siunia_edziecko 21.07.03, 00:07 Czy któraś z pieknych eMam ma lub miała takie cudo? Jak się z tym żyje? Prosze o opinie - Siunia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
brendastar Re: WARKOCZYKI 21.07.03, 09:05 Siunia, jakiś czas temu Fuga miała takie warkoczyki. Pamiętam ze zdjęć i napewno ktoś o nie pytał... Odpowiedz Link Zgłoś