Dodaj do ulubionych

ksieza pedofile i ich biskupi powinni byc ukarani!

09.03.08, 23:12
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,5004980.html
to skandal na skale swiatowa!!!

dosc poblazania dla zbrodniarzy w czarnych kieckach!!!

pedofile katoliccy musza byc ukarani
zgodnie z prawem!!!!

wystepujcie ludzie o odszkodowania!!!

kazdy pedofil , ksiadz , biskup , czy inny!!!!
musi trafic do wiezienia na dlugie lata!!!!

w polsce az takie prawo chroniace katolickich zbrodniarzy
nie istnieje!!!!

pedofilskich katolickich gnoi
trzeba skazac!!!

na najwyzsze wyroki!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: forumowy Re: ksieza pedofile i ich biskupi powinni byc uka IP: *.gorzow.mm.pl 09.03.08, 23:31
      To są chłopcy z ferajny. Jak coś się dzieje to szybciej przerzucą gugusia z
      parafii do parafii niż wypieprzą z "firmy". W końcu jak prawda wychodzi na jaw
      to mówią, że ludzką rzeczą jest błądzić, albo że każdy jest grzeszny.
      Idę spać bo jutro znów będę nie tomny.
      • e_werty Re: ksieza pedofile i ich biskupi powinni byc uka 09.03.08, 23:47
        "...Jak coś się dzieje to szybciej przerzucą ..."

        ... to jest "metoda na spowienika" - klecha spowiada sie z grzechu
        biskupowi i ten nie chcąc ujawniac tajemnicy spowiedzi nie moze
        ukarać! Jedynie "kopnąć" w gore!!!
    • e_werty Re: ksieza pedofile i ich biskupi powinni byc uka 09.03.08, 23:44
      "...Wystarczy ludzki odruch - pochyl się nad cierpieniem...."

      ... tylko nie za bardzo sie wypinaj - klecha stoi za plecami!!
      • andrzejusa Re: ksieza pedofile i ich biskupi powinni byc uka 10.03.08, 00:00
        jeszcze raz powtarzam!

        karac gnoi i zbrodniarzy!!!

        a pewnie ziomal i login beda ich bronic!

        kiedys doczekamy sie , ze katolickie plugastwo bedzie ukarane,
        i wszyscy , czy to ksieza, czy biskupi,
        stana przed sadem,
        i pojda do wiezienia!!!

        a tam ich juz ocenia!!!

        tak bedzie!!!

        dla pedofili kara smierci!

        innej nie ma!!!!!!!!!!
        • Gość: Bernard Re: ksieza pedofile i ich biskupi powinni byc uka IP: *.dial.telus.net 10.03.08, 00:53
          Hey anedrzejusa,
          Pedofilia w Kosciele katolickim (ksieza uzywajacy dzieci do celow
          seksualnych) jest znana od dawna...
          Z punktu widzenia Kosciola mogla by byc to po prostu "niewygodna
          sytiacja" gdyby Kosciol nie zdecydowal sie klamac...
          Mogli wyjsc problemowi "na przeciw"...
          Postanowiuli udawac ze wszystko jest okay...
          Dla wiekszosci normqalnych ludzi i w obliczu Prawa to
          przestepstwo!!! Ochrona przestepcow to tez prezestepstwo!!!
          Tak jest,,,
          W tej sprawie Kosciol postanowil klamstwami i zaprzeczeniem sprawe
          pod dywan zmiesc liczac na to ze "wrogowie Kociola" zmecza sie i
          ucichna...
          Tak bylko W USA i innych krajach - stad prosty wniosek ze to
          polityka calego Kosciola a nie jedynie paru pacanow w Polsce...
          Ksieza zabawiaja sie seksualnie z dziecmi a Kosciol ich chroni..
          Ja wiem ze to brzmi obrzydliwie...
          Powinno!!
          Ci ktorzy za moralny fundament narodu sie podaja chronia seksualnych
          zboczencow...
          Chronia przestepcow...
          Gdzie -prokuratura???
          Ciekawe? Bardzo!!!
          Zobaczymy co sie dziac bedzie...
          :)
        • login_tymczasowy Re: ksieza pedofile i ich biskupi powinni byc uka 10.03.08, 11:06
          andrzejusa napisał:

          > a pewnie ziomal i login beda ich bronic!
          Otoz nie.
          Pedofil, zlodziej, malwersant - powinni podlegac takim samym karom,
          niezaleznie czy nosza stule czy krawat.
          Wyrokom ferowanym przez sady powszechne.
          Tym bardziej, ze psycholog, ksiadz, nauczyciel - to funkcje zaufania
          publicznego i wymagania wobec ksiezy powinny byc wyzsze.
          KK zaniedbal pracy nad seminarzystami, teraz ksieza za to zaplaca.
          • Gość: Hektor Re: ksieza pedofile i ich biskupi powinni byc uka IP: *.gorzow.mm.pl 10.03.08, 12:40
            Ale macie ożywanie.....hahaha
            Skoro osobnicy takowi występują w kościele katolickim, to oznacza, że również są
            oni w innych kościołach i związkach wyznaniowych.
            Ale tam w imię ślepo pojętego wyższego dobra tego typu historie nigdy nie są
            ujawniane.
            Roi się od podobnych przypadków w oświacie i kulturze.
            Jeszcze ten nieszczęśliwy pomysł, aby geje mogli bez przeszkód uczyć w szkole i
            obnosić się z swoimi upodobaniami!
            Sami widzicie, jak trudno żyć w cnocie i w zgodzie z dekalogiem a wiara w Boga
            wymaga wiele wysiłku i wyrzeczeń, nie każdy jednak temu potrafi sprostać -
            dlatego jest tak lotne i popularne hasło Jurka Owsiaka "Róbta co Chceta".

          • Gość: emsiziomal Re: ksieza pedofile i ich biskupi powinni byc uka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.08, 12:41
            głupek wioskowy:
            "a pewnie ziomal i login beda ich bronic!"
            Patologii obronić sie nie da. Obojętnie kto popełnia przestępstwo..powinien być
            ukarany. Prezydent, biskup, żul czy inny oszust..wszyscy bez wyjątku.
            Może nie od razu stosem...ale sprawiedliwie i bez taryfy ulgowej dla zboczeńców
            i maniaków seksualnych.
            Nie przypominam sobie swoja drogą abym kiedykolwiek bronił dewiantów.....
            Dewiantów intelektualnych (dzień dobry wioskowy głupku) piętnuje...NIE BRONIĘ!
    • slawek_wieczorek Moja teologiczna historia 10.03.08, 12:54
      Panie Andrzejusa!
      Nie popieram formy (zbyt wulgarna), ale w sporej części zgadzam się z treścią. W
      przypadkach ujawniania patologii w Kościele, u moich adwersarzy pojawia się w
      dyskusji koronny argument: "Ale to nie służy dobru Kościoła". I nie chodzi tu
      tylko o sprawy obyczajowe, ale i o problem lustracji w Kościele. Odpowiadam
      wówczas, że gdyby stosować takie rozumowanie, Świat do dziś nie dowiedziałby się
      o istnieniu Judasza. Bo cóż to za przykład dla potomnych?! - Słuchał
      uniwersalnych nauk i był świadkiem cudów, a zdradził Mistrza! Ale tak haniebny
      czyn Ewangeliści odnotowali, czego nie można niestety powiedzieć o wielu
      dzisiejszych hierarchach.
      A moja historia zamiatania brudów pod dywan, wyglądała w ogromnym skrócie tak:

      Za zbieranie wbrew woli księdza dyrektora Eligiusza Piotrowskiego podpisów
      przeciwko obecności w Gorzowie Wlkp. Aleksandra Kwaśniewskiego w 2000 r.
      (ukazały się wówczas taśmy prawdy: pijany Prezydent na Cmentarzu Żołnierzy
      Polskich w Charkowie i lżący Jana Pawła II w Kaliszu)zostałem wyrzucony z
      ostatniego roku studiów teologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w
      Poznaniu, Sekcji w Gorzowie Wlkp. Ks. Piotrowski w dziekanacie i rektoracie w
      Poznaniu przedstawił opinię na mój temat, w której nakłamał. Ani Dziekan, ani
      Rektor nie sprawdzili jej wiarygodności, nie chcieli mi też tej opinii
      udostępnić. Kopię otrzymałem dopiero z Ministerstwa Edukacji Narodowej, gdzie
      złożyłem wniosek o stwierdzenie nieważności decyzji w przedmiocie skreślenia z
      listy studentów. Sprawę poświadczenia nieprawdy oddałem zaś do prokuratury. Ks.
      Piotrowski w trybie nagłym został urlopowany z funkcji dyrektora i wyjechał do
      Monachium. Jak podano - robić habilitację, choć do dziś ma stopień doktora. W
      poczet studentów zostałem przywrócony wyrokiem Naczelnego Sądu Administracyjnego
      w Poznaniu, który stwierdził, że decyzja o skreśleniu mnie z listy studentów
      została wydana z rażącym naruszeniem prawa. Po powrocie na uczelnię za sprawą
      ówczesnego księdza profesora Tomasza Węcławskiego zostałem ponownie skreślony za
      to, że... nie zdałem u niego jednego przedmiotu!!! O patologii na uczelni
      informowałem z rodzicami lokalne władze kościelne (listy polecone za zwrotnym
      potwierdzeniem odbioru). Na jeden z listów odpisał tylko biskup ordynariusz -
      Adam Dyczkowski: "To jest sprawa rektora i tam proszę zwrócić się z tymi
      problemami". Biskup pomocniczy Edward Dajczak nie odpisał na żaden z listów.
      Podobnie Kanclerz Kurii Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej Józef Marszalik, do
      którego zwróciłem się z rodzicami z prośbą o ustalenie terminu spotkania z
      biskupem i wyjaśnienia wszystkich spraw. Mimo upływu kilku lat, Kanclerz do dziś
      nie odpisał. A Tomasz Węcławski, który przyczynił się do mojego ponownego
      wyrzucenia ze studiów, zrezygnował z kapłaństwa...
      • login_tymczasowy Re: Moja teologiczna historia 10.03.08, 12:59
        Misiu, jak sie maja Twoje pierdoly w stosunku do pedofilii?
        • slawek_wieczorek Re: Moja teologiczna historia 10.03.08, 13:04
          Proszę mnie nie nazywać Misiem i nie obrażać!
          Każdy wyrobiony intelektualnie czytelnik dostrzeże podobieństwo tych spraw,
          polegające na tym, że władze kościelne czyniły wszystko, by sprawa nie ujrzała
          światła dziennego, a osoby poszkodowane, przez wiele lat były (są!) zbywane
          przez władze kościelne.
          • Gość: emsiziomal Re: Moja teologiczna historia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.08, 13:08
            Pan Sławomir Wieczorek (jakkolwiek to brzmi) napisał:
            Proszę mnie nie nazywać Misiem i nie obrażać!
            > Każdy wyrobiony intelektualnie czytelnik dostrzeże podobieństwo tych spraw,
            -------------------------------------------------------------------
            Intelektualnie wyrobiony czytelnik nie dostrzegł w tym poście niczego!
            Mówie i Loginie...bo ja sie do tej grupy nie zaliczam.
            • Gość: emsiziomal Re: Moja teologiczna historia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.08, 13:09
              swoja drogą jak to brzmi/////......MOJA TEOLOGICZNA HISTORIA......
              Mniemanie o sobie mamy , że ho ho!!!!
              • Gość: xxx Re: Moja teologiczna historia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.08, 13:22
                Sławuś słonko ty nasz a co sądzisz o niezaproszeniu przez prezia wszystkich
                Polaków Adama Michnika na salony w związku z marcowymi wydarzeniami
                • e_werty Re: Moja teologiczna historia 10.03.08, 15:04
                  "Sławuś słonko ty nasz ..."

                  ... proszę go słonkiem nie nazywac bo nadejdzie epoka lodowcowa!!!
          • login_tymczasowy Re: Moja teologiczna historia 10.03.08, 13:33
            slawek_wieczorek napisał:

            > władze kościelne czyniły wszystko, by sprawa nie ujrzała
            > światła dziennego,
            Masz przerost ego, jesli uwazasz, ze ksiedza wyslali za granice,
            zeby nie musial sie mierzyc z takim zuczkiem jak Ty.

            Zwalnianie i pozbywanie sie meczacych studentow jest zjawiskiem
            powszechnym, bez wzgledu na charakter uczelni.
            Szczegolnie jesli zauwazymy, ze wywalono cie z UAM a nie seminarium
            duchownego.
            • slawek_wieczorek Re: Moja teologiczna historia 10.03.08, 14:43
              Ksiądz Eligiusz Piotrowski miał zmierzyć się nie ze mną, ale z Prokuraturą
              Rejonową w Gorzowie Wlkp., Naczelnym Sądem Administracyjnym w Poznaniu i
              Ministerstwem Edukacji Narodowej w Warszawie. A to, że jak sprawa stanęła w
              wymiarze sprawiedliwości, ksiądz dyrektor zniknął nagle z Uczelni, to Pana
              zdaniem zwykły przypadek? Prokurator zawiesił wówczas postępowanie, bo... nie
              mógł ustalić miejsca pobytu ks. Piotrowskiego. Ani Uczelnia, ani Kuria Biskupia
              nie chciały przekazać Prokuraturze miejsca pobytu ks. Piotrowskiego. To dopiero
              ja odnalazłem go w Monachium. W "Superexpressie" ukazał się wówczas prześmiewczy
              artykuł: "Prokurator nie może znaleźć księdza".
              Owszem, był to UAM, ale Wydział Teologiczny, gdzie Dziekanem był ksiądz. Aby
              wykładać, wymagana jest również tzw. misja kanoniczna, a nie tylko zwykłe
              uprawnienia akademickie.
          • e_werty Re: Moja teologiczna historia 10.03.08, 15:02
            "...Proszę mnie nie nazywać Misiem i nie obrażać!..."

            ... misia...
      • e_werty Molestowany intelektualnie... 10.03.08, 15:00
        O czym ty dupku pieprzysz? Byłes molestowany.... intelektualnie? czy
        co? Co twoje frustracje maja wspólnego z tematem pedofilii?
    • login_tymczasowy Re: ksieza pedofile i ich biskupi powinni byc uka 10.03.08, 15:25
      Biskupi ktorzy ukrywali tez powinni stanac przed sadem.
      A dominiskanin ktory ujawnial - laurke.
      • Gość: Bernard Re: ksieza pedofile i ich biskupi powinni byc uka IP: *.dial.telus.net 10.03.08, 16:56
        Hey login,
        Logoika koscielnego betonu:
        Kiedy atakuje sie pedofilie wsrod ksiezy, atakuje sie Kosciol.
        Kiedy artakuje sie Kosciol...atakuje sie Boga....
        Proste.
        Kazdy z nas kto oburzony i zgorszony zabiera glos na ten temat ma
        szanse bycia okreslonym "sluga szatana", wrogiem Kosciola czy czyms
        takim...
        Chroniac pedofilii i uzywajac do tego nie tylko Kosciola jako
        instytucji ale wrecz wiary ci ludzie Kosciolowi ogromna krzywde
        wyrzadzaja....
        Ich sposob myslenia latwo moze byc przekrecony na: Jesli atakowanie
        pedofilii w Kosciele jest atakiem a Boga to czy znaczy to ze Bog
        broni pedofilow?
        Chore co nie?
        Poza tym sprawa zupelnie jasna ze strony prawa:
        Posiadanie informaci o popelnieniu przestepstwa i nie ujawnieniu jej
        jest...przestepstwem....
        Ja mysle, ze dla odmiany, niektorzy Ksieza i Biskupi powinni sie
        przed wiernymi wyspowiadac...
        Zanim uczynia to przed prokuratorem...
        :):):)

        • andrzejusa Re: ksieza pedofile i ich biskupi powinni byc uka 10.03.08, 22:01
          czesc Bernard,

          poczytalem na forum szczecinskim, co miejscowi
          maja do powiedzenia.
          okazuje sie , ze juz od okolo 10 lat temat pedofilii
          wsrod ksiezy w szczecinie jest publiczna tajemnica.

          wyglada wiec , ze wyborcza bez rozeznania w temacie
          takiego artykulu by nie napisala.

          do tego dochodzi jeszcze "NOWA JAKOSC",
          ze sad biskupi sie juz ta sprawa zajmuje!

          co mnie sad biskupi ku-wa obchodzi?!

          w polsce wyroki oglaszaja sady panstwowe!!!

          pisanie o tym ze sad biskupi to , czy tamto,
          to oczywiste rozmywanie tematu,
          i dowod na to , ze polska jest krajem wyznaniowym!

          a druga sprawa, zauwazona przez ciebie,
          jest sprawa odpowiedzialnosci karnej biskupow,
          ktorzy wiedzac o przestepstwie ,
          nie powiadomili odpowiednich organow panstwowych!!!!

          ci biskupi takze powinni byc postawieni przed sad!

          kiedys polska wyzwoli sie spod wladzy pedofilsko-zlodziejskiej
          kosciola katolickiego,
          i dzisiejsze swiete katolickie krowy,
          tak jak kazdy przestepca,
          beda pozywane przed sady i skazywane!!!
          jezeli popelnia przestepstwo!

          pozdrowienia
          • Gość: staney misiu donosiu IP: 80.50.92.* 11.03.08, 08:13
            Misiu napisał:
            >>W "Superexpressie" ukazał się wówczas prześmiewczy
            artykuł: "Prokurator nie może znaleźć księdza".<<

            Widać, że misiu metod nie zmienia nigdy. Jak nie pomogły inne donosy
            to wykonał donos na księdza do Superexpressu:(((
            • Gość: Hektor Moja teologiczna historia IP: *.gorzow.mm.pl 11.03.08, 11:02
              Andrzejusie - napisałeś, ze Polska jest krajem wyznaniowym?!
              Wiesz, chyba jest coś na rzeczy - ostatnio gmina wyznaniowa w Warszawie
              otrzymała za free, działkę wartą miliony dolarów - taki tam sobie miły gest od
              wszystkich Polaków na rzecz budowy muzeum Żydów!
              Leszek Muller obiecał że pokryjemy koszty budowy i utrzymania - oj chyba się
              zdenerwowałeś co?!
              www.jewishmuseum.org.pl/
              • e_werty Re: Moja teologiczna historia 11.03.08, 11:15
                "...otrzymała za free, działkę wartą miliony dolarów..."

                ... jezeli juz tak liczysz to przy okazji policz ile żydowskich
                własności Polacy przejeli na terenie samej W-wy?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka