kokardka_80 30.11.10, 23:24 oświeccie mnie jaka jest roznica pomiedzy 2 wersjami tej plytki? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
krasulas Re: usta usta cd 01.12.10, 09:04 hm.. czy pytasz o serial? jeśli tak - tu jest odpowiedź, bądź tam zadaj pytanie... wątek o serialu napewno był... są tam streszczone zakończenia oryginalnej wersji i PL forum.gazeta.pl/forum/f,433,Seriale.html Odpowiedz Link Zgłoś