agusia0 08.10.08, 15:34 Może ktoś wie, w ciagu ilu dni można zwrócić zakupiony towar w C&A? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aklekotka Re: C&A 08.10.08, 16:03 To musieli coś ostatnio pozmieniać, bo niedawno ( w sierpniu) było 14 dni Odpowiedz Link Zgłoś
paniwaz Re: C&A 08.10.08, 16:14 Potwierdzam 30 dni, dzisiaj oddawałam kurtkę ostatniego dnia. Pani Waż Odpowiedz Link Zgłoś
aklekotka Re: C&A 08.10.08, 16:57 Rzeczywiście, teraz znalazłam ostatni paragon (wrześniowy) i tam jest 30 dni. Odpowiedz Link Zgłoś
mika_007 Re: C&A 08.10.08, 16:34 więcej jak 14,bo wymieniałam u nich nie raz po upływie 2 tygodni poza tym cos chyba z jakością lecą na łeb na szyję,bo wymian/zwrotów coraz wiecej Odpowiedz Link Zgłoś
aurinko Re: C&A 08.10.08, 17:50 mika_007 napisała: > poza tym cos chyba z jakością lecą na łeb na szyję,bo wymian/zwrotów > coraz wiecej Ja oddaję/wymieniam z innych przyczyn, nie z powodu rzekomego pogorszenia jakości Odpowiedz Link Zgłoś
kroliczyca80 Re: C&A 08.10.08, 18:40 A ja nie rozumiem jednego. Jak się oddaje ubranie po 30 dniach to z metkami, prawda? I ktoś trzyma nowe ubranie w szafie przez miesiąc nie używając go, nie odczepiając metki? Po co? Odpowiedz Link Zgłoś
izryn Re: C&A 08.10.08, 19:05 Powody mogą być różne np. przymierzyłam dziecku, nie pasuje, ale nie mam czasu wcześniej wybrać się do sklepu. Lub kupiłam, ale czekam czy w innym sklepie nie spotkam czegoś fajniejszego. Lub są to rzeczy zimowe, a jest jeszcze jesień, metki odrywam dopiero, gdy rzecz jest nakładana pierwszy raz. Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: C&A 08.10.08, 22:07 I ktoś trzyma nowe ubranie w szafie przez miesiąc > nie używając go, nie odczepiając metki? Po co? po to właśnie, żeby móc oddać czasem mozna np. zachorować i nie być w stanie jechac do sklepu, póżniej dzieci choruja itd. U mnie tak bywa. Odpowiedz Link Zgłoś
kaliaa Re: C&A 08.10.08, 22:15 he ja tez czesto oddaje cos ostatniego dnia. Glownie dlatego ze jak czasem trafie cos fajnego gdzies indziej to wtedy zwracam bez problemu poprzednia rzecz ktora mi sie mniej podoba. Poza tym nie bywam codziennie w sklepach i zdarza sie tak ze oddaje cos na sam koniec. Odpowiedz Link Zgłoś