dorisch1
12.11.07, 10:23
Za miesiąc zacznę urlop macierzyński po którym planuję urlop wychowawczy na 6
m-cy. Za 2007r, mam 13 dni zaległego urlopu a za 2008r. będę miala 26 dni.
Kiedy mogę go wykorzystać? Po urlopie macirzyńskim a potem dopiero idzie się
na wychowawczy czy to dopiero po urlopie wychowawczym ?