Dodaj do ulubionych

Schudłam już 23kg:))))))))

07.06.07, 14:42
Od 1 lutego tego roku schudłam już 23 kgsmileWażę teraz 73kg.przy wzroście
175cm.Trochę jeszcze za dużo,ale do końca sierpnia planuję zrzucić jeszcze
8kg.i przy moim wzroście to będzie git.Dziś oglądałam swoje zdjęcia zrobione
rano na spacerku.Kolosalna różnica,mówię Wamtongue_outJestem happy jak
cholera,wszyscy mnie chwalą.A co,pochwaliłam się i Wamtongue_out
Obserwuj wątek
    • zapomnialamnicka Re: Schudłam już 23kg:)))))))) 07.06.07, 14:45
      gratuluje
      pochwal sie jeszcze JAK ci sie udalo to zrobic big_grin
    • semida Re: Schudłam już 23kg:)))))))) 07.06.07, 14:50
      Ano normalniesmileZero słodyczy,pieczywa,czerwonego mięsa,ziemniaków,zero
      smażonego i nadmiernie tłustego.Zamiast tego gotowane na parze warzywka i
      piersi,serki wiejskie light,jogurty light,pieczywo chrupkie(z umiarem),dużo
      jabłek i pomarańczy.No i oczywiście ćwiczonka.Co 2 dni 40 minut na rowerku
      stacjonarnym.Wystarczysmile
      • zapomnialamnicka Re: Schudłam już 23kg:)))))))) 07.06.07, 14:56
        faktycznie brzmi latwo i przyjemnie
      • renatasab Re: Schudłam już 23kg:)))))))) 07.06.07, 15:42
        hej ja tez schudłam pomimo odchudzania, ważyłam się wczoraj to ważę 50 kg przy
        wzroście 178cm,mam pytanko co brałaś na ujędrnienie biustu?chodzi mi dokładni o
        firmę itp
        • semida Re: Schudłam już 23kg:)))))))) 07.06.07, 16:16
          Ło matko,moja kuzynka waży 60 przy wzroście 174cm.i wygląda,za
          przeproszeniem,jak szczapa.No ale chyba każdy ma inną figurę,ja już prawie
          normalnie wyglądamsmileNa biust smaruję serum ujędrniające do biustu firmy
          EVELINE.Naprawdę działa.Pozdrawiamsmile
          • mamarazydwa1 A jak się karmi to można?n/t 07.06.07, 20:50

            • semida Re: A jak się karmi to można?n/t 07.06.07, 21:16
              ja karmię nadal
              • tyska_edziecko Re:Ja też schudłam :) 07.06.07, 21:24
                17 kg z hakiem - równy rok odchudzania.
                Pozdrawiam wszystkie "świeże" laski wink
                • monsiu73 a ja ani grama od 7 m-cy 07.06.07, 22:31
                  jeju jak wam zazdroszczę...jestem 7 m-cy po porodzie i nie schudłam od tamtej
                  pory ani grama,pomimo 5-miesięcznego karmienia piersią.przy pierwszym dziecku
                  schudłam przy drugim już nie...za każdym raqzem jak zaczynam diete to
                  przyjeżdżają teściowie z masą żarcia i słodyczysad gdzie moja silna wola? a
                  kiedyś byłam instruktorką fitness...nie tak dawno bo 3 lata temu.
                  2 dzieci i wyglądam jak wieloryb.Ograniczam się ile wlezie a waga ani
                  drgnie.Załamka.
                  Czy semida mogłaby napisać,co jadła?Czego nie jadła to już wiem.I ile razy dziennie?
                  • semida Re: a ja ani grama od 7 m-cy 07.06.07, 23:42
                    Rano jogurcik,na obiad warzywka na parze z piersią lub chudą rybką(też na
                    parze),n kolację serek wiejski lekki lub 3 kromki chleba chrupkiego z chudą
                    wędlinką.W międzyczasie w nieograniczonych ilościach jabłka i pomarańcze oraz
                    kiwi,a teraz także truskawki.Pozdrawiam i wtrwałości życzesmile
                    P.S.Ja dalej tak jadam,bo 8 kg.mi zostałosmile
        • dlania Re: Schudłam już 23kg:)))))))) 07.06.07, 17:23
          renatasab napisała:

          > hej ja tez schudłam pomimo odchudzania"

          ???????????????????????????????????????????????????????
    • semida Re: Schudłam już 23kg:)))))))) 07.06.07, 14:52
      Aaaaaaaaaaaaaaaaa,i mnóstwo ujędrniających balsamów na ciało i biust,aby nie
      wyglądać po schudnięciu jak 70-letnia babulkasmile
    • mamamichasia1 Re: Schudłam już 23kg:)))))))) 07.06.07, 14:52
      Gratuluję i trzymam kciuki za jeszcze.
      Jesteś twarda nie miętka.
      Pewnie mamy zarzucą Cię pytaniami.
      Pozdrawiam.
    • l.e.a Re: Schudłam już 23kg:)))))))) 07.06.07, 15:01
      GRATULACJE !!! mi zmiana diety nic nie daje, fakt brałam długi okres sterydy
      ( odastawiłam dopiero 2 tyg temu ) i nie ruszam się za bardzo uncertain Ewidentnie
      musze się zacząc bardziej ruszać smile baaaardzo Cię podiwiam smile
    • hexella Re: Schudłam już 23kg:)))))))) 07.06.07, 16:22
      Super!smile))
      Teraz musisz się postarać, żeby to utrzymać.
      Z doświadczenia wiem, że najlepszy jest ruch.
      Trzymam kciuki za wytrwałość.
      • semida Re: Schudłam już 23kg:)))))))) 07.06.07, 16:25
        Dzięki.Wiem że ruch jest ważny,ale bardzo polubiłam swój rowerek stacjonarnysmile
        Podczas jazdy oglądam sobie "Pierwszą miłość" i czas leci niezauważalniesmile
        • hexella Re: Schudłam już 23kg:)))))))) 07.06.07, 16:29
          to możesz do tego popykać hantlamismile bicepsik wyrobisz i mięśnie cycki
          trzymające!
          • semida Re: Schudłam już 23kg:)))))))) 07.06.07, 16:30
            Oj,dziękuję bardzosmileJuż nogi mam umięśnione aż zanadto:/Jak chodzę to wyglądają
            jak u facetauncertain
            • wieczna-gosia Re: Schudłam już 23kg:)))))))) 07.06.07, 20:02
              to musisz jezdzic z miejszym obciazeniem za to dluuuzej- wtedy wlokna sie
              wydluzaja a nie przyrastaja- ja biegam tez co drugi dzien ok godziny minimum, a
              w weekendy biegne na basen- pol godzinki basenu- wracam z basenu biegiem. nogi
              oczywiscie tez zareagowaly mi najszybciej i sa umiesnione z tylkiem, za to w
              ogole mi nie utyly- wrecz przeciwnie obwody mi spadly.
    • dorcia72 super 07.06.07, 17:49
      Wspaniała wiadomość, zdopingowałaś mnie
      też muszę sporo schudnąć, jakieś 15kg to będzie git
      na 35 urodzinki muszę wyglądać jak laseczka smile))

      Ola i Kuba
    • issys Re: Schudłam już 23kg:)))))))) 07.06.07, 18:15
      semida gratulacje!!!!!! wiem co to znaczy ja od stycznia też zrzuciłam podobną
      metodą 20kg. niestety po drodze iałam często chwile słabości ale planuję
      jeszcze 10 zrzucic do sierpnia i mam zamiar ostro się za to zabrac. Pozdrawiam
    • chipsi Re: Schudłam już 23kg:)))))))) 07.06.07, 19:55
      Semido, aleś mnie podbudowała smile
      Robię dokładnie to co Ty tyle ze od miesiąca jakos tak i narazie 5 kg mniej.
      Jeszcze tylko muszę się więcej ru....eeee.. ruszać znaczy się ;P
      • mijaczek Re: Schudłam już 23kg:)))))))) 07.06.07, 20:02
        pamietajcie kochane, ze metoda "suchego" wazenia nie dowiecie sie ile tak
        naprawde schudlyscie, najlepszy jest pomiar tkanki tluszczowej...
        miesnie waza wiecej niz tluszcz, wiec cwiczac, owszem spalasz tluszcz, ale waga
        spada wolniej, poniewaz wyrabiasz miesnie.

        gratuluje wszystkim dziewczynom zaciekle walczacym o swoje zdrowie!
    • mamarazydwa1 Re: Schudłam już 23kg:)))))))) 07.06.07, 20:48
      Gratuluje! Ja też sporo schudłam - przez ostatnie 9 m-cy 17 kgsmile)) I teraz przy
      170cm ważę 62kg a dążę do 58kg - z taką waga najlepiej się czułam. Zostały mi 2
      miesiące do wyjazdu na plażę i 4kg do zrzucenia - niby niewiele, ale te
      upały....piwko i lody kuszą jak cholera!!!
    • mathiola Re: Schudłam już 23kg:)))))))) 07.06.07, 20:52
      O Bogini!!! Jak??? Ja też chcę! Jak przestałam karmić, to ze 3 kg mi wpadło,
      jak nie lepiej!
      Zresztą zaraz poczytam cały wątek, pewnie jest odpowiedź jak smile
    • disable Re: Schudłam już 23kg:)))))))) 07.06.07, 22:25
      No więc i na mnie czas, żeby się pochwalić. Wczoraj minął miesiąc jak zaczęłam
      stosować dietę 1200 kcal i przez ten czas schudłam 6 kg. Za radą semidy w jakimś
      dawnym wątku kupiłam rowerek stacjonarny i jestem bardzo z niego zadowolona.
      Podczas jakiegoś filmu nawet nie zauważam kiedy mija godzinka jak jeżdżę.
      Dietka jest super, i nie jest człowiek strasznie głodny jak przy jakiś innych
      gdzie na dzień zjada sie np 2 jajka i udko z kurczaka i kawa (coś takiego moja
      siostra próbowała i poległa). Tak więc jeszcze raz dziękuję semidzie za wsparcie
      miesiąc temu, i bardzo się cieszę, że coraz częściej słyszę, że dużo
      schudłamsmilePozdrawiam wszystkie emamy na dieciesmile)
      • semida Re: Schudłam już 23kg:)))))))) 08.06.07, 07:34
        Miło mi że się do czegoś przydałamsmileGratuluję i trzymam kciuki za jeszczesmile
        • mariola1315 Re: Schudłam już 23kg:)))))))) 08.06.07, 12:24
          Dziewczyny ale mnie zmotywowałyście. Kurczę potrzebuje schudnąc 5kg i za nic
          mie mogę.Niestety uwielbiam słodycze, chipsy itp. rzeczy.
          Ale od poniedziałku zaczynam dietę.
          mam nadzieję,że w sierpniu już będę ważyła o 5kg mniej niz teraz.
          Trzymajcie za mnie kciuki.

          Mateuszek ma
          i
          Łukaszek ma
          • wieczna-gosia Re: Schudłam już 23kg:)))))))) 08.06.07, 13:03
            Mariola, no wiesz co.... 5 kilo... z czym do ludzi? 5 kilo to nawet ja umiem
            schudnac chociaz 25 nie umiem smile)
            nie wiem o co chodzi- co gorsza pani dr tez nie wie. bo jak to mozliwe by
            kobieta, ktora:
            bbiega 4 razy w tygodniu
            plus dwa razy chodzi na basen
            plus modyfikuje swoja diete pomalutku ale nieustepliwie
            schudla uwaga- 3 kilo?
            Moj maz w tym samym czasie i jedzac to co ja bo przeciez nie bedzie 5 razy
            gotowac schudl 15 kilo. Wdodatku on grzeszyl a to piwko a to imprwezka z
            pieczeniem swiniaka goloneczka itd, a ja? Winko z raz na miesiac, od czasu do
            czasu czekolada 75% droga jak szlag wiec duzo jej sie zjesc nie da- tabliczka w
            czasie miesiaca sie moze uzbiera.....
            jak ktos ma jakies tworcze podejscie to poprosze.

            Z rozpaczy weszlam w kopenchadzka. 5 dni minielo a ja schudlam uwaga- ZERO. Tak,
            wlasnie. tarczyce mam nuec ponizej normy, ale podobno nie ma sie czym martwic.
            Insuline tez, ale podobno dieta powinna wystarczyc i powinno sie wyregulowac.

            Kurde crying
            • marina2 Re: Schudłam już 23kg:)))))))) 08.06.07, 14:01
              bo to wredne geny są i tyle.i hormony.
    • net79 Re: Schudłam już 23kg:)))))))) 07.06.07, 23:57
      Podziwiam i gratuluję, też bym chciała, ale nie jestem zdolna do takich
      wyżeczeń, po za tym jestem holernym czekoladoholikiem, chyba jednak coś mam nie
      tak w tych genach big_grinDDD
      • disable Re: Schudłam już 23kg:)))))))) 08.06.07, 00:01
        Ja też strasznie wcinałam słodycze, a czekoladę to z mężem pałaszowaliśmy
        jednorazowo. Ale jak stanęłam na wagę, i zobaczyłam trzycyfrowy wynik to
        powiedziałam dość. A silna wola jakoś sama się znalazła, jak już widziałam
        pierwsze efekty to było coraz łatwiej. Najgorzej jest zacząć, pozdr
        • net79 Re: Schudłam już 23kg:)))))))) 08.06.07, 00:03
          Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuusmile))))
    • soemi Re: Grrrrrrrrrratulacje:)))))))) 08.06.07, 10:12
      • marina2 Re: Grrrrrrrrrratulacje:)))))))) 08.06.07, 12:17
        też mi się udało pogubić bardzo podobną metodą: zero węglowodanów tzn bez
        pieczywa,kartofli,słodyczy,mało owoców.jogurty naturalne z otrębami i
        musli,olej z pestek dyni łyżka do jogurtu
        naturalnego,warzywa,woda,woda,woda,guma do żucia miętowa,kawa,zielona
        herbata.mięsa czerwonego nie unikałam-tatar jadam miewam wilcze apetyty w jego
        kierunku,a ponieważ cholesterol mam bardzo niski i cały lipidogram bdb więc nie
        odmawiałam sobie.jeżdżę na rowerze,pływam w week endy nie oszczędzając się tzn
        non stop 45min,rolki ze dwa razy w tyg.niestety nie lubię biegać i się
        gimnastykować.to takie "jałowe i nieprzydatne" ,ale to kwestia
        odczuć.myślałam,ze już mi się nie uda zrzucić sadełka ,ze już too late
        wiek,hormony ,ale cuda się zdarzają - nie mam ani śladu cellulitu -no szok po
        prostu.miesiąc temu no ponad miesiąc zwęzałam ubrania o 22cm.teraz znowu są za
        lużne.do połowy maja zeszło mi 21 kg,teraz dalsze 4.najpiękniejsze jest jednak
        to ,że mam mniejszą potrzebę snu nawet po 6 godz jestem super wyspana.
        • marina2 Re: Grrrrrrrrrratulacje:)))))))) 08.06.07, 12:19
          fajne i zabawne : mam w biodrzach mniej niż miałam w talii
          rozmiar 38 jest luźny
          niefajne zmarszczki pod oczami
    • czarny.kot997 Re: Schudłam już 23kg:)))))))) 08.06.07, 12:25
      gratulacje. mi zostaly jeszcze 4 do zrzucenia smile
      • bozenka12 semida!!! 09.06.07, 04:27
        Kochanie, a nogi to se tak na rowerku umiesnilas??? Bo nogi to wlasnie moja
        zmora. Tluste z cellulitem. Takze chcialabym je umiesnic.
        • izab26 Re: semida!!! 20.06.07, 20:40
          Ja też schudłam z 90 do 57 kg podobny sposób jak koleżanki zero smażonego
          tylko gotowane na parze ,pieczywo chrupkie,dużo owoców i cwiczenia codziennie
          rano po 1 godz.i nogi mam ładnie wyżeżbine bez cellulitu a to zasługa steperku
          który mi mąż kupił
        • beniusia79 Re: semida!!! 23.06.07, 11:20
          z tego co piszesz wynika, ze jestes na niezlej diecie. a to niezbyt dobrze.
          uwazam, ze dwa razy w tygodniu po 40 minut na rowerku to za malo... sport daje
          efekty dopiero gdy cwiczy sie minimum 3 razy w tygodniu. wydaje mie sie, ze
          bardziej chudniesz dzieki diecie a nie temu, ze cwiczysz (bo cwiczysz za malo).
          nie chce cie straszyc, ale to moze spowodowac, ze bardzo szybko zaczniesz tyc
          kiedy wrocisz do starych nawykow zywieniowych. zeby utrzymac nowa sylwetke,
          musialabys do konca zycia zostac na diecie smile
          sama musze sie pilnowac bo bardzo szybko tyje, wiem wiec co to zanczy. przez te
          wszystkie lata nauczylam sie jak pozbyc sie zbednych kilogramow. nie raz
          redukowalam jedzenie, ladnie schudlam ale po powrocie do dawynch nawykow tylam
          jeszcze szybciej... schudnac efektywnie mozna dzieki cwiczeniom, a nie diecie.
          • beniusia79 Re: semida!!! 23.06.07, 11:21
            sorry, zle przeczytalam. pisalac "rowerek co dwa dni" a níe raz w tygodniu.
            proponowalabym dorzucic do tego jakis jogging...
      • izab26 Re: Schudłam już 23kg:)))))))) 23.06.07, 10:00
        czy więcej nikt nie chudnie tylko ma takie zamiary

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka