Dodaj do ulubionych

czy podczas urlopu macierzyńskiego można dostać...

03.07.07, 13:15
awans/podwyżkę? Chodzi mi o możliwość prawną, a nie faktyczną?
Obserwuj wątek
    • kkk_k Re: czy podczas urlopu macierzyńskiego można dost 03.07.07, 13:19
      Wg mnie można dostać wszystko "w górę", nie można "w dół". No chyba że zakład
      pracy ulega likwidacji.

      Karo
      • janeausten można 03.07.07, 22:01
        ja dostałam (podwyżka obejmowała wszystkich pracowników, ale nie byłam pewna
        swojej), na dodatek od jutra będę na wychowawczym, więc na razie z podwyżki nie
        skorzystam. Mam nadzieję, że po wychowawczym mnie nie zwolnią.
        • magda120975 Re: można 03.07.07, 22:09
          Ja dostałam tylko na papierku! Na macierzyńskim byłam od września,informacje o
          podwyżce od lipca(wstecz)dostałam w listopadzie.Za 5 miesięcy wszyscy mieliśmy
          dostać spłatę podwyżki(około 500zł).Owszem wszyscy dostali,ja też 12,57 zł!!!
          Kadry poinformowały mnie,że to dlatego,że od 10.07.byłam już na L4.Pytam po
          jakiego czorta dostałam to na papierze?Mogli mnie wcale nie brać pod uwagę.
          Oczywiscie wróciłam do pracy i nic.Zero spłaty.Kochana Poczta Polska.Tak dba o
          swoje pracownice na macierzyńskim.
          • gingers73 Re: można 04.07.07, 07:27
            Można - ja dostałam.
            Niewiele ale zawsze pare złotych na pieluchy no i awans a rodze w sierpniu i
            ide na macierzynski
          • bobimax Re: można 04.07.07, 08:37
            Widzę, że jesteśmy z jednej firmy. Ale w poczcie z tymi podwyżkami tak właśnie
            jest.
          • lilithh Re: można 10.07.07, 00:38
            Nie chce występować w obronie Kochanej Poczty Polskiej wink - ale w tym przypadku
            kadrowe miały racje. Skoro byłaś na zwolnieniu lekarskim (zasiłek chorobowy) a
            później bezpośrednio na urlopie macierzyńskim (zasiłek macierzyński) to żadną
            miarą twoja podwyżka nie mogła mieć odzwierciedlenia w wysokości zasiłku. Po
            prostu PRAWO nakazuje aby wszystkie tego typu zasiłki były obliczane (i
            wypłacane) jako średnia z okresu poprzedzającego nieobecność w pracy. Czyli - w
            twoim przypadku - z okresu sprzed podwyżki. Owo 12,57 "podwyżki" to za 9 dni
            lipca (okres z podwyżką) które weszły ci do średniej.
            żadne wyrównanie niestety Ci sie nie należy sad
    • asia19813 Re: czy podczas urlopu macierzyńskiego można dost 04.07.07, 08:33
      a ja dostałam w grudniu, jak byłam na zwolnieniu i do tej pory z niej nie
      korzystam, bo praiwe całą ciążę jestem na zwolenieniu a teraz macierzyński...
      szkoda
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka