Dodaj do ulubionych

Laktator AVENT

IP: *.* 27.06.01, 13:04
Mamuśki! Czy któraś z was używa bądż używała laktatora AVENT ISIS? Proszę o opinie na jego temat(za i przeciw). Dziękuję!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: guest Re: Laktator AVENT IP: *.* 27.06.01, 22:30
      Nie wiem czy to tylko ja miałam takiego pecha, ale już po pierwszej sterylizacji wszystkich części, laktator stał się nie funkcjonalny. Wciąż odpada od niego butelka. Przy każdym odciąganiu trzeba ją trzymać. Uwierz mi, że nie ma bardziej denerwującej rzeczy. Próbowałam użyć nowych butelek, ale też odpadały (nawet te jedynie umyte).
      • Gość: guest Re: Laktator AVENT IP: *.* 28.06.01, 08:39
        Nie miałam żadnych problemów, butelki nie odpadały.
    • Gość: guest Re: Laktator AVENT IP: *.* 28.06.01, 14:24
      Miałam Avent i służył mi bardzo dobrze i długo.Gorąco polecam.Anka
    • Gość: guest Re: Laktator AVENT IP: *.* 29.06.01, 14:28
      Jest doskonały, polecam.
    • Gość: guest Re: Laktator AVENT IP: *.* 30.06.01, 18:10
      Rowniez mam i rowniez polecam. Ja kupilam ten do sciagania od razu do specjalnych torebek do przechowywania mleka.Swietne dla matek pracujacych!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka