Dodaj do ulubionych

FLAT RYDERZ Z WYRZUTNIĄ od EPEE

23.02.06, 17:48
Proszę o opinie czy Ktoś już ma ostatnio reklamowany samochodzik FLAT RYDERZ
Z WYRZUTNIĄ. Z jednej strony ceny na allegro są całkiem przystępne, a z
drugiej strony czy nie jest to coś co się rozleci po pierwszym użyciu, a za
takie pieniądze nie warto zachodu związanego z reklamacją....
Obserwuj wątek
    • bogusia1231 Re: samochodzik od EPEE 25.02.06, 14:25
      podciągam...
    • mamakacpra1 Flat ryderz 25.02.06, 14:52
      Mamy tą zabaweczkę od półtora tygodnia. Samochodzik z garażem na razie jest
      o.k, natomiast wyrzutnia połamała się już podczas pierwszego użycia. Jak dla
      mnie to takie byle co , natomiast mój synek jest zachwycony.pozd

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka