zebraw-paski
23.08.10, 16:59
Kupiłam na niemieckim e-bay niewielką rzecz, zabawkę za którą zapłaciłam 40 zł. Zapłaciłam za nią ponad 2 tygodnie temu, kupuję czasem rzeczy z Wielkiej Brytanii i zwykle dochodzą po 4-5 dniach (właśnie dostałam przesyłkę z WB, która była wysłana w czwartek - a dzisiaj jest poniedziałek), ta rzecz była wysyłana z Niemiec i jeszcze nie dotarła. Czy jeśli została wysłana listem zwykłym to rzeczywiście nie ma po niej żadnego śladu na poczcie? Obawiam się, że mogła zaginąć właśnie na mojej poczcie, czy nic już nie mogę z tym zrobić (poza czekaniem, może jeszcze przyjdzie)?
Dostałam dzisiaj taką wiadomość od sprzedawcy, nie znam niemieckiego, pisałam do niego po angielsku ale wygląda mi na to, że przesyłkę wysłał, jeśli ktoś kto zna niemiecki może potwierdzić z góry dziękuję.
"habe ich gleich am selben Tag rausgeschickt!!!! Mit deutsche Post als Brief! Habe schon oft nach Polen versendet - kam bisher immer an!! Grüße aus Dresden"