marek_p
08.01.07, 18:59
Oglądałem właśnie program pod redakcją Daniela Rutkowskiego (maglowanym
gościem był Przewodniczący Sejmiku Henryk Maciej Woźniak). Pytania były
ciekawe, odpowiedzi zresztą też.
Oglądacie ??? i jeśli tak, to jak Wam się widzi ta nowa gorzowska telewizja ?