Dodaj do ulubionych

kuchnia Tefal Exellence

17.11.07, 23:52
Mam pytanie do tych którzy podiadają tą kuchnię, czy w piekarniku
też świeci się światełko tak jak w tej mniejszej, bo nigdzie nie
mogę znależć informacji. A dla mojego dziecka to podstawasmile

-www.allegro.pl/show_item.php?item=270036591&msg=Tw%C3%B3j+e-
mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.-
Wiktor 17.11.2007
Julia 06.10.2006
Obserwuj wątek
    • magdek2 Re: kuchnia Tefal Exellence 18.11.07, 10:43
      nie pali się
    • zoja654 Re: kuchnia Tefal Exellence 18.11.07, 11:20
      Niestety nie.Z tego co obserwowałam kuchnie Tefala to tylko w tej
      najmniejszej jest piekarnik ze światełkiem.A szkoda. Mimo to jednak
      z decydowałam sie na tą dużą, choć palniki też nie sa tak fajne jak
      w tej małej, skwierczy tylko jeden.
      • kasiam12 Re: kuchnia Tefal Exellence 18.11.07, 13:24
        a czy jesteście z niej zadowolone? sama juz nie wiem co robić, bo
        światełko miało byćsmile Mój czterolatek jest trochę za duży na tą
        małą, a mam też córcię, więc ma kto ją później przejąćsmile
    • magdek2 Re: kuchnia Tefal Exellence 18.11.07, 15:33
      link do tego co już kiedyś napisałam o tej kuchni
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=583&w=70939357&a=70956099
      a jak wpiszesz w wyszukiwarkę to jest więcej wątków n/t smile
    • zoja654 Re: kuchnia Tefal Exellence 18.11.07, 19:43
      Mi sie ta kuchnia podoba ,mimo iz niema światełka w piekarniku, ale
      najważniejsze że ma ten piekarnik. Jest duża , ma zlew a co ważne z
      kraniku leci naprawde woda.Kuchnia ma dużo dodatkowych akcesorji:
      czajnik, toster, mikser. Moja córcia ma 3i 9 miesięcy i myśle że
      będzie zachwycona prezentem gwiazdkowym. Narazie sama ją złożyłam i
      wypróbowałam, ale rozłożyc już sie nie da , więc stoi na szafie w
      innym pokoju przykryta kocem.
      • kasiam12 Re: do zoja654 01.12.07, 16:29
        a mogłabyś jesze napisać czy wg Ciebie jest stabilna, bo mam też w
        domu roczną córcię i zależy mi na tym, żeby nie poleciała na nią. A
        jak z drzwiami od lodówki, domykają się, bo dziewczyny pisały że nie
        zawsze się to udaje.
        • kasiam12 Re: do zoja654 01.12.07, 16:31
          i jeszcze na jakiej wysokości jest blatsmile dzięki
          • zoja654 Re: do zoja654 02.12.07, 10:49
            Wita. Kuchnia jest stabilna, solidna,mocna i nie powinna sie
            przewrócić. Jeżeli chodzi o drzwiczki w lodówce to w naszej
            kuchence sie zamykają bez problemu. Co do wysokości blatu to narazie
            nie moge sprawdzić gdyz córcia by zauważyła a to ma być prezent.Może
            później mi sie uda to zrobić.
            • kasiam12 Re: do zoja654 03.12.07, 21:02
              wielkie dzięki, widzę, że jesteś zadowolona, więc też się skuszęsmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka