jawwa80 07.10.09, 13:06 Wiem, że na pobyt stały musi być jedno a czy na pobyt czasowy mogą być 2? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fredula Re: zameldowanie 11.10.09, 01:49 mozna. ile chcesz, tylko ze wtedy najwarazniej to nie sa zameldowania na staly pobyt. Odpowiedz Link Zgłoś
annajustyna Re: zameldowanie 11.10.09, 08:25 Mozna miec na pobyt czasowy pare? To dlaczego ja zawsze przy nowym meldunku czasowym bylam automatyzcnie wymeldowywana z poprzedniego czasowego? Mozesz podac podstawe prawna? Odpowiedz Link Zgłoś
fredula Re: zameldowanie 11.10.09, 14:51 annajustyna napisała: > Mozna miec na pobyt czasowy pare? To dlaczego ja zawsze przy nowym meldunku > czasowym bylam automatyzcnie wymeldowywana z poprzedniego czasowego? Mozesz > podac podstawe prawna? A ty mozesz?? Na jakiej podstawie cie wymeldowali? Odpowiedz Link Zgłoś
annajustyna Re: zameldowanie 11.10.09, 16:15 Na tej podstawie, ze w tym samym okresie mozna przebywac czasowo (tzn. miec centrum zyciowe bez zamiaru pozostania tam na stale), tylko w jednym miejscu. No chyba ze ktos ma zdolnosc bilokacji . Odpowiedz Link Zgłoś
agamagda Re: zameldowanie 11.10.09, 21:32 Ustawa tego nie określa. Stwierdza, że pobyt stały na być tylko jeden, co do pobytu czasowego brak jest przepisu. Na logikę więc mogłyby być dwa lub więcej, bo co nie jest zabronione jest dozwolone. Tyle, że ciekawa jestem po co komu dwa miejsce pobytu czasowego? Odpowiedz Link Zgłoś
annajustyna Re: zameldowanie 12.10.09, 09:19 Aha, czyli zalezy de facto od urzednika. Odpowiedz Link Zgłoś