kropkacom
07.10.10, 16:33
Takie spostrzeżenie po wątku lipcowej. Nie sadzicie, że czasami lepiej kupić coś używanego zamiast jakiegoś ciucha bazarkowego? Po dzisiejszej wizycie w H&M stwierdzam też, że lepiej dołożyć trochę kasy (dosłownie, jeśli można oczywiście) i kupić coś z sieciówki z taniej linii. Na przykład w H&M można w tym roku kupić całkiem zacne "puchówki". Cena też myślę ok. Źle mówię?