olenka_a 03.07.07, 13:15 awans/podwyżkę? Chodzi mi o możliwość prawną, a nie faktyczną? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kkk_k Re: czy podczas urlopu macierzyńskiego można dost 03.07.07, 13:19 Wg mnie można dostać wszystko "w górę", nie można "w dół". No chyba że zakład pracy ulega likwidacji. Karo Odpowiedz Link Zgłoś
janeausten można 03.07.07, 22:01 ja dostałam (podwyżka obejmowała wszystkich pracowników, ale nie byłam pewna swojej), na dodatek od jutra będę na wychowawczym, więc na razie z podwyżki nie skorzystam. Mam nadzieję, że po wychowawczym mnie nie zwolnią. Odpowiedz Link Zgłoś
magda120975 Re: można 03.07.07, 22:09 Ja dostałam tylko na papierku! Na macierzyńskim byłam od września,informacje o podwyżce od lipca(wstecz)dostałam w listopadzie.Za 5 miesięcy wszyscy mieliśmy dostać spłatę podwyżki(około 500zł).Owszem wszyscy dostali,ja też 12,57 zł!!! Kadry poinformowały mnie,że to dlatego,że od 10.07.byłam już na L4.Pytam po jakiego czorta dostałam to na papierze?Mogli mnie wcale nie brać pod uwagę. Oczywiscie wróciłam do pracy i nic.Zero spłaty.Kochana Poczta Polska.Tak dba o swoje pracownice na macierzyńskim. Odpowiedz Link Zgłoś
gingers73 Re: można 04.07.07, 07:27 Można - ja dostałam. Niewiele ale zawsze pare złotych na pieluchy no i awans a rodze w sierpniu i ide na macierzynski Odpowiedz Link Zgłoś
bobimax Re: można 04.07.07, 08:37 Widzę, że jesteśmy z jednej firmy. Ale w poczcie z tymi podwyżkami tak właśnie jest. Odpowiedz Link Zgłoś
lilithh Re: można 10.07.07, 00:38 Nie chce występować w obronie Kochanej Poczty Polskiej - ale w tym przypadku kadrowe miały racje. Skoro byłaś na zwolnieniu lekarskim (zasiłek chorobowy) a później bezpośrednio na urlopie macierzyńskim (zasiłek macierzyński) to żadną miarą twoja podwyżka nie mogła mieć odzwierciedlenia w wysokości zasiłku. Po prostu PRAWO nakazuje aby wszystkie tego typu zasiłki były obliczane (i wypłacane) jako średnia z okresu poprzedzającego nieobecność w pracy. Czyli - w twoim przypadku - z okresu sprzed podwyżki. Owo 12,57 "podwyżki" to za 9 dni lipca (okres z podwyżką) które weszły ci do średniej. żadne wyrównanie niestety Ci sie nie należy Odpowiedz Link Zgłoś
asia19813 Re: czy podczas urlopu macierzyńskiego można dost 04.07.07, 08:33 a ja dostałam w grudniu, jak byłam na zwolnieniu i do tej pory z niej nie korzystam, bo praiwe całą ciążę jestem na zwolenieniu a teraz macierzyński... szkoda Odpowiedz Link Zgłoś