forumowy.komentator 28.02.08, 13:13 Po mału zbliżamy się do 250 tys. postów na forum Gorzów.. Jeszcze kilka takich tekstów jak ten o niemieckich apteczkach albo jakis kontrowersyjny wątek andrzeja i forum zaliczy 250.000 postów. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pretty01 Re: ćwierć miliona 28.02.08, 13:21 Aaaa!! Nie wywołuj wilka z lasu!:) Bo zaraz ktoś założy wątek "Kontrowersyjny wątek" ! Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejusa Re: ćwierć miliona 28.02.08, 20:17 czesc forumowy.komentator, myslalem , ze napisales o cwierc milionie na gorzowska pilke. za "takie" miliony I ligi pilkarskiej w gorzowie nie bedzie. chiiiba, ze jednak znajda sie sponsorzy z powaznych przedsiebiorstw w gorzowie, a ci przedsiebiorcy moga byc nawet z tajwanu np. zuzel, koszykowka kobieca , siatkowka meska, pilka nozna i tenisisci stolowi. nie jest to zly wybor, ale powinni prezentowac najwyzszy poziom krajowy! ze o kajakach nic nie napisano , to psia mac nie wiem co o tym myslec!?!? pretty , bez obawy, nie bedzie idiotycznych watkow, ale kontrowersyjne, jak tylko katolicki kosciol cos nowego wymysli, pozdrowienia te beda na pewno! Odpowiedz Link Zgłoś
calama Re: ćwierć miliona 29.02.08, 14:01 to kiedy to będzie? bo musze wtedy być na stend-baju ;) Odpowiedz Link Zgłoś