ms78
11.03.04, 20:36
a wiec teraz pod nowym tytulem ktory niejako nas musi mobilizowac abysmy nie
zaprzestaly tego co zaczelysmy!!! a wiec!!! od zaczecia poprzedniego watku
schudlam 5 kg. najpierw 3 a potem po przerwie 2 kg. Nie jest zle prawda??
waze w obecnej sytuacji 81 kg. mam ochote na conajmniej 70 wiec jeszcze 10
kg!!! do dziela bo wiosna i lato niedaleko!!!
buziaki
marta