Dodaj do ulubionych

Faurecia : kto mi napisze cos o tej firmie

04.12.06, 23:21
Moze ktos z was tam pracuje? I napisze ile sie zarabia jako pracownik
produkcji i w ogole jak tam jest. Z gory dzieki:)qurecia
Obserwuj wątek
    • Gość: Krzychoo Re: Faurecia :gó..ana firma IP: *.u3d.net 05.12.06, 10:53
      Zatrudniają tylko przez firmy posredniczące typu Audyt czy Creyfs.Zarobisz na
      produkcji 800 pln bo reszte biorą posrednicy.
      Dzwonilem do kadr do Faurecii i jakas pani powiedziala mi,ze nie ma zadnego
      naboru.TEgo samego dnia zadzwonili do mnie z Creyfs i mimo,ze jeszcze nie
      mialem zadnych badan ani szkolenia BHP,chcieli zebym przyszedł juz od razu na
      nocke.
      Złodziejstweo i żenada,wole lezec na zasiłku za 450 zl i dobrobic na czarno
      niz zpieprzac w "fabryce" za 800 zl.SMIESZNI SA.Wyzysk i niewolnictwo.
      • Gość: natalka55 Re: Faurecia :gó..ana firma IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.12.06, 12:30
        Wielki dzieki za info. A ty gdzie pracujesz lub tez pracowales? A;bo gdzie
        polecasz prace na produkcji?
        • Gość: \Krzychoo Re: Faurecia :gó..ana firma IP: *.u3d.net 05.12.06, 13:51
          Moze idz do VW,na produkcji na jakiejs karuzeli zarobisz te 1200 -1300 netto.
          Ja sobie biore spokojnie zasilek i pracuje na czarno 10 dni w miesiącu po 16.
          godzin.
          Dorobie jakies 1200-1400.
          Takie firmy jak Faurecia to jedno wielkie gowno i nieporozumienie.Praca w
          fabryce za 800 zl:)
          Starzy pracownicy pewno zarabiają duzo lepiej ale nowych przyjmują tylko przez
          posrednikow za pensje troche wiekszą od zasilku.ZENADA
      • blic Re: Faurecia :gó..ana firma 05.12.06, 15:50
        Gość portalu: Krzychoo napisał(a):

        > Złodziejstweo i żenada,wole lezec na zasiłku za 450 zl i dobrobic na czarno
        > niz zpieprzac w "fabryce" za 800 zl.

        Interesujące pojęcie złodziejstwa.

        Polecam: praca.gazeta.pl/gazetapraca/1,74785,3770439.html

        "Jakie by Ksiądz wyjście doradził premierowi?
        - Znieść wypłacanie zasiłków bez świadczenia pracy."
    • Gość: realista Re: Faurecia : kto mi napisze cos o tej firmie IP: *.gorzow.mm.pl 05.12.06, 16:10
      Znajomi trochę narzekają na tę firmę,ale to jest nic w porównaniu z Bamą i Enką.Jak możesz próbuj do Volkswagena,pieniądze lepsze i socjal.
      • Gość: natalka55 Re: Faurecia : kto mi napisze cos o tej firmie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.12.06, 23:40
        Dzieki za odp. Tak tylko pytalam. Łudziłam sie ze moze tam jest fajna praca i
        dobrze sie zarabia. A tu niestety szara rzeczywistosc. Hmmm.....
        Pozdrawiam wszystkich :)
        • calama w VW przyjmują, transparent wisi na Podmiejskiej 05.12.06, 23:42
          • Gość: Krzychoo Re: do Blica IP: 213.199.239.* 06.12.06, 12:19
            Blic ,myślisz,ze mi przyjemnie kombinowac? Nie,ale muszę ,zeby jako tako
            przeżyc.
            W Faurecii zarobie 800,odliczyc trzeba 70 na znaczek ile mi zostanie?Zasilku
            mam 450 i moge sobie dorobic na lewo nie karmiąc pazernego fiskusa.Moze to
            niemoralne ale mam to w d...e.W tym kraju wiekszosc kradnie i kombinuje.
            To jest chory kraj,chore przepisy podatkowe.Przez 15 lat pracowalem i placilem
            wysokie podatki i skladki na zusy,srusy itd.Jak mi panstwo wyplaci 6 zasilkow
            gratis,to nie zbiednieje.Mamy panstwo solidarne przeciez heheheh.
            pozdrawiam.
            • blic Re: do Blica 08.12.06, 09:15
              Gość portalu: Krzychoo napisał(a):

              > Blic ,myślisz,ze mi przyjemnie kombinowac?

              Nie. Zakładanie z góry lenistwa i kombinatorstwa jest niesmaczne.
              Myślę także, że dużej części ludzi, którzy to robią, również to nie odpowiada.
              Niemniej jednak bardzo bym chciał aby zlikwidowano samą możliwość kombinowania,
              jednocześnie likwidując garb, który nałożony jest na wszystkich pracujących
              ludzi.
              Mogłoby się wtedy niestety okazać, że wielu janosikowy system jest na rękę.
              • Gość: Silikon Wyjechałem z Gorzowa do Poznania IP: *.icpnet.pl 10.12.06, 18:40
                Przez dwa lata po wojsku szukałem pracy w Gorzowie za pensje min 1500 zł netto
                aby wystarczyło na podstawowe potrzeby i nie znalazłem. Wyprowadziłem się do
                Poznania i bez żadnych kwalifikacji i doświadczenia otrzymałem pracę w jednej z
                najlepiej prosperujących fabryk w wielkopolsce.W tej chwili na rynku
                wielkopolskim pojawiło się zjawisko tkz "ruchu" Pojawiły się nowe oferty pracy
                a firmy nie chcą mieć doczynienia z niedoswiadczonymi pracownikami dlatego
                przedstawiają w ofertach wieksze dochody niż w większosci fabryk w Poznaniu ,
                tym samym "podkradają" przeszkolonych pracowników z innych firm a te nie chcą
                stracić tych pracowników. Dzięki takiemu " ruchowi " firma w której pracuje
                podwyższyła mi pensje aż o 27 % doliczając do tego roczne podwyżki z tytułu
                uzyskania indywidualnych i zbuiorowych wydajnosci otrzymuję pensję o której
                nawet nie marzyłem w Gorzowie. Nie trzeba wyjeżdząc za granicę , zresztą to nie
                jest teraz najlepszy pomysł dla świerzo upieczonych absolwentów którzy w
                większośći nie zdobędą żadnego doświadczenia i wrócą do Polski z zarobionymi
                pieniędzmi których jeżeli nie zalokują w własny biznes stracą je bardzo szybko
                a na solidną pracę w Polsce bez doświadczenia nie mają co liczyć.
                • Gość: J1 Re: Wyjechałem z Gorzowa do Poznania IP: *.kam.pl 10.12.06, 19:02
                  Boże czy ty Forum musi spaść na tekie dno, żeby nawet osoy które nie mają
                  pojęcia gdzie leży Faurecja , a co dopiero jakie mają pobory i fundusze
                  socjalne, których w innych firmach nie uświadczysz.

                  Zarobki po 3-4 miesiącach będą nie mniejsze niż 1300 netto
                  Jeśli masz jakieś pytania?, nie w stylu np.w jaki sposób mogę coś
                  przekombinować.

                  A internaucie, który pracuje na czarno to życze mu w jego pracy, żeby miał
                  możliwośćości skorzystania z funduszy wakacyjnego, funduszu kredytowego no i
                  oczywiście urlopu.
                  • Gość: natalka55 Faurecia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.06, 23:35
                    Hej J2! Ja sie zapytalam ile sie zarabia w Faurecji. Krzys odpisal ze mu
                    zaproponowali 800 zł i skad wynikla ta dyskusja ze to malo i ze trzeba dorabiac
                    na czarno itd....
                    Jesli tam pracujesz to napisz jak tam faktycznie jest? Pozdrowka
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka