Dodaj do ulubionych

ćwierć miliona

28.02.08, 13:13
Po mału zbliżamy się do 250 tys. postów na forum Gorzów..

Jeszcze kilka takich tekstów jak ten o niemieckich apteczkach albo
jakis kontrowersyjny wątek andrzeja i forum zaliczy 250.000 postów.
Obserwuj wątek
    • pretty01 Re: ćwierć miliona 28.02.08, 13:21
      Aaaa!! Nie wywołuj wilka z lasu!:) Bo zaraz ktoś założy wątek "Kontrowersyjny
      wątek" !
      • andrzejusa Re: ćwierć miliona 28.02.08, 20:17
        czesc forumowy.komentator,
        myslalem , ze napisales o cwierc milionie na gorzowska pilke.

        za "takie" miliony I ligi pilkarskiej w gorzowie nie bedzie.

        chiiiba,
        ze jednak znajda sie sponsorzy z powaznych przedsiebiorstw
        w gorzowie,
        a ci przedsiebiorcy moga byc nawet z tajwanu np.

        zuzel, koszykowka kobieca
        , siatkowka meska, pilka nozna i tenisisci stolowi.

        nie jest to zly wybor,
        ale powinni prezentowac najwyzszy poziom krajowy!

        ze o kajakach nic nie napisano , to psia mac
        nie wiem co o tym myslec!?!?

        pretty ,
        bez obawy,
        nie bedzie idiotycznych watkow,
        ale kontrowersyjne, jak tylko katolicki kosciol
        cos nowego wymysli,

        pozdrowienia

        te beda na pewno!
    • calama Re: ćwierć miliona 29.02.08, 14:01
      to kiedy to będzie?
      bo musze wtedy być na stend-baju ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka