natalka55 04.12.06, 23:21 Moze ktos z was tam pracuje? I napisze ile sie zarabia jako pracownik produkcji i w ogole jak tam jest. Z gory dzieki:)qurecia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Krzychoo Re: Faurecia :gó..ana firma IP: *.u3d.net 05.12.06, 10:53 Zatrudniają tylko przez firmy posredniczące typu Audyt czy Creyfs.Zarobisz na produkcji 800 pln bo reszte biorą posrednicy. Dzwonilem do kadr do Faurecii i jakas pani powiedziala mi,ze nie ma zadnego naboru.TEgo samego dnia zadzwonili do mnie z Creyfs i mimo,ze jeszcze nie mialem zadnych badan ani szkolenia BHP,chcieli zebym przyszedł juz od razu na nocke. Złodziejstweo i żenada,wole lezec na zasiłku za 450 zl i dobrobic na czarno niz zpieprzac w "fabryce" za 800 zl.SMIESZNI SA.Wyzysk i niewolnictwo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: natalka55 Re: Faurecia :gó..ana firma IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.12.06, 12:30 Wielki dzieki za info. A ty gdzie pracujesz lub tez pracowales? A;bo gdzie polecasz prace na produkcji? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: \Krzychoo Re: Faurecia :gó..ana firma IP: *.u3d.net 05.12.06, 13:51 Moze idz do VW,na produkcji na jakiejs karuzeli zarobisz te 1200 -1300 netto. Ja sobie biore spokojnie zasilek i pracuje na czarno 10 dni w miesiącu po 16. godzin. Dorobie jakies 1200-1400. Takie firmy jak Faurecia to jedno wielkie gowno i nieporozumienie.Praca w fabryce za 800 zl:) Starzy pracownicy pewno zarabiają duzo lepiej ale nowych przyjmują tylko przez posrednikow za pensje troche wiekszą od zasilku.ZENADA Odpowiedz Link Zgłoś
blic Re: Faurecia :gó..ana firma 05.12.06, 15:50 Gość portalu: Krzychoo napisał(a): > Złodziejstweo i żenada,wole lezec na zasiłku za 450 zl i dobrobic na czarno > niz zpieprzac w "fabryce" za 800 zl. Interesujące pojęcie złodziejstwa. Polecam: praca.gazeta.pl/gazetapraca/1,74785,3770439.html "Jakie by Ksiądz wyjście doradził premierowi? - Znieść wypłacanie zasiłków bez świadczenia pracy." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: realista Re: Faurecia : kto mi napisze cos o tej firmie IP: *.gorzow.mm.pl 05.12.06, 16:10 Znajomi trochę narzekają na tę firmę,ale to jest nic w porównaniu z Bamą i Enką.Jak możesz próbuj do Volkswagena,pieniądze lepsze i socjal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: natalka55 Re: Faurecia : kto mi napisze cos o tej firmie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.12.06, 23:40 Dzieki za odp. Tak tylko pytalam. Łudziłam sie ze moze tam jest fajna praca i dobrze sie zarabia. A tu niestety szara rzeczywistosc. Hmmm..... Pozdrawiam wszystkich :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzychoo Re: do Blica IP: 213.199.239.* 06.12.06, 12:19 Blic ,myślisz,ze mi przyjemnie kombinowac? Nie,ale muszę ,zeby jako tako przeżyc. W Faurecii zarobie 800,odliczyc trzeba 70 na znaczek ile mi zostanie?Zasilku mam 450 i moge sobie dorobic na lewo nie karmiąc pazernego fiskusa.Moze to niemoralne ale mam to w d...e.W tym kraju wiekszosc kradnie i kombinuje. To jest chory kraj,chore przepisy podatkowe.Przez 15 lat pracowalem i placilem wysokie podatki i skladki na zusy,srusy itd.Jak mi panstwo wyplaci 6 zasilkow gratis,to nie zbiednieje.Mamy panstwo solidarne przeciez heheheh. pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
blic Re: do Blica 08.12.06, 09:15 Gość portalu: Krzychoo napisał(a): > Blic ,myślisz,ze mi przyjemnie kombinowac? Nie. Zakładanie z góry lenistwa i kombinatorstwa jest niesmaczne. Myślę także, że dużej części ludzi, którzy to robią, również to nie odpowiada. Niemniej jednak bardzo bym chciał aby zlikwidowano samą możliwość kombinowania, jednocześnie likwidując garb, który nałożony jest na wszystkich pracujących ludzi. Mogłoby się wtedy niestety okazać, że wielu janosikowy system jest na rękę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Silikon Wyjechałem z Gorzowa do Poznania IP: *.icpnet.pl 10.12.06, 18:40 Przez dwa lata po wojsku szukałem pracy w Gorzowie za pensje min 1500 zł netto aby wystarczyło na podstawowe potrzeby i nie znalazłem. Wyprowadziłem się do Poznania i bez żadnych kwalifikacji i doświadczenia otrzymałem pracę w jednej z najlepiej prosperujących fabryk w wielkopolsce.W tej chwili na rynku wielkopolskim pojawiło się zjawisko tkz "ruchu" Pojawiły się nowe oferty pracy a firmy nie chcą mieć doczynienia z niedoswiadczonymi pracownikami dlatego przedstawiają w ofertach wieksze dochody niż w większosci fabryk w Poznaniu , tym samym "podkradają" przeszkolonych pracowników z innych firm a te nie chcą stracić tych pracowników. Dzięki takiemu " ruchowi " firma w której pracuje podwyższyła mi pensje aż o 27 % doliczając do tego roczne podwyżki z tytułu uzyskania indywidualnych i zbuiorowych wydajnosci otrzymuję pensję o której nawet nie marzyłem w Gorzowie. Nie trzeba wyjeżdząc za granicę , zresztą to nie jest teraz najlepszy pomysł dla świerzo upieczonych absolwentów którzy w większośći nie zdobędą żadnego doświadczenia i wrócą do Polski z zarobionymi pieniędzmi których jeżeli nie zalokują w własny biznes stracą je bardzo szybko a na solidną pracę w Polsce bez doświadczenia nie mają co liczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J1 Re: Wyjechałem z Gorzowa do Poznania IP: *.kam.pl 10.12.06, 19:02 Boże czy ty Forum musi spaść na tekie dno, żeby nawet osoy które nie mają pojęcia gdzie leży Faurecja , a co dopiero jakie mają pobory i fundusze socjalne, których w innych firmach nie uświadczysz. Zarobki po 3-4 miesiącach będą nie mniejsze niż 1300 netto Jeśli masz jakieś pytania?, nie w stylu np.w jaki sposób mogę coś przekombinować. A internaucie, który pracuje na czarno to życze mu w jego pracy, żeby miał możliwośćości skorzystania z funduszy wakacyjnego, funduszu kredytowego no i oczywiście urlopu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: natalka55 Faurecia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.06, 23:35 Hej J2! Ja sie zapytalam ile sie zarabia w Faurecji. Krzys odpisal ze mu zaproponowali 800 zł i skad wynikla ta dyskusja ze to malo i ze trzeba dorabiac na czarno itd.... Jesli tam pracujesz to napisz jak tam faktycznie jest? Pozdrowka Odpowiedz Link Zgłoś