19.10.04, 10:50
no i stało się, jestem w 8 miesiącu i prawie nie widzę swoich stóp. Zrobienie
pedicure graniczy z cudem. Proszę, polećcie coś, bo przejrzałam już posty,
ale nie ma żadnych namiarów. Nie chcę żadnych cudów, tylko gładkie ,zadbane
stopy. Pomóżcie.
Obserwuj wątek
    • mama_ania1 Re: pedicure 19.10.04, 19:55
      Aniu skąd jesteś, jak z okolic Katowic to mogę przyjechać i zrobić ci pedicure
      w domu. Tak się akurat składa, że jestem kosmetyczką i robię pedicure i
      manicure.
      Pozdrawiam Ania
      • opieniek1 Re: pedicure-Warszawa 22.10.04, 12:22
        za szybko wysłałam posta i zapomniałam dopisać. Niestety, jestem z Warszawy.
        • doska_r Re: pedicure-Warszawa 24.10.04, 00:37
          Witakj opieniek! Ja też jestem z Warszawy i zajmuje sie robieniem manicure i
          pedicure oraz tipsami w domku.Jestem mama dwoch brzdąców i jak narazie nie
          pracuję,mam więc troche czasu.Jeśli byłabyś zainteresowana moimi usługami
          zapraszam serdecznie.Napisz na priv.Pozdrawiam Dorota

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka