Gość: 78945 IP: *.* 27.06.01, 13:04 Mamuśki! Czy któraś z was używa bądż używała laktatora AVENT ISIS? Proszę o opinie na jego temat(za i przeciw). Dziękuję!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: guest Re: Laktator AVENT IP: *.* 27.06.01, 22:30 Nie wiem czy to tylko ja miałam takiego pecha, ale już po pierwszej sterylizacji wszystkich części, laktator stał się nie funkcjonalny. Wciąż odpada od niego butelka. Przy każdym odciąganiu trzeba ją trzymać. Uwierz mi, że nie ma bardziej denerwującej rzeczy. Próbowałam użyć nowych butelek, ale też odpadały (nawet te jedynie umyte). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: guest Re: Laktator AVENT IP: *.* 28.06.01, 08:39 Nie miałam żadnych problemów, butelki nie odpadały. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: guest Re: Laktator AVENT IP: *.* 28.06.01, 14:24 Miałam Avent i służył mi bardzo dobrze i długo.Gorąco polecam.Anka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: guest Re: Laktator AVENT IP: *.* 30.06.01, 18:10 Rowniez mam i rowniez polecam. Ja kupilam ten do sciagania od razu do specjalnych torebek do przechowywania mleka.Swietne dla matek pracujacych! Odpowiedz Link Zgłoś