Dodaj do ulubionych

Cellulitis

IP: *.* 17.09.02, 07:44
Zaczynam miec poczatki cellulitisu na nogach :-( jak mam go zwalczyc? Czym przeciwdzialac?
Obserwuj wątek
    • Gość: Siunia Skorzystaj z opcji "szukaj" ..... IP: *.* 17.09.02, 09:37
      wpisz w przeglądarke hasło cellulitis i zaznacz kryteria wg. których to hasło ma być szukane. Znajdziesz mnóstwo postów na ten temat. Poczytaj i wszystko będzie jasne :)Powodzenia- Siunia
    • Gość: rgabar@poczta.onet.pl Re: Cellulitis IP: *.* 17.09.02, 20:45
      Przede wszystkim dużo ruchu(aerobik, basen, siłównia). Dobre efekty zauważyłam po zużyciu tubki kremu Avon"a, teraz zaczełam Vichy, ale jeszcze nie wiem czy działa.Tylko trzeba kremu używac regularnie, codziennie i najlepiej mocno masować, aż poczujesz, że mięsnie się rozgrzewają, przy kapieli masuję też brzuch, uda i pośladki szorstką gąbką.brzuch też smaruj kremem , odrobinkę zmaleje tkanka tłuszczowa, a do tego skura jest bardzo gładka.Powodzenia w walce, tylko bądz systematyczna i nieugiętawink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka