Od 1 lutego tego roku schudłam już 23 kg

Ważę teraz 73kg.przy wzroście
175cm.Trochę jeszcze za dużo,ale do końca sierpnia planuję zrzucić jeszcze
8kg.i przy moim wzroście to będzie git.Dziś oglądałam swoje zdjęcia zrobione
rano na spacerku.Kolosalna różnica,mówię Wam

Jestem happy jak
cholera,wszyscy mnie chwalą.A co,pochwaliłam się i Wam