08.10.08, 15:34
Może ktoś wie, w ciagu ilu dni można zwrócić zakupiony towar w C&A?
Obserwuj wątek
    • aurinko Re: C&A 08.10.08, 15:36

      28 lub 30 dni.
    • my-tominek Re: C&A 08.10.08, 15:37
      28 dni
    • izryn Re: C&A 08.10.08, 15:51
      Ja na paragonie mam informację, że 30 dni.
      • aklekotka Re: C&A 08.10.08, 16:03
        To musieli coś ostatnio pozmieniać, bo niedawno ( w sierpniu) było 14 dni
        • paniwaz Re: C&A 08.10.08, 16:14
          Potwierdzam 30 dni, dzisiaj oddawałam kurtkę ostatniego dnia. Pani Waż
        • aklekotka Re: C&A 08.10.08, 16:57
          Rzeczywiście, teraz znalazłam ostatni paragon (wrześniowy) i tam jest 30 dni.
    • mika_007 Re: C&A 08.10.08, 16:34
      więcej jak 14,bo wymieniałam u nich nie raz po upływie 2 tygodni

      poza tym cos chyba z jakością lecą na łeb na szyję,bo wymian/zwrotów
      coraz wiecej
      • aurinko Re: C&A 08.10.08, 17:50
        mika_007 napisała:

        > poza tym cos chyba z jakością lecą na łeb na szyję,bo wymian/zwrotów
        > coraz wiecej


        Ja oddaję/wymieniam z innych przyczyn, nie z powodu rzekomego pogorszenia
        jakości wink
        • kroliczyca80 Re: C&A 08.10.08, 18:40
          A ja nie rozumiem jednego. Jak się oddaje ubranie po 30 dniach to z
          metkami, prawda? I ktoś trzyma nowe ubranie w szafie przez miesiąc
          nie używając go, nie odczepiając metki? Po co?
          • izryn Re: C&A 08.10.08, 19:05
            Powody mogą być różne np. przymierzyłam dziecku, nie pasuje, ale nie
            mam czasu wcześniej wybrać się do sklepu. Lub kupiłam, ale czekam
            czy w innym sklepie nie spotkam czegoś fajniejszego. Lub są to
            rzeczy zimowe, a jest jeszcze jesień, metki odrywam dopiero, gdy
            rzecz jest nakładana pierwszy raz.
          • agni71 Re: C&A 08.10.08, 22:07
            I ktoś trzyma nowe ubranie w szafie przez miesiąc
            > nie używając go, nie odczepiając metki? Po co?

            po to właśnie, żeby móc oddać wink czasem mozna np. zachorować i nie
            być w stanie jechac do sklepu, póżniej dzieci choruja itd. U mnie
            tak bywa.
            • kaliaa Re: C&A 08.10.08, 22:15
              he ja tez czesto oddaje cos ostatniego dnia. Glownie dlatego ze jak
              czasem trafie cos fajnego gdzies indziej to wtedy zwracam bez
              problemu poprzednia rzecz ktora mi sie mniej podoba. Poza tym nie
              bywam codziennie w sklepach i zdarza sie tak ze oddaje cos na sam
              koniec.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka