andrzejusa
09.03.08, 23:12
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,5004980.html
to skandal na skale swiatowa!!!
dosc poblazania dla zbrodniarzy w czarnych kieckach!!!
pedofile katoliccy musza byc ukarani
zgodnie z prawem!!!!
wystepujcie ludzie o odszkodowania!!!
kazdy pedofil , ksiadz , biskup , czy inny!!!!
musi trafic do wiezienia na dlugie lata!!!!
w polsce az takie prawo chroniace katolickich zbrodniarzy
nie istnieje!!!!
pedofilskich katolickich gnoi
trzeba skazac!!!
na najwyzsze wyroki!!!!