Dodaj do ulubionych

zameldowanie

07.10.09, 13:06
Wiem, że na pobyt stały musi być jedno a czy na pobyt czasowy mogą być 2?
Obserwuj wątek
    • annajustyna Re: zameldowanie 10.10.09, 08:20
      Na logike nie moga.
      • nchyb Re: zameldowanie 10.10.09, 18:31
        również stawiam na to, że nie mogą...
    • fredula Re: zameldowanie 11.10.09, 01:49
      mozna. ile chcesz, tylko ze wtedy najwarazniej to nie sa zameldowania na staly
      pobyt.
      • annajustyna Re: zameldowanie 11.10.09, 08:25
        Mozna miec na pobyt czasowy pare? To dlaczego ja zawsze przy nowym meldunku
        czasowym bylam automatyzcnie wymeldowywana z poprzedniego czasowego? Mozesz
        podac podstawe prawna?
        • fredula Re: zameldowanie 11.10.09, 14:51
          annajustyna napisała:

          > Mozna miec na pobyt czasowy pare? To dlaczego ja zawsze przy nowym meldunku
          > czasowym bylam automatyzcnie wymeldowywana z poprzedniego czasowego? Mozesz
          > podac podstawe prawna?


          A ty mozesz?? Na jakiej podstawie cie wymeldowali?
          • annajustyna Re: zameldowanie 11.10.09, 16:15
            Na tej podstawie, ze w tym samym okresie mozna przebywac czasowo (tzn. miec
            centrum zyciowe bez zamiaru pozostania tam na stale), tylko w jednym miejscu. No
            chyba ze ktos ma zdolnosc bilokacji wink.
    • agamagda Re: zameldowanie 11.10.09, 21:32
      Ustawa tego nie określa. Stwierdza, że pobyt stały na być tylko
      jeden, co do pobytu czasowego brak jest przepisu. Na logikę więc
      mogłyby być dwa lub więcej, bo co nie jest zabronione jest dozwolone.
      Tyle, że ciekawa jestem po co komu dwa miejsce pobytu czasowego?
      • annajustyna Re: zameldowanie 12.10.09, 09:19
        Aha, czyli zalezy de facto od urzednika.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka