowienia Dziki.
              • darth4 Re: zfermentujmy forum! myslmy! dyskutujmy!!! 15.09.06, 07:59
                andrzejusa napisał:
                > dorth4,
                > nie zgodze sie ze karma dla psow jest tansza w niemczech.

                Jest takie przysłowie "pies który szczeka nie gryzie",
                Znane jest tez powiedzenie "sksualne gaduły" oraz zauważę że wszyscy śmiejemy
                sie z tych którzy juz tylko "o tym" moga pogadać.
                Zaś najgorszy rodzaj "tych" to ten który aby dodac sobie "prawdziwości" używa
                świńskich żartów lub obelżywości.
                Podsumowując współczuję wam że tyle o tym "gadacie" :)

                Co do karmy, wypowiadam się nie na podstawie zrzutu z samolotu ulotek, czy
                informacji "z magla". Także na podstawie "byłem i widziałem", a nawet kupiłem i
                pies "german sheeppard" ( jak napisał kiedys na forumnie "najmondrzejszy polski
                kanadyjczyk" ) czyli nasz dobrze znany polski owczarek niemiecki osobiście
                wypróbował i zdał mi relację :)

                Otóż ja kupowałem tu karmę za 150 zł za 15 kg, bo po tańszej psisko miało
                uczulennie. Widać dobra karma za 100 zł za 15 kg, dobra nie dla wszystkich
                pomimo zapewnień "pana" ).
                I znalazłem w Niemczech karmę dobrej firmy ( w Polsce uwazana za górna półkę )
                kosztującą 10 euro za 10 kg. Faktem jest że była to promocja na duży worek, bo
                5 kg kosztował 9 euro, ale pies nie robił z tego problemu.

                A więc podsumujmy
                150 zł za 15 kg = 10 zł za kg
                95 zł za 15 kg = 6,30 zł za kg
                10 euro za 10 kg = 4 zł za kg

                wniosek : żarcie dla psa tańsze jest w Niemczech w hipermarkecie sieci Kaufland.
            • e_werty Re: zfermentujmy forum! myslmy! dyskutujmy!!! 11.09.06, 23:24
              "...to zobaczysz ze be.em, to bardzo inteligentna osobka! seks jest okej!"

              ... do pier'dolenia nie bardzo potrzebna inteligencja - osobka tak...

              a co do rzadzenia swiatem - kazdy ma taki swiat na jaki zasługuje - akurat ten
              co pierd'oli wszystko nie jest moim...
              • andrzejusa Re: zfermentujmy forum! myslmy! dyskutujmy!!! 12.09.06, 21:50
                werty,
                to nie prawda!
                do seksu trzeba inteligencji!!!
                a czasami nie potrzeba drugiej osoby.

                inteligentnie sie nie wpada werty,
                a gdy sie nie mysli,
                wtedy mozna sie wpakowac w niemala kabale!!!!

                i ty mi mowisz,
                ze do seksu inteligencji nie potrzeba???

                pozdrowienia

                tylko ten co nie bzyka, nie moze miec:
                niechcianych dzieci!
                wszyscy inni ,przy seksie nie inteligentni,
                takie dzieci moga miec!!!!
                • Gość: jase Re: zfermentujmy forum! myslmy! dyskutujmy!!! IP: *.gorzow.mm.pl 12.09.06, 22:03
                  ale pieprzycie bzdury
                  • andrzejusa Re: zfermentujmy forum! myslmy! dyskutujmy!!! 12.09.06, 22:18
                    z tej magmy bzdur jase,
                    wyciagniemy sens tego swiata!!!

                    bez dyskusji nic zrobic nie mozna!

                    bo co dwie glowy to nie jedna!!!!

                    a trzydziesci glow , to juz potega!!!!!!

                    pozdrowienia jase
              • be.em e_werty 13.09.06, 21:24
                e_werty napisał:

                > "...to zobaczysz ze be.em, to bardzo inteligentna osobka! seks jest okej!"
                >
                > ... do pier'dolenia nie bardzo potrzebna inteligencja - osobka tak...

                jak się to robi z kozą lub kurą faktycznie wymagania sa niewielkie;)



        • be.em Re: zfermentujmy forum! myslmy! dyskutujmy!!! 13.09.06, 21:23
          andrzejusa napisał:

          > czesc be.em !
          > milo ze mnie znalazlas i cos napisalas!

          postaram się nie raz;))

          >
          > masz niesamowity talent do ciekawych postow(twojego pomyslu)
          > i wyszukiwania cytatow,
          > ktore trafiaja w sedno.

          to nie talent - to hormony;))

          > oczywiscie , ze mezczyzni wola kobiety upadle , rozwiazle.
          > z takimi kobietkami seks jest o wiele przyjemniejszy,
          > nie mowie ze da sie z nimi zyc!

          he, he... :)

          >
          ale seks jest super!!

          nie wiem, nie próbowałam;))

          >
          > be.em :
          > chcialem z wami pogadac ,
          > ale troche powazniej,
          > wlasnie o seksie.

          oj to musisz założyć własne forum i najlepiej ukryte;)


          > zarty sobie mozna robic,
          > ale zart powinien byc przy okazji seksu,
          > a nie seks przy okazji zartu!

          sex bez żartu jest do dupy;)


          > bo wtedy zart ciagle jest ,
          > a seksu nie ma!

          taki stary a tak niewiele widział;))

          >
          > tyle pieknych rozwiazlych kobiet!
          > a tak malo czasu!!

          co prawda, to prawda;)

          >
          > pozdrowienia be.em!
          > pozdrowienia dla ezabeli!

          bóg zapłać;)
          • andrzejusa Re: zfermentujmy forum! myslmy! dyskutujmy!!! 14.09.06, 14:13
            czesc be.em!
            ale sie rozpisalas!

            a wiesz ,co do tego nie miania seksu,
            to ze swojego doswiadczenia powiem:
            te kobietki udajace cnotliwe i czerwieniace sie
            przy "swinskich" kawalach,

            te sa rozwiazle!!!

            i tez nie wiem dlaczego, wole seks
            z kobietami inteligentnymi.

            chyba jakis zboczony jestem?

            pozdrowienia be.em!
            ps.
            pozdrow przy okazji ezabele,
            jak ja gdzies na jakims forum spotkasz.
            • be.em Re: zfermentujmy forum! myslmy! dyskutujmy!!! 14.09.06, 15:24
              andrzejusa napisał:
              > pozdrow przy okazji ezabele,
              > jak ja gdzies na jakims forum spotkasz.

              forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=40600
              tu ją codziennie spotykam:)
            • e_werty Re: zfermentujmy forum! myslmy! dyskutujmy!!! 14.09.06, 16:34
              "...i tez nie wiem dlaczego, wole seks z kobietami inteligentnymi."

              ... każdy szuka tego czego mu brakuje...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka