Dodaj do ulubionych

mamy rocznik 74?

    • iza_was Re: mamy rocznik 74? 13.02.04, 10:35
      Witam!
      Mieszkam w Trójmieście; urodziłam się 06.12.1974; mój pierwszy synek
      19.03.2001; teraz jestem w 13 tyg.ciąży - więc kolejny Maluszek powita ten
      świat pod koniec sierpnia smile)
      Pozdrawiam wszystkie Mamusie z ich okrągłymi brzuszkami w tę okrągłą 30
      rocznicę!!
    • hansiorek Re: mamy rocznik 74? 13.02.04, 11:05
      Pozdrawiam wszystkie Mamusie '74!

      Ja urodziłam się we wrześniu, jestem po raz pierwszy w ciąży. Nie znamy jeszcze
      płci, dzidziuś ma się urodzić 10 maja. Też już nie mogę się doczekać!
      Kopie mocno i mam już wielki brzuch.
      Chciałam mieć dziecko już dawno, ale tak się jakoś w życiu ułożyło...Nie to
      żebym żałowała, bo jestem bardzo szczęśliwa. Może dlatego, że jestem lekarzem,
      bardzo się obawiałam tego, że w późniejszym wieku to większe ryzyko. Teraz
      jednak niczego się nie boję i myślę, że 30 lat to wcale nie za dużo. Ważne,
      żeby dziecko było chciane i kochane.
      Wasze listy są takie optymistyczne, pełne radości i uczucia do bobasków!
      Życzę wszystkim mamom szczęśliwego rozwiązania i mnóstwo miłości!

      Pozdrawiam,
      Hansiorek
      • kj74 ala 13.02.04, 14:41
        Kochana cierpliwości. Niedługo dzidzuś tak zacznie kopać, że mąż nie będzie
        miał problemów z wyczuciem. nawet nie będzie musiał dotykać, bo brzuch będzie
        deformował się albo podskakiwał. Ja to czasem tęsknie za takimi muśnięciami, bo
        teraz mała tak się rozpycha, że czasem to nieźle zaboli smile

        Kasia i Ingusia (11.03.04)
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=10606875&a=10667674 usg
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=9972346&a=10686467 brzuszek

        • marta1974 Re: ala 13.02.04, 15:24
          cześć cudowne trzydziestki
          ja też w tym roku w październiku kończę 30,a mOj mały Kacperek ma do nas
          dołączyć 6 czerwca co prawda nie wiadomo jeszcze na 100% że to chłopiec ale na
          razie tak zakładamy.To będzie nasze pierwsze dziecko. Pozdrawiam was.
          Marta
          • enusia Re: intuicja mamuś 13.02.04, 16:42
            Witajcie w kolejny dzien (znow o jeden blizej wiosny).
            Jak tam wasza intuicja jesli chodzi o plec dzidziusia? Sprawdza sie czasem?
            Ja przed ciaza zawsze chcialam bezwzglednie coreczke, a ledwo zobaczylam na
            tescie kreseczki, zaczelo mi byc wszystko jedno (byle zdrowe), ale od poczatku
            czulam, ze to synek. Od kilku tygodni mam mieszane uczucia, wiec zeby bylo
            sprawiedliwie w dni parzyste mowie do brzuszka Zosienko, a nieparzyte
            Maksymilianku smile Dzis mam synka, a jutro znow coreczkesmile
    • keth Re: mamy rocznik 74? 13.02.04, 16:54
      To znowu ja !
      A czy ktorac z Was urodzi dwójke i to pierwszych dzieci?

      Pozdrawiam Kasia i 2 x fasolka

      Niestety maluchy siedza jeszcze grzecznie i nie daja o sobie znac a szkoda.
      • kasiaczekroza Re: mamy rocznik 74? 13.02.04, 20:16
        witajcie!
        Urodziłam się 12.12.1974 roku.Jestem mamą 7 letniej Marty, a lada dzień urodzę
        Antosia.Pozdrawiam.Kasia
        • ainer1 intuicja 13.02.04, 23:33
          Czesc smile

          co do intuicji co do plci to na poczatku wszyscy byli przekonani, ze to
          dziewczynka: babcie, ciocie, rodzicesmile Na tydzien jednak pzred USG po prostu
          poczylam, ze to chlopaczeksmile
          I rzeczywiscie w marcu urodze Piotrasmile

          Renia
    • akkf Re: mamy rocznik 74? 14.02.04, 10:05
      Witam!
      Ten mily post sklonil mnie wreszcie do napisania...
      Ja 30-ke przekrocze juz 29 marca (przy ostatnim USG moj maz skrzywil sie jak
      podalam wiek "29"!!! dla niego widocznie rocznik, to rocznik smile)
      Nasze pierwsze Dzidzi powitamy w okolicach Bozego Ciala
      chyba bedzie to chlopak... troche mi szkoda takich slicznych sukienus
      uzbieranych przez moja mame, ale poniewaz moja rodzina jest troche
      sfeminizowana, to w sumie jest OK!!!
      buziaczki
      Ania
      • ida92 Re: mamy rocznik 74? 14.02.04, 10:50
        Hej piękne trzydziestoletnie!!!!!!!big_grin
        Uświadomiłam sobie, że to "już" 3:0, kiedy lekarz wpisał mi wiek na skierowaniu
        do szpitala. Ja tam twardo do 5.05. podaję wiek 29, a potem to zobaczymy.
        Czyżbym była jedyną majówką? Mój synek (nasze pierwsze dziecko) powinien
        urodzić się planowo 15.02.2004, ale nic na to nie wskazuje, żeby wybierał się w
        ten weekend na świat.
        Przynajmniej, tak sobie myślę, w tym roku nie czeka mnie chandra urodzinowa, bo
        nie będzie na nią czasu...
        Pozdrawiam serdecznie. Edyta i Antoś
      • kj74 Re: mamy rocznik 74? 14.02.04, 10:54
        A u mnie odwrotnie niz u ainer. Ponieważ w ciąży nie zmieniłam się, pochłaniam
        kwaśności i mam dużo energii to wszyscy wróżyli chłopaka. Mąż bardzo chciał
        syna i nawet do brzucha mówiliśmy Adrianek. Cały czas słyszałam, że będzie syn
        i chociaż nie miałam, żadnego typu to zaczęłam w to wierzyć. A tu w 21T pan
        doktor mówi, że córcia, w 29 potwierdza, w 30 inny lekarz też smile Pewnie będzie
        dziewczynka, bo nawet zdjęcie pornograficzne mamy smile)) JA tam jestem
        szczęśliwa, a mąż to dopiero smile Chociaż ma w planach kolejną próbę przedłużenia
        rodu. Ach ci faceci smile)))
        Buziaczki
      • mazia Re: mamy rocznik 74? 15.02.04, 19:12
        Aniu, ja tez jestem z 29 marca smile))
        Tylko ze moj synek urodzi sie raczej w okolicach Dnia Zwyciestwa hihihihi
        Goraco pozdrawiamy oboje

        ***********
        Mazia
        ****************
        Konieczność uwalnia nas od męki wyboru.
    • ala011 Re: mamy rocznik 74? 15.02.04, 11:20
      Ja i moj malusze wita wszystkie mamy rocznik 74 i ie tylko
    • anija30 Re: mamy rocznik 74? 15.02.04, 22:28
      Witam serdecznie wszystkie Trzydziestki !!!!!
      Podejrzewam, że to jednak ja jestem najstarsza. Urodziny miałam 7 stycznia.
      Jestem w pierwszej ciaży, którą niebawem ukończę. Juz się nie mogę doczekać!!
      Noszę córcię, która ostro daje się we znaki. Termin mwm na 6 marca, ale właśnie
      dziś odstawiam fenoterol, więc wszystko się może zdarzyć. Życzę wszystkim
      zdrowych i grzecznych dzieciątek.
    • ala011 Re: mamy rocznik 74 16.02.04, 11:57
      Witam wszystkie mamy rocznik 74 w nowym tygodniu.My czujemy sie dobrze.Juz
      coraz bardziej koie mame.
      Pozdrawiam ala i maluch
    • beatka74 Re: mamy rocznik 74?-widzialam serduszko:-)) 16.02.04, 12:13
      Witam ponownie!!
      dzisiaj poszlam pierwszy raz do lekarza, 8 tydzien, i widzialam takie
      malutenkie serduszko, kropeczke, jak bilo, ale super wygladalo.
      Aha czy to normalne ze lekarz nie przepisuje zadnych witamin,? tylko kwas
      foliowy? i witamine c?
      pozdrowka
      BEATKA
      • keth Re: mamy rocznik 74?-widzialam serduszko:-)) 16.02.04, 12:31
        Czesc
        W pierwszym okresie najważniejszy jest Kwas foliowy, ja jeszcze tylko łykałam
        witamine B1 i B6 oraz rutinoskorbin.

        A najwazniejsze to gratulacje, to niesamowita chwila.
        Pozdrawiam Kasia i Dwa Maleństwa
    • mehlina Re: mamy rocznik 74? 16.02.04, 13:03
      hej dziewczyny!! Jak mi sie zrobiło miło! Ech!!! Własnie się dowiedziałam ,że
      zostane mama w październiku!! I jestem bardzo szcześliwa! Pozdrawiam wszystkie
      30 latki!!!!
      • enusia Re: mamy rocznik 74? 16.02.04, 14:25
        Witam w nowym tygodniu i pozdrawiam cieplo - zwlaszcza nowe przyszłe mamy !
      • kj74 Re: mamy rocznik 74? 16.02.04, 15:47
        Moje wielkie gratulacje!!!!!!!!!
        To teraz uważaj na siebie i ziarenko smile
        Kasia i 37T Ingusia
      • ewkal Re: mamy rocznik 74? 18.02.04, 19:05
        Czesc mehlina
        Ja tez bede rodzila w pazdzierniku!!! I tez jestem z 74 a do tego niedlugo bede
        obchodzila urodziny - 21 luty. Co prawda nie jest to moje pierwsze dziecko -
        mam juz dwuletniego Krzysia, w styczniu skonczyl 2 latka - ale jest wyczekanesmile

        Pozdrawiam wszystkie zaciazone, szczesliwe 30-stki i zycze leciutkich porodow.
        • mehlina Re: mamy rocznik 74? 18.02.04, 21:39
          Witaj Ewka!Ja jestem zupełnie poczatkującą w tym temaciesmileTo moje pierwsze
          dziecko!!! Czuje się ciągle nieswojo- chociaż diabelnie jesteśmy szczęśliwi!!!
          Prawdopodobnie będę rodziła około 25 październikasmile Skąd jesteś?? Ja z
          Poznania. Pozdrawiamsmile
          • ewkal Re: mamy rocznik 74? 19.02.04, 20:05
            Witam ponownie! Ja jestem z Sandomierza, to niestety dosc duzy kawałek od
            Poznania....ale przeciez zawsze jest internet..... Ja mam termin gdzies na
            polowe pażdziernika, choc dzisiaj pani doktor mi poiwdziala ze dokladniej
            ustalimy to za miesiac, na usg. Tak wiec jestem dobrej mysli i chciałabym zeby
            był juz chociaz........wrzesien. Zycze Tobie zdrowka i byc moze bedziemy sie
            wymieniac wrazeniami z kolejnych badan... Do usłyszenia, pozdrawiam Ciebie i
            Malenstwo
            • mehlina Re: mamy rocznik 74? 20.02.04, 11:50
              Cześćsmile Przede mna dopiero pierwsza wizyta- w przyszłym tygodniu. Teraz mam
              małą grype ale czuje się i tak nieźlesmile. To pewnie dlatego ,że zwariowałam ze
              szczęściasmileJasne,ze możemy wymieniać się wraźeniami. Może masz nr na GG? Moj to
              759154.Zawsze to szybszy sposób kontaktu. Pozdrawiam Ania
    • kata74 Re: mamy rocznik 74? 16.02.04, 16:18
      Hej - super że jest Was tyle... Moje Maleństwo ma przyjśc na świat w czerwcu
      jeszcze przed moimi 30 urodzinami, które świętuje 24 czerwca To będzie moje
      pierwsze dziecko.
      Ciągle nie dowierzam, że "coś" mi fika w brzuszku...
      Pozdrawiamy
      Kasia + 25 Tygodniaczek
    • malagao Re: mamy rocznik 74? 17.02.04, 16:47
      Witam serdecznie wink Właśnie dziś się dowiedziałam, że będę miała synka, w końcu
      objawił się ze swoimi klejnotami rodzinnymi, będzie drugi synekwink)) Wiedziałam
      od początku, nie ma to jak przeczucie matki wink) Pozdrawiam serdecznie wink
      Malaga i dryblas Raduś
      • rosiee Re: mamy rocznik 74?- trudna ciaza? 17.02.04, 17:01
        Czesc Dziewczyny, zastanawiam sie czy w "tym wieku" przechodzi sie ciaze gorzej
        niz wczesniej? Chodzi mi o to czy bedac mlodsza jest jakos lzej czy latwiej,
        wiecie mlodszy organizm etc. Pytanie to kieruje szczegolnie do tych z Was,
        ktore maja juz dzieci i jakies porownanie.
        Tylko nie piszcie, ze wszystkie jestescie w jeszcze lepszej formie niz
        poprzednio, no chyba, ze tak na prawde jest. Czekam na szczere odpowiedzi.
        Pozdrawiam. Przyszla 30-to letnia mamusia.
        • malagao Re: mamy rocznik 74?- trudna ciaza? 17.02.04, 18:48
          Nie jest ani łatwiej, ani trudnie, w moim przypadku jest inaczej, inne
          dolegliwości, np. w pierwszej ciąży nie miałam problemów z bólem bioder i
          miednicy, teraz odczuwam to bardzo boleśnie, za to w pierwszej ciązy miałam
          skurcze od 7 miesiąca i brałam tabletki, a teraz nic takiego mi nie dolega wink
          Mam podobne smaki wink Nie miałam żadnych mdłości ani przedtem ani teraz, za to
          paląca zgaga dokucza mi równo wink Jest po prostu inaczej wink
          • ala011 Re: mamy rocznik 74?- trudna ciaza? 18.02.04, 12:07
            Ja ta ciaze tez mam trudniejsza.Ale coz kazdz ciaza jest inna wiec trzeba sie z
            tym pogodzic.Tak jak w pierwszej nie mecza mnie zachcianki,nie jem wedlim a
            jezeli to bardzo zadko.Plus ze jem malo a czesto wiec nie tyje za bardzo,od
            poczatku przytylam 4-5 kg. moze a jestem gdzies w 19-20 tyg.W pierwszej ciazy
            przytylam tyl;ko 8 a naj wiecej wazylo dziecko,lozysko i wody plodowe.
            Pozdrawiam ala
    • enusia Re: mamy rocznik 74? 19.02.04, 08:32
      Czesc Mamusie! Witam w nowym dniu (tradycyjnie - o jeden dzien blizej do
      dzidziusia). Czekam sobie na pierwsze wyczuwalne dla mnie ruchy (18 tydzien sie
      toczy), usg mam dopiero za 2 tygodnie, ale mam nadzieje,z e wsyzstko jest w
      porzadku, skoro sie czuje dobrze i brzuszek rosniesmile (czemu tylko brzuszek mi
      rosnie?) Co do trudnych czy trudniejszych ciaż.. Ostatnio zaskoczyla mnie
      opowiesc mojej kolezanki, ktora pierwsza ciaze miala bardzo lekka i latwy
      porod - druga wrecz przeciwnie. Pozostale moje kolezanki mialy dokladnie
      odwrotnie. Ot, co ciezarna, to inny przebieg. Moja mama bezproblemowo rodzila
      mnie i brata majac 34 i 36 lat. Zycze milego dnia i ide lapac snieg za oknem.
      Zrobie sobie w pokoju balwana.
      • kj74 Re: mamy rocznik 74? 19.02.04, 11:50
        Cześć dziewczyny! A ja się pochorowałam, wczoraj byłam u lekarza, na szczęście
        to nic poważnego. Ate temperatura dokucza, nos zapchany i okropny kaszel.
        Dostała trochę leków dla ciężarówek i wyleguję się.
        We wtorek dostałam już wózeczek i fotelik. Wszystko już mamy dla małej oprócz
        tatusia (w delegacji wink)
        Buziaki
        Kasia i Ingusia 38T
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=9972346&a=10814977 brzuszek 37T
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=10606875&a=10667674 usg
    • delcia Re: mamy rocznik 74? 19.02.04, 12:30
      ja też jak Iza z Trójmiasta urodziłam się 6,12,1974r i 10,01,2004 urodziłam
      swoje pierwsze dzieciątko - Kaśkę i jestem bardzo szczęśliwa.....
    • ala011 Re: mamy rocznik 74? 19.02.04, 17:29
      A ja dzisiaj slyszalam jak mu bije serduszko.Narazie nie zbyt glosno ale lekarz
      powiedzial ze wszystko jest ok.A wy juz slyszlyscie?
      Pozdrawiam
      • ainer1 Re: co do torby do szpitala miejskiego w Olsztyni 20.02.04, 14:06
        dziekuje bardzo, widze ze moja spakowana od 2 tyg torba ma juz wewnatrz wszystko smile

        Renia
        • ainer1 mialo byc o magicznych mementach w ciazy :) 20.02.04, 14:35
          pzrepraszam!

          to jaka pomylka!
          chcialam napisac, ze teksnie za moja zidiza juz i jak slysze ze ktos wlasnie
          pierwszy raz rejestruje serduczko dziecka to pzrychodza mi glowy takie wlasnie
          najwazniejsze momenty w ciazy;
          1. dwie kreseczki na pasku i wniebowzieta mina meza smile
          2. pierwsza USG i ta malutka istotka tak na ekranie smile
          3. bicie serduszka
          4. pierwsze ruchy (u mnie ok 18 tygodnia delikatne pukanie Mamo, tu jestem smile

          A teraz tesknie juz za moim synkiem, zwlaszcza jak widze dokladnie jego stopke
          popzrez brzuch i mam ochote ja zjesc smile

          Renia (15 marca 2004)
          • kasiabaj Re: mialo byc o magicznych mementach w ciazy :) 20.02.04, 18:41
            Cześć dziewczyny!
            Ja urodziłam się 13.06 1974 a mój synuś ma przyjść na świat ostatniego marca.
            Już sie nie mogę doczekać. Z niecierpliwością odliczam dni do momentu aż go w
            końcu zobacze. Choć jest to moja druga ciąża ( mam 6,5 letnią córeczke) i wiem
            co mnie czeka po porodzie to jednak bardzo bym chciała mić ciążę i poród za
            sobą. Pozdrawiam wszystkie mamy iżyczę cierpliwości.

            Kasia i Igor
    • ainer1 ostatnia wizyta i rodzimy! 23.02.04, 18:18
      Czesc Mamy!!!

      Jak w tytule - dzis ostatni raz bylam u swego gina. Dzidzia - ok, 3080 gr, ma
      juz bardzo nisko osadzona glowke (co czuje) bo ostro szykuje sie do wyjscia,
      parametry w normie.
      Ja mysle, ze to moze byc o tydzien wczesniej niz 15 marca, od piatku bede w
      Olsztynie tak, obym dojechala szczesliwie!

      Zwolnienie dostalam do 7 marca, a potem zobacze...

      Renia + chlopczyk smile
      • ainer1 Re: ostatnia wizyta i rodzimy! 04.03.04, 05:33
        Hej!!!

        jestem nieco uziemiona tym atakiem zimy w Olsztynie, wiec chetnie z kims
        pokonwersuje via internetsmile zwlaszcza stadsmile
        moje namiary:
        gg: 653 47 91
        tlen: datalink@tlen.pl

        pozdrawiam cieplo,
        Renia (38 tydzien)
    • ala011 Re: mamy rocznik 74? 04.03.04, 10:42
      U mnie maluszek co raz bardziej rozrabia w brzuszku.No coz juz mamy 21
      tygodni,moze juz i 22??
    • martaurb Re: mamy rocznik 74? 04.03.04, 12:03
      Oj, chyba najwyzszy czas sie ujawnic wink
      Urodzilam sie 28.06.74 a Julcia ma termin na 28 marca i jest naszym pierwszym
      Malenstwem!
      Czujemy sie cala trojka doskonale, nie uwazamy sie za starych rodzicow (wrecz
      przeciwnie, wiekszosc naszych znajomych jesli z dziecmi to starsza, jesli w
      naszym wieku to kompletnie niezwiazana wink i juz nie mozemy sie doczekac
      spotkania "na zywo" we troje!
    • bea744 Re: mamy rocznik 74? 04.03.04, 18:42
      hej! mamy rocznik 74
      ja urodziłam sie w kwietniu i dzidziusia też zaplanowałam sobie na kwiecień hihi
      lub na maj, bo w maju brałam ślub (jakoś tak mi sie ubzdurały te
      miesiącesmile,teraz jestem na początku 8 miesiąca więc to będzie kwieciwn albo
      maj hihi
      pozdrawiam!
      Bea
    • aise Re: mamy rocznik 74? 04.03.04, 22:13
      ja sie urodziłam w styczniu a małą urodze w lipcu - fajnie...
      smile

      pozdrowienia
    • cesarus Re: mamy rocznik 74? 04.03.04, 23:01
      widzę ,że nie ma mam z lutego..... chyba, że kogoś zgubiłam. Urodziłam się 6
      lutego a mój synek 8 stycznia 2003. Planowaliśmy, aby był również wodnikiem,
      ale trochę spieszyło mu się na świat. Może to i lepiej. Mój mąż nie może już ze
      mną wodnikiem wytrzymać. To teraz ma urozmaicenie - koziorożca. Nie wiem co
      lepiej.....
      pozdrawiam gorąco
      ania
      • rosiee Re: mamy rocznik 74? 27.03.04, 20:21
        Zyjecie jeszcze?wink
    • kata74 Re: mamy rocznik 74? 28.03.04, 14:29
      co się przyzwyczaję do jakiegoś wątku i go pilnuje to po kilku dniach- cisza.
      cieszę się że ten został "odkopany". Jak się czujecie? jak wasze Dzidzie? A
      może któraś może pochwalić się Maluszkiem już "z drugiej strony"
      Po kolejnej analize tego wątku stiwerdziłam, że nasz rocznik obfitował w
      Kasie!!!!
      Ja już powloli szykuję wyprawkę i odliczam = około 60 dni do urodzin Maluszka
      Ucałowania wszystkim Trzydziestkom i ich Brzuszkom
      Kasia
      • ainer1 Re: mamy rocznik 74? 28.03.04, 22:41
        Hej Mamy!@!!!

        od 13 marca jestem juz mama "po drugiej stronie brzuszka:" (zdarzylam zred
        30stka bo koncze w czwartek w prima aprilis smile i ciesze sie moim synkiem -
        Piotrusiemsmile 4050gr/57 cm smile W tej chwili spi jak anioleksmile Porod byl naturalny,
        rodiznny, z wanna, bardzo aktyny i... krotki - polecam!
        Polecam tez spzital miejski w Olsztynie gdzie rodzilam - bardzo dobra, mila i
        zyczliwa opieka.

        Renia z Piotrusiem
        • rosiee Re: mamy rocznik 74? 28.03.04, 23:12
          Gratulacje ainer1!
          • anula291 Re: mamy rocznik 74? 28.03.04, 23:32
            Dopisuje się do rocznika 74, jestem już mamą , a obecnie jestem w początkowych
            tygodniach ciąży, narazie potwierdzonej przez test, ale niedlugo idę do
            lekarza!!Poadrawiam wszystkich!!
            • eklon Re: mamy rocznik 74? 29.03.04, 08:13
              Hej,
              też jestem z rocznika 74, ale tak jak czytam to chyba najmłodszą, bo z 25.12.
              Moja dzidzia planowo powinna się urodzić 07.04.04, mam nadzieję, że dotrzymam
              do kwietnia, bo nie chcę mieć dzidziusia z marca, mam nadzieję, że ono też o
              tym wie!
              Ewa
              • beatka74 Re: mamy rocznik 74? 29.03.04, 08:22
                hej!!
                witam ponownie
                u mnie jzu 14 tydz., moja starsza corka jest wniebowzieta, caluje mnie po
                brzuchu i codziennie sprawdza jak uroslsmile)
                elkon jestem mlodsza, bo 26 grudziensmile)
                pozdrawiam cieplutko
                • eklon Re: mamy rocznik 74? 29.03.04, 10:00
                  zgadza się! A już myślałam, że ze mnie taka małolata!
                  Ewa
    • elasz4 Re: mamy rocznik 74? 29.03.04, 10:25
      Ja też jestem rocznik 74, ale urodziłam w zeszłym roku cudnego syneczka. Ja
      jestem z lutego a mój synek przyszedł na świat w kwietniu.
    • ewawiki1 Re: mamy rocznik 74? 29.03.04, 11:25
      Witajcie
      Ja jestem z grudnia (19), więc jedna z młodszych. A w okolicach 4 lipca ma
      urodzić się mój pierwszy potomek, mały Wojtuś.
      Pozdrawiam
      Ewa&Wojtuś(26tyg.)
      • ewawiki1 Re: mamy rocznik 74? 29.03.04, 11:42
        No właśnie doczytałam, że nie jestem najmłodsza. Ale i tak wszystkie mamy i
        maleństwa pozdrawiam.
        Ewa
        • kata74 Re: mamy rocznik 74? 02.04.04, 16:20
          trzeba pilnować wątku, bo ucieknie smile))
          wczoraj doły, dzis na szczęscie lepszy humorek,
          może sloneczko dodaje wiary i radości
          Pozdrawiam Was serdecznie
          Kasia
          • rosiee Re: mamy rocznik 74? 20.04.04, 13:06
            moze ktos tu znow wpadnie na pogawedke?
    • niska74 Re: mamy rocznik 74? 20.04.04, 13:15
      I jeszcze ja. Urodziłam się 25.12.1974, jestem w 6 tyg, więc nasz skarb też
      będzie grudniowy.
      • beatka74 Re: mamy rocznik 74? 20.04.04, 13:46
        hej
        fajnie ze watke wspial sie w goresmile)
        u mnie jzu 17 tydzien, dzidzius sie kreci w brzuszku, a starsza corka nie mzoe
        sie doczekac kiedy do pierwszej klasy pojdzie, bo wtedy dzidzius sie urodzi( a
        bardzo chce brata), zobaczymy co z tego wyjdziesmile)
        pozdrawiam cieplutko wszystkie mamusie
      • angii Re: mamy rocznik 74? 20.04.04, 13:56
        ...i ja. Urodziłam się 20.04.74 i obchodzę dziś 30 urodziny. Jestem w 8 tc.
        Pozdrawiam smile
        • niska74 Re: mamy rocznik 74? 21.04.04, 08:50
          Angii, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
          • angii Re: mamy rocznik 74? 21.04.04, 10:19
            Bardzo dziękuję smile
    • buka222 Re: mamy rocznik 74? 20.04.04, 14:29
      witam wszystkie rówieśniczki !
      ja też jestem z sierpnia , termin mam na dzis , bylam wczoraj sprawdzic czy
      Mała wybiera sie juz do nas ale usłyszałam mniej wiecej " pani jest zupełnie
      nieprzygotowana, prosze iść do domu i przyjść za tydzień smile " . Znałam ten
      tekst ale raczej ze studiów...
      A tak powaznie to teraz co 2 dni na ktg i hodujemy smoka dalej. Ma juz ponad 4
      kg.
      • rosiee Re: mamy rocznik 74? 20.04.04, 19:00
        buka222 napisała:
        ... " pani jest zupełnie
        > nieprzygotowana, prosze iść do domu i przyjść za tydzień smile " . Znałam ten
        > tekst ale raczej ze studiów...

        a coz to niby ma znaczyc w ciazy??
      • asiaxkra Re: mamy rocznik 74? 20.04.04, 19:21
        Witaj Buka222! Zazdroszczę Ci optymizmu i pogody ducha, ja mam termin na 25.04,
        ale juz mam totalnego doła, mam dość i w ogóle... No a poza tym, jak się hoduje
        takiego smoka ?!? Moja niunia ma tylko 2800g sad
        PS. Urodziłam się w listpadzie '74 (oczywiście )!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka