Dodaj do ulubionych

13dni...ale co potem...?

03.05.05, 17:34
jestem na 13 dniu slunnej diety 13 dniowej.kiedys juz ja stosowalam schudlam
niewiele... poradzcie co nalzey robic po zakonczeniu tejdiety.jesc norlanie
czy 1000 kcal przez tydzien? pije herbate zamaist kawy.ile scudlyscie na
13stce?
Obserwuj wątek
    • taissa1 Re: 13dni...ale co potem...? 06.05.05, 12:46
      Hej.
      Po diecie 13-dniowej zalecane jest przejście na 1000 kcal.Niestety nie
      tygodniowe lecz znacznie dłuższe.
      Ja wytrzymałam na 13-tce 11 dni,schudłam tylko 5 kg z czego 3 wróciły.
      Następnie nie stosowałam już żadnej diety,piłam tylko zioła przeczyszczajace
      (choć to nie zbyt zdrowe).Mogę jednak jeść co chcę,czuję się dobrze i co
      najważniejsze kilogramów ubyło i jak narazie nie wracają.
      Pozdrawiam,taissa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka