kmijas 27.11.12, 11:30 Witam, dzisiaj w C&A rabat na całą kolekcję dziecięcą stacjonarnie i w necie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aggiej Re: Tylko dzis w C&A 27.11.12, 11:41 No wlasnie, chyba skorzystam z tej promocji i zamowie kurtke i czapke dla synka. Czy orientujecie sie jaka jest rozmiarowka tej firmy? czy rozmiar 80 to takie normalne 80? synek ma 14 miesiecy i na ogol nosi wlasnie 80, ale z h&m 74. Odpowiedz Link Zgłoś
mamaagula kurtki 27.11.12, 11:47 Dziewczyny czy ta kurtka www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/dziewczynki/Dzieci, rozm. 92-128/Kolekcja/Kurtki i płaszcze/61279/2 to tzw przejsciówka czy raczej jesienna kurteczka? Potrzebuje na cito kurtki dziewczęcej na 122 . Odpowiedz Link Zgłoś
aleksandra1977 Re: kurtki 27.11.12, 12:08 wg mnie na jesien - jest wodoodporna i wiatroszczelna, ale nie ma ocieplenia, ktore nadawalo by sie na zime. Odpowiedz Link Zgłoś
aleksandra1977 Re: kurtki 27.11.12, 12:13 jesli mialaby byc zimowa, to wybieraj z tych, ktore albo na stronie nazwane sa jako "kurtka narciarska", albo w opisie jest informacja o ociepleniu/watowaniu. np. www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/dziewczynki/Dzieci, rozm. 92-128/Kolekcja/Kurtki i płaszcze/83602/1 www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/dziewczynki/Dzieci, rozm. 92-128/Kolekcja/Kurtki i płaszcze/94595/1 www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/dziewczynki/Dzieci, rozm. 92-128/Kolekcja/Kurtki i płaszcze/83607/1 Odpowiedz Link Zgłoś
emily.1 Re: kurtki 27.11.12, 17:07 Pamiętaj że możesz jeszcze dodatkowe 10% sobie odjąć Będzie na przesyłkę Odpowiedz Link Zgłoś