Dodaj do ulubionych

Dni Gorzowa: odwiedzi nas potwór z bagien

25.03.08, 08:27
Jozin!Jozin!Jozin!Ponad wszystko!Hurrrrrrrra!
Obserwuj wątek
    • Gość: gorowianin Dni Gorzowa: odwiedzi nas potwór z bagien IP: *.gorzow.mm.pl 25.03.08, 09:15
      Ludzie!!! Moze i Jozin to jest teraz przeboj ale za kilka miesiecy
      to uz bedzie przezytek. Ile razy mozna to ogladac (bo raczej samo
      sluchanie to lipa). A tym bardziej widzialem wspolczesne "koncerty"
      Ivana Mladka, To gostek z broda troche przesadza z tym tancem.
      • Gość: Hektor Re: Dni Gorzowa: odwiedzi nas potwór z bagien IP: *.gorzow.mm.pl 25.03.08, 09:28
        Ważne kto negocjuje kwotę honorarium!
        -byc może uda sie przebić budżet P.Rubika?!
    • e_werty Ula Dudziak 25.03.08, 09:54
      "...Ten czechosłowacki hit robi ostatnio oszałamiającą furorę wśród
      wszystkich pokoleń Polaków..."

      ... a można było zaprosic Urszulę Dudziak - lubuszankę - ktorej
      piosenka "Papaya" jest tańczona przez miliony na calym swiecie! A
      nie jakis debilny jozin...
      • real_marek Re: Ula Dudziak 25.03.08, 11:21
        Popieram, Jozin to wiocha i z tego się śmiejemy, a oni nie mają
        niestety poczucia humoru i myślą, że się podobają. To taka sama
        kategoria jak Kononowicz, tylko nikt normalny go nie zaprasza.
        • Gość: Danny Re: Ula Dudziak IP: 82.160.26.* 25.03.08, 22:33
          > Popieram, Jozin to wiocha i z tego się śmiejemy, a oni nie mają
          > niestety poczucia humoru i myślą, że się podobają. To taka sama
          > kategoria jak Kononowicz, tylko nikt normalny go nie zaprasza.
          Właśnie mieliśmy real występ real_marka i po prostu jeszcze nie
          możemy się podnieść z podłogi, taki z niego kabareciarz.
      • Gość: Danny Re: Ula Dudziak IP: 82.160.26.* 25.03.08, 22:36
        >... a można było zaprosic Urszulę Dudziak - lubuszankę - ktorej
        >piosenka "Papaya" jest tańczona przez miliony na calym swiecie! A
        >nie jakis debilny jozin...
        I tu jest remis, jedno i drugie mają odgrzewany hit po
        kilkudziesięciu latach. Ja osobiście wolę śmiesznie niż
        niezrozumiale (tu-bi-du-bi itd.itp.).
    • amb1 Dni Gorzowa nad Wartą. 25.03.08, 10:01
      Trafiona nazwa. Atrakcyjny program. Trzymam kciuki. Powodzenia.
    • Gość: observer Dni Gorzowa: odwiedzi nas potwór z bagien IP: *.centertel.pl 25.03.08, 17:25
      No a gdzie jest Mister Rubik? Przecież Tow. Prezydent obiecał, że
      latem będzie koncert.... Oj. Oj. Obietnice bez pokrycia.
      Zaśpiewamy sobie jeszcze raz:

      Habitat, Habitat miasto chce forsę na koncert dać!
      Wszyscy już tu czekamy niecierpliwie
      a o koncercie nikt nic nie wie.
      Habitat, Habitat, koncert na artystów dwieście,
      będzie coś się działo w mieście!
      Bum, bum, bum,
    • Gość: nicelus > ... kategoria jak Kononowicz, ... IP: *.dip.t-dialin.net 25.03.08, 17:51
      mam znakomity pomysł na scenariusz. powinien powstać krótki film z
      tej wizyty. powinni w tym filmie śpiewać piosenkę o potworze i przy
      każdej zwrotce w tle powinny się ukazywać gorzowskie potwory: schody
      do nikąd, kładka zbyt niska, słupy na ścieżce rowerowej, makabryła
      roku. film zapewniłby większą popularność dla gorzowa, niż koncert
      rubika.
      ;)
      • Gość: Danny Re: > ... kategoria jak Kononowicz, ... IP: 82.160.26.* 25.03.08, 22:38
        > mam znakomity pomysł na scenariusz. powinien powstać krótki film z
        > tej wizyty
        A w refrenie powinien wyskakiwać taki gruby napity gostek i
        napier...lac na perkusji.
    • Gość: uny Dni Gorzowa: odwiedzi nas potwór z bagien IP: *.adsl.inetia.pl 25.03.08, 17:52
      Hahahahaaa!! ***Występ kabaretu Ivana Mladka to jedna z atrakcji
      **** dla kogo jest to "atrakcja"? Pewnie dla milosników Rubika?
      • Gość: Hektor Re: Dni Gorzowa: odwiedzi nas potwór z bagien IP: *.gorzow.mm.pl 25.03.08, 18:08
        Cóż - miasto realizuje nie zawsze zdrowe wizje tow.Jędrzejczaka i to za nasze
        pieniądze.Dla ludzi z PZPR jest wciąż ikoną -bożkiem nieomylnym i wyrocznią.Nie
        ma w Gorzowie nikogo, kto by się odważył upublicznić umowę z P.Rubikiem! - ani
        PO,PSL...
        - eksperymenty nas sporo kosztują!
        Tak naprawdę to towarzysz prezydent jest antyreklamą naszego miasta.
        Baczcie jeno by po raz drugi nie wybrać podobnego typa na fotel prezydenta.
        • Gość: ErEs Re: Dni Gorzowa: odwiedzi nas potwór z bagien IP: *.centertel.pl 26.03.08, 14:11
          Przecież wydatki na koncert Rubika (umowa,koszty organizacyjne etc.)może
          skontrolować Regionalna Izba Obrachunkowa w Zielonej Górze, bo ma takie
          uprawnienia.Dlaczego nikt sie nie upomniał o wyjaśnienie innych kwestii:1/ na co
          poszły pieniądze ze sprzedaży biletów (toż to ponad 200 tys.)- jeśli na pokrycie
          kosztów koncertu to mamy już bilans: koncert kosztował ponad 1,2 mln!!!2/kto i
          dlaczego dostał bezpłatne zaproszenia (miało ich nie być, a było ponad setka!)?
          Czy to prawda,że Rubik pokłócił się z Kanclerzową i chce zerwać z nią umowę
          menedżerską, bo poszło o kasę (było tego za dużo?)za wyciskający łzy i pieniądze
          podatników koncert w Gorzowie?
          • e_werty Re: Dni Gorzowa: odwiedzi nas potwór z bagien 26.03.08, 14:48
            "...Dlaczego nikt sie nie upomniał o wyjaśnienie innych kwestii..."

            ... bo car Gorzowa "pogonił by nago po sniegu dookoła"...
            Dominanty...
          • Gość: observer Re: Dni Gorzowa: odwiedzi nas potwór z bagien IP: *.centertel.pl 26.03.08, 17:12
            ErEs, jeśli twoja informacja, że były jednak zaproszenia na koncert
            Rubika w grudniu 2007, jest wiarygodna, to prezydent kłamał? Może
            ktoś ma takie zaproszenie, może je zeskanować i wrzucić do
            internetu? To by było jawne publiczne kłamstwo ze strony prezydenta!
            Szczerze mówiąc od początku nie wierzyłem w takie dyrdymały, że pan
            prezydent kupi sobie bilet. No może pro forma kupił, ale dla kogo
            było 100 zaproszeń. Czy ktoś może potwierdzić te informacje?

            Pytam o to, bo mam już dosyć tego oszustwa z zaproszeniami. Są w
            gorzowie czasem bardzo drogie imprezy kulturalne, ale buraki z
            urzędu dostają darmowe zaproszenia. To jest skandal! Potem my
            przeciętni mieszkańcy tego miasta musimy kupować drogie bilety i w
            sumie finansować te zaproszenia!
            • Gość: nicelus wszystkie bilety były darmowe... IP: *.dip.t-dialin.net 26.03.08, 17:41
              skoro bilet powinien kosztować 300 zł, to nawet jeżeli ktoś zapłacił
              50 zł, to jak za darmo ...

    • pirke_awot Poprzeczka wyżej. 25.03.08, 18:52
      Anita Lipnicka z Porterem - owszem, jednak mozna było podnieść
      poprzeczke do poziomu Urszuli Dudziak - zwłaszcza że ma korzenie
      lubuskie i nie robi problemów finasowych.
      • Gość: Danny Re: Poprzeczka wyżej. IP: 82.160.26.* 25.03.08, 22:40
        >jednak mozna było podnieść poprzeczke do poziomu Urszuli Dudziak -
        A po jakiemu ona śpiewa, bo od lat próbuje zagłebić się w jej teksty
        • andrzejusa Re: Poprzeczka wyżej. 25.03.08, 22:48
          taaa,
          jezin z brezin!!!!

          nic nie mam do durnego kawalka, dla jeszcze durniejszych sluchaczy,
          ale dlaczego w gorzowie?!
          • Gość: Danny Re: Poprzeczka wyżej. IP: 82.160.26.* 26.03.08, 13:53
            >nic nie mam do durnego kawalka, dla jeszcze durniejszych slu
            Andrzeju, ja też nic nie mam przeciwko różnej maści kabaretom.
            Mladko akurat jest dużo bardziej oryginalny niż sporo z nich,
            zwłaszcza ostatnio prezentowanych przez Bałtroczyka. Dobrze, że
            takiego kabaretu nikt nam nie sprowadził.
            A jeśli bierzesz piosenkę Mladka na poważnie, to się rozmijamy z
            pojmowaniem definicji piosenki kabaretowej.
        • e_werty Re: Poprzeczka wyżej. 25.03.08, 23:28
          "...A po jakiemu ona śpiewa..."

          ... a wjakim języku spiewa Bobby McFerrin?

          Z Grazyna Auguścik spiewa po polsku
          • Gość: Danny Re: Poprzeczka wyżej. IP: 82.160.26.* 26.03.08, 13:56
            "...A po jakiemu ona śpiewa..."
            ... a wjakim języku spiewa Bobby McFerrin?
            Don't worry werty, be happy.
    • calama Re: Dni Gorzowa: odwiedzi nas potwór z bagien 26.03.08, 05:58
      My w Gorzowie odważni jesteśmy i żadnego potwora się nie boimy.
      Nawet z bagien!
      • e_werty Mamy swojego potwora z bagien... 26.03.08, 07:05
        To Bagiński vel Bagietka - grasuacy po mokradlach Słońska....
        • pan_hrabia A propos czeskich piosenkarzy 26.03.08, 15:10
          Jesli już ściągać czeskich grajków, to dlaczego nie Jaromira
          Nohavicę? Tyle tylko, że to nie jest taki zimny kotlet jak ten cały
          Jozin.
          Jak to jest, że w ZG Nohavica mógł być, a w Gorzowie musi być jakaś
          najgorsza chała? Ale ja rozumiem - zbyt duże ryzyko. I zbyt mała
          wiara organizatorów w gust gorzowian. czy znalazła by się choc setka
          srawiedliwych w tym miescie, która by poszła na Nohavicę?
          Naprawdę mierzi mnie takie podejście wszelkich organizatorów
          kulturalnych, że jak robić imprezy dla mas, to już musi być totalny
          kotlet i badziewie.
          Jak już to robią z naszych podatków, to niech mają jakąś misję, jak
          TVP. A tu wydaje się chodzi tylko o dostarczanie chamskiej papki
          jakiejś wyimaginowanej(???) tłuszczy.
          Wydaje mi się, że organizatorzy mają jednak zbyt mało szacunku dla
          mieszańców miasta. Howgh, że tak powiem za kolegą red-cośtam
          • Gość: alek Re: :) IP: *.ztpnet.pl 26.03.08, 15:44
            Gorzów to faktycznie stolica kulturalna Lubuskiego

            Jozin z Bazin na dni gorzowa obok wikingów i Macieja Kuronia smażącego ryby to
            hit roku !!

          • redcloud Re: A propos czeskich piosenkarzy 26.03.08, 15:52
            pan_hrabia napisał:

            > Wydaje mi się, że organizatorzy mają jednak zbyt mało szacunku dla
            > mieszańców miasta.

            ...i tu jest pies pogrzebany
            howgh
            • Gość: observer Re: A propos czeskich piosenkarzy IP: *.centertel.pl 26.03.08, 17:20
              Tak, i na takim komentarzu można zakończyć sprawę! Dni Gorzowa,
              dodam dużego dynamicznie rozwijającego się miasta ;-), dorównały
              poziomem festynowi ludowemu w Koziej Wólce lub dożynkom w Błotach
              Małych.
              Ps.Przepraszam wszystkich mieszkańców Koziej Wólki i Błot Małych za
              obrazliwe porównanie. :-)
    • amb1 A mial być konkurs na koncepcję Dni... 26.03.08, 18:38
      Zaraz będzie, że się znów czepiam...

      Bo tak naprawdę to Miasto rozpisało konkurs
      i ten konkurs wygrało - MCK jest przecież
      placówką całkowicie od Miasta zależną,
      na Miasta garnuszku. Powołaną przez Miasto
      właśnie w tym celu.

      Ja oczekiwałem czegoś więcej...
      Sądziłem, że Miasto nareszcie pokusi się
      o opracowanie, albo wyłonienie - w drodze konkursu -
      koncepcji Dni jako wyróżnika, znaku firmowego,
      Dni, które będą magnesem dla ludzi z zewnątrz,
      a jednocześnie imprezą integrującą mieszkańców.
      Taką naszą i tylko z Gorzowem kojarzoną imprezą.
      Bo to jest zadanie na miarę współczesnego
      pojmowania promocji Miasta i nad tym powinny
      - moim zdaniem - pracować Wydziały UM
      odpowiedzialne za kształtowanie wizerunku Miasta.

      A tak, to mamy imprezę na zasadzie "chcieliście to macie",
      i "dla każdego coś miłego".
      Dobre i to...
      • Gość: alek Re: A mial być konkurs na koncepcję Dni... IP: *.ztpnet.pl 26.03.08, 19:00
        Brakuje tylko licytacji krawatu prezydenta :)
        • Gość: Hektor Re: A mial być konkurs na koncepcję Dni... IP: *.gorzow.mm.pl 26.03.08, 20:34
          Biuro Promocji Miasta - cały ten inwentarz, precyzyjnie dobranych egzemplarzy
          (sami swoi) - koniecznie z jednego miotu, muszą mieć udokumentowaną przeszłość
          rodem z PZPR,ZSMP,SLD,LID- oni lub ich rodzice.Zbiór leniwych ludków, podchodzą
          do tego tematu bez żadnych emocji i robią z pełną premedytacją, to co potrafią
          robić najlepiej - dobre wrażenie.
          Nie ma jak spontaniczna twórczość!!!
          Jozin dla Gorzowa???
          • andrzejusa Re: A mial być konkurs na koncepcję Dni... 26.03.08, 20:44
            czesc Danny,

            mysle ze kabaret pojmujemy podobnie,

            kabaret , to kabaret,
            ale robienie z nie wiem czego przeboju?
            troche to ponizej prymitywizmu,
            takiego po prostu prymitynego.

            niech sobie ludzie nuca i spiewaja,
            nic mi do tego,
            ale na dni gorzowa?

            szczerze Danny,
            to wolalbym "majteczki w kropeczki" i
            "ten krazek, zloty krazek..",

            ze o "pieski male dwa , chcialy przejsc przez rzeczke..."
            nie wspomne.

            pozdrowienia
            • danny_boy Re: A mial być konkurs na koncepcję Dni... 27.03.08, 01:16
              >kabaret , to kabaret, ale robienie z nie wiem czego przeboju?
              Josin to jest hicior absolutny w tym wydaniu, które jest na You Tube.
              Gostek z brodą pokazując się w refrenie przechodzi samego siebie. Po
              prostu maks, a ja prawie płakałem ze śmiechu. Nie mam pojęcia jak to
              wygląda 30 lat później, z tego co czytam w tym wątku, to wszyscy
              oprócz mnie widzieli obecne występy, ale ten teledysk jest
              zajefajny.
              Ja ten zespół traktuję wyłącznie jako kabaretowy i tego oczekuję.
              Część wolałaby, żeby w ramach dni Gorzowa był przegląd piosenki
              patriotycznej albo jazzowej. A już w zeszłym roku zaproszono
              wykonawców nie dla mas, czyli Waglewskiego i Maleńczuka - totalna
              porażka, ludzie szybko się porozchodzili. Zresztą Lipnicka z
              Porterem, to prawie to samo - kilka minut można tego posłuchać, ale
              nie pół godziny czy dłużej.
              Czekam na Mladka i Josina w Gorzowie.
              A na wielką gwiazdę wybieram się 3.04 do Berlina.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka