issy25 13.11.08, 11:12 Mam jeszcze jedno pytanko Czy można być na l4 z powodu ciąży (szkodliwe warunki w pracy) i jednocześnie zakladać wlasna firme? Może glupie pytanie, ale lepiej zapytać niż potem mieć z zusem i skarbówką problemy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
filipianka Re: L4 a wlasny interes 13.11.08, 11:44 > Czy można być na l4 z powodu ciąży (szkodliwe > warunki w pracy) nie jeśli jesteś zdolna do pracy (nie chora) a w pracy jaką wykonujesz masz szkodliwe warunki to pracodawca musi dać inne stanowisko a jeśli takiego nie ma musi płacić normalne wynagrodzenie więc musisz zdecydować czy jesteś chora czy zdrowa jeśli jednak chora to chora na całego i do żadnej pracy się nie nadajesz więc do prowadzenia działalności gospodarczej też ale jeśli jednak jesteś zdrowa to możesz założyć działalność tylko nie możesz być w tym czasie na zwolnieniu u pracodawcy Odpowiedz Link Zgłoś
issy25 Re: L4 a wlasny interes 13.11.08, 11:58 Tak też myślalam. U mnie niestety pracodawca nie zapewni mi innego stanowiska. Więc widze że nie mam wyboru. Dzięki za odpowiedź. Odpowiedz Link Zgłoś