Dodaj do ulubionych

Tylko dzis w C&A

27.11.12, 11:30
Witam, dzisiaj w C&A rabat na całą kolekcję dziecięcą stacjonarnie i w necie.
Obserwuj wątek
    • aggiej Re: Tylko dzis w C&A 27.11.12, 11:41
      No wlasnie, chyba skorzystam z tej promocji i zamowie kurtke i czapke dla synka. Czy orientujecie sie jaka jest rozmiarowka tej firmy? czy rozmiar 80 to takie normalne 80? synek ma 14 miesiecy i na ogol nosi wlasnie 80, ale z h&m 74.
    • mamaagula kurtki 27.11.12, 11:47
      Dziewczyny czy ta kurtka www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/dziewczynki/Dzieci, rozm. 92-128/Kolekcja/Kurtki i płaszcze/61279/2 to tzw przejsciówka czy raczej jesienna kurteczka? Potrzebuje na cito kurtki dziewczęcej na 122 .
      • aleksandra1977 Re: kurtki 27.11.12, 12:08
        wg mnie na jesien - jest wodoodporna i wiatroszczelna, ale nie ma ocieplenia, ktore nadawalo by sie na zime.
        • aleksandra1977 Re: kurtki 27.11.12, 12:13
          jesli mialaby byc zimowa, to wybieraj z tych, ktore albo na stronie nazwane sa jako "kurtka narciarska", albo w opisie jest informacja o ociepleniu/watowaniu.
          np.
          www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/dziewczynki/Dzieci, rozm. 92-128/Kolekcja/Kurtki i płaszcze/83602/1
          www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/dziewczynki/Dzieci, rozm. 92-128/Kolekcja/Kurtki i płaszcze/94595/1
          www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/dziewczynki/Dzieci, rozm. 92-128/Kolekcja/Kurtki i płaszcze/83607/1
      • emily.1 Re: kurtki 27.11.12, 17:07
        Pamiętaj że możesz jeszcze dodatkowe 10% sobie odjąćsmile Będzie na przesyłkęsmile
    • salma75 Re: Tylko dzis w C&A 27.11.12, 11:53
      No coś Ty! Dobrze, że napisałaś wink.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka