bogusia1231
23.02.06, 17:48
Proszę o opinie czy Ktoś już ma ostatnio reklamowany samochodzik FLAT RYDERZ
Z WYRZUTNIĄ. Z jednej strony ceny na allegro są całkiem przystępne, a z
drugiej strony czy nie jest to coś co się rozleci po pierwszym użyciu, a za
takie pieniądze nie warto zachodu związanego z reklamacją....