iza_was Re: mamy rocznik 74? 13.02.04, 10:35 Witam! Mieszkam w Trójmieście; urodziłam się 06.12.1974; mój pierwszy synek 19.03.2001; teraz jestem w 13 tyg.ciąży - więc kolejny Maluszek powita ten świat pod koniec sierpnia ) Pozdrawiam wszystkie Mamusie z ich okrągłymi brzuszkami w tę okrągłą 30 rocznicę!! Odpowiedz Link Zgłoś
hansiorek Re: mamy rocznik 74? 13.02.04, 11:05 Pozdrawiam wszystkie Mamusie '74! Ja urodziłam się we wrześniu, jestem po raz pierwszy w ciąży. Nie znamy jeszcze płci, dzidziuś ma się urodzić 10 maja. Też już nie mogę się doczekać! Kopie mocno i mam już wielki brzuch. Chciałam mieć dziecko już dawno, ale tak się jakoś w życiu ułożyło...Nie to żebym żałowała, bo jestem bardzo szczęśliwa. Może dlatego, że jestem lekarzem, bardzo się obawiałam tego, że w późniejszym wieku to większe ryzyko. Teraz jednak niczego się nie boję i myślę, że 30 lat to wcale nie za dużo. Ważne, żeby dziecko było chciane i kochane. Wasze listy są takie optymistyczne, pełne radości i uczucia do bobasków! Życzę wszystkim mamom szczęśliwego rozwiązania i mnóstwo miłości! Pozdrawiam, Hansiorek Odpowiedz Link Zgłoś
kj74 ala 13.02.04, 14:41 Kochana cierpliwości. Niedługo dzidzuś tak zacznie kopać, że mąż nie będzie miał problemów z wyczuciem. nawet nie będzie musiał dotykać, bo brzuch będzie deformował się albo podskakiwał. Ja to czasem tęsknie za takimi muśnięciami, bo teraz mała tak się rozpycha, że czasem to nieźle zaboli Kasia i Ingusia (11.03.04) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=10606875&a=10667674 usg forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=9972346&a=10686467 brzuszek Odpowiedz Link Zgłoś
marta1974 Re: ala 13.02.04, 15:24 cześć cudowne trzydziestki ja też w tym roku w październiku kończę 30,a mOj mały Kacperek ma do nas dołączyć 6 czerwca co prawda nie wiadomo jeszcze na 100% że to chłopiec ale na razie tak zakładamy.To będzie nasze pierwsze dziecko. Pozdrawiam was. Marta Odpowiedz Link Zgłoś
enusia Re: intuicja mamuś 13.02.04, 16:42 Witajcie w kolejny dzien (znow o jeden blizej wiosny). Jak tam wasza intuicja jesli chodzi o plec dzidziusia? Sprawdza sie czasem? Ja przed ciaza zawsze chcialam bezwzglednie coreczke, a ledwo zobaczylam na tescie kreseczki, zaczelo mi byc wszystko jedno (byle zdrowe), ale od poczatku czulam, ze to synek. Od kilku tygodni mam mieszane uczucia, wiec zeby bylo sprawiedliwie w dni parzyste mowie do brzuszka Zosienko, a nieparzyte Maksymilianku Dzis mam synka, a jutro znow coreczke Odpowiedz Link Zgłoś
keth Re: mamy rocznik 74? 13.02.04, 16:54 To znowu ja ! A czy ktorac z Was urodzi dwójke i to pierwszych dzieci? Pozdrawiam Kasia i 2 x fasolka Niestety maluchy siedza jeszcze grzecznie i nie daja o sobie znac a szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
kasiaczekroza Re: mamy rocznik 74? 13.02.04, 20:16 witajcie! Urodziłam się 12.12.1974 roku.Jestem mamą 7 letniej Marty, a lada dzień urodzę Antosia.Pozdrawiam.Kasia Odpowiedz Link Zgłoś
ainer1 intuicja 13.02.04, 23:33 Czesc co do intuicji co do plci to na poczatku wszyscy byli przekonani, ze to dziewczynka: babcie, ciocie, rodzice Na tydzien jednak pzred USG po prostu poczylam, ze to chlopaczek I rzeczywiscie w marcu urodze Piotra Renia Odpowiedz Link Zgłoś
akkf Re: mamy rocznik 74? 14.02.04, 10:05 Witam! Ten mily post sklonil mnie wreszcie do napisania... Ja 30-ke przekrocze juz 29 marca (przy ostatnim USG moj maz skrzywil sie jak podalam wiek "29"!!! dla niego widocznie rocznik, to rocznik ) Nasze pierwsze Dzidzi powitamy w okolicach Bozego Ciala chyba bedzie to chlopak... troche mi szkoda takich slicznych sukienus uzbieranych przez moja mame, ale poniewaz moja rodzina jest troche sfeminizowana, to w sumie jest OK!!! buziaczki Ania Odpowiedz Link Zgłoś
ida92 Re: mamy rocznik 74? 14.02.04, 10:50 Hej piękne trzydziestoletnie!!!!!!! Uświadomiłam sobie, że to "już" 3:0, kiedy lekarz wpisał mi wiek na skierowaniu do szpitala. Ja tam twardo do 5.05. podaję wiek 29, a potem to zobaczymy. Czyżbym była jedyną majówką? Mój synek (nasze pierwsze dziecko) powinien urodzić się planowo 15.02.2004, ale nic na to nie wskazuje, żeby wybierał się w ten weekend na świat. Przynajmniej, tak sobie myślę, w tym roku nie czeka mnie chandra urodzinowa, bo nie będzie na nią czasu... Pozdrawiam serdecznie. Edyta i Antoś Odpowiedz Link Zgłoś
kj74 Re: mamy rocznik 74? 14.02.04, 10:54 A u mnie odwrotnie niz u ainer. Ponieważ w ciąży nie zmieniłam się, pochłaniam kwaśności i mam dużo energii to wszyscy wróżyli chłopaka. Mąż bardzo chciał syna i nawet do brzucha mówiliśmy Adrianek. Cały czas słyszałam, że będzie syn i chociaż nie miałam, żadnego typu to zaczęłam w to wierzyć. A tu w 21T pan doktor mówi, że córcia, w 29 potwierdza, w 30 inny lekarz też Pewnie będzie dziewczynka, bo nawet zdjęcie pornograficzne mamy )) JA tam jestem szczęśliwa, a mąż to dopiero Chociaż ma w planach kolejną próbę przedłużenia rodu. Ach ci faceci ))) Buziaczki Odpowiedz Link Zgłoś
mazia Re: mamy rocznik 74? 15.02.04, 19:12 Aniu, ja tez jestem z 29 marca )) Tylko ze moj synek urodzi sie raczej w okolicach Dnia Zwyciestwa hihihihi Goraco pozdrawiamy oboje *********** Mazia **************** Konieczność uwalnia nas od męki wyboru. Odpowiedz Link Zgłoś
ala011 Re: mamy rocznik 74? 15.02.04, 11:20 Ja i moj malusze wita wszystkie mamy rocznik 74 i ie tylko Odpowiedz Link Zgłoś
anija30 Re: mamy rocznik 74? 15.02.04, 22:28 Witam serdecznie wszystkie Trzydziestki !!!!! Podejrzewam, że to jednak ja jestem najstarsza. Urodziny miałam 7 stycznia. Jestem w pierwszej ciaży, którą niebawem ukończę. Juz się nie mogę doczekać!! Noszę córcię, która ostro daje się we znaki. Termin mwm na 6 marca, ale właśnie dziś odstawiam fenoterol, więc wszystko się może zdarzyć. Życzę wszystkim zdrowych i grzecznych dzieciątek. Odpowiedz Link Zgłoś
ala011 Re: mamy rocznik 74 16.02.04, 11:57 Witam wszystkie mamy rocznik 74 w nowym tygodniu.My czujemy sie dobrze.Juz coraz bardziej koie mame. Pozdrawiam ala i maluch Odpowiedz Link Zgłoś
beatka74 Re: mamy rocznik 74?-widzialam serduszko:-)) 16.02.04, 12:13 Witam ponownie!! dzisiaj poszlam pierwszy raz do lekarza, 8 tydzien, i widzialam takie malutenkie serduszko, kropeczke, jak bilo, ale super wygladalo. Aha czy to normalne ze lekarz nie przepisuje zadnych witamin,? tylko kwas foliowy? i witamine c? pozdrowka BEATKA Odpowiedz Link Zgłoś
keth Re: mamy rocznik 74?-widzialam serduszko:-)) 16.02.04, 12:31 Czesc W pierwszym okresie najważniejszy jest Kwas foliowy, ja jeszcze tylko łykałam witamine B1 i B6 oraz rutinoskorbin. A najwazniejsze to gratulacje, to niesamowita chwila. Pozdrawiam Kasia i Dwa Maleństwa Odpowiedz Link Zgłoś
mehlina Re: mamy rocznik 74? 16.02.04, 13:03 hej dziewczyny!! Jak mi sie zrobiło miło! Ech!!! Własnie się dowiedziałam ,że zostane mama w październiku!! I jestem bardzo szcześliwa! Pozdrawiam wszystkie 30 latki!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
enusia Re: mamy rocznik 74? 16.02.04, 14:25 Witam w nowym tygodniu i pozdrawiam cieplo - zwlaszcza nowe przyszłe mamy ! Odpowiedz Link Zgłoś
kj74 Re: mamy rocznik 74? 16.02.04, 15:47 Moje wielkie gratulacje!!!!!!!!! To teraz uważaj na siebie i ziarenko Kasia i 37T Ingusia Odpowiedz Link Zgłoś
ewkal Re: mamy rocznik 74? 18.02.04, 19:05 Czesc mehlina Ja tez bede rodzila w pazdzierniku!!! I tez jestem z 74 a do tego niedlugo bede obchodzila urodziny - 21 luty. Co prawda nie jest to moje pierwsze dziecko - mam juz dwuletniego Krzysia, w styczniu skonczyl 2 latka - ale jest wyczekane Pozdrawiam wszystkie zaciazone, szczesliwe 30-stki i zycze leciutkich porodow. Odpowiedz Link Zgłoś
mehlina Re: mamy rocznik 74? 18.02.04, 21:39 Witaj Ewka!Ja jestem zupełnie poczatkującą w tym temacieTo moje pierwsze dziecko!!! Czuje się ciągle nieswojo- chociaż diabelnie jesteśmy szczęśliwi!!! Prawdopodobnie będę rodziła około 25 października Skąd jesteś?? Ja z Poznania. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
ewkal Re: mamy rocznik 74? 19.02.04, 20:05 Witam ponownie! Ja jestem z Sandomierza, to niestety dosc duzy kawałek od Poznania....ale przeciez zawsze jest internet..... Ja mam termin gdzies na polowe pażdziernika, choc dzisiaj pani doktor mi poiwdziala ze dokladniej ustalimy to za miesiac, na usg. Tak wiec jestem dobrej mysli i chciałabym zeby był juz chociaz........wrzesien. Zycze Tobie zdrowka i byc moze bedziemy sie wymieniac wrazeniami z kolejnych badan... Do usłyszenia, pozdrawiam Ciebie i Malenstwo Odpowiedz Link Zgłoś
mehlina Re: mamy rocznik 74? 20.02.04, 11:50 Cześć Przede mna dopiero pierwsza wizyta- w przyszłym tygodniu. Teraz mam małą grype ale czuje się i tak nieźle. To pewnie dlatego ,że zwariowałam ze szczęściaJasne,ze możemy wymieniać się wraźeniami. Może masz nr na GG? Moj to 759154.Zawsze to szybszy sposób kontaktu. Pozdrawiam Ania Odpowiedz Link Zgłoś
kata74 Re: mamy rocznik 74? 16.02.04, 16:18 Hej - super że jest Was tyle... Moje Maleństwo ma przyjśc na świat w czerwcu jeszcze przed moimi 30 urodzinami, które świętuje 24 czerwca To będzie moje pierwsze dziecko. Ciągle nie dowierzam, że "coś" mi fika w brzuszku... Pozdrawiamy Kasia + 25 Tygodniaczek Odpowiedz Link Zgłoś
malagao Re: mamy rocznik 74? 17.02.04, 16:47 Witam serdecznie Właśnie dziś się dowiedziałam, że będę miała synka, w końcu objawił się ze swoimi klejnotami rodzinnymi, będzie drugi synek)) Wiedziałam od początku, nie ma to jak przeczucie matki ) Pozdrawiam serdecznie Malaga i dryblas Raduś Odpowiedz Link Zgłoś
rosiee Re: mamy rocznik 74?- trudna ciaza? 17.02.04, 17:01 Czesc Dziewczyny, zastanawiam sie czy w "tym wieku" przechodzi sie ciaze gorzej niz wczesniej? Chodzi mi o to czy bedac mlodsza jest jakos lzej czy latwiej, wiecie mlodszy organizm etc. Pytanie to kieruje szczegolnie do tych z Was, ktore maja juz dzieci i jakies porownanie. Tylko nie piszcie, ze wszystkie jestescie w jeszcze lepszej formie niz poprzednio, no chyba, ze tak na prawde jest. Czekam na szczere odpowiedzi. Pozdrawiam. Przyszla 30-to letnia mamusia. Odpowiedz Link Zgłoś
malagao Re: mamy rocznik 74?- trudna ciaza? 17.02.04, 18:48 Nie jest ani łatwiej, ani trudnie, w moim przypadku jest inaczej, inne dolegliwości, np. w pierwszej ciąży nie miałam problemów z bólem bioder i miednicy, teraz odczuwam to bardzo boleśnie, za to w pierwszej ciązy miałam skurcze od 7 miesiąca i brałam tabletki, a teraz nic takiego mi nie dolega Mam podobne smaki Nie miałam żadnych mdłości ani przedtem ani teraz, za to paląca zgaga dokucza mi równo Jest po prostu inaczej Odpowiedz Link Zgłoś
ala011 Re: mamy rocznik 74?- trudna ciaza? 18.02.04, 12:07 Ja ta ciaze tez mam trudniejsza.Ale coz kazdz ciaza jest inna wiec trzeba sie z tym pogodzic.Tak jak w pierwszej nie mecza mnie zachcianki,nie jem wedlim a jezeli to bardzo zadko.Plus ze jem malo a czesto wiec nie tyje za bardzo,od poczatku przytylam 4-5 kg. moze a jestem gdzies w 19-20 tyg.W pierwszej ciazy przytylam tyl;ko 8 a naj wiecej wazylo dziecko,lozysko i wody plodowe. Pozdrawiam ala Odpowiedz Link Zgłoś
enusia Re: mamy rocznik 74? 19.02.04, 08:32 Czesc Mamusie! Witam w nowym dniu (tradycyjnie - o jeden dzien blizej do dzidziusia). Czekam sobie na pierwsze wyczuwalne dla mnie ruchy (18 tydzien sie toczy), usg mam dopiero za 2 tygodnie, ale mam nadzieje,z e wsyzstko jest w porzadku, skoro sie czuje dobrze i brzuszek rosnie (czemu tylko brzuszek mi rosnie?) Co do trudnych czy trudniejszych ciaż.. Ostatnio zaskoczyla mnie opowiesc mojej kolezanki, ktora pierwsza ciaze miala bardzo lekka i latwy porod - druga wrecz przeciwnie. Pozostale moje kolezanki mialy dokladnie odwrotnie. Ot, co ciezarna, to inny przebieg. Moja mama bezproblemowo rodzila mnie i brata majac 34 i 36 lat. Zycze milego dnia i ide lapac snieg za oknem. Zrobie sobie w pokoju balwana. Odpowiedz Link Zgłoś
kj74 Re: mamy rocznik 74? 19.02.04, 11:50 Cześć dziewczyny! A ja się pochorowałam, wczoraj byłam u lekarza, na szczęście to nic poważnego. Ate temperatura dokucza, nos zapchany i okropny kaszel. Dostała trochę leków dla ciężarówek i wyleguję się. We wtorek dostałam już wózeczek i fotelik. Wszystko już mamy dla małej oprócz tatusia (w delegacji ) Buziaki Kasia i Ingusia 38T forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=9972346&a=10814977 brzuszek 37T forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=10606875&a=10667674 usg Odpowiedz Link Zgłoś
delcia Re: mamy rocznik 74? 19.02.04, 12:30 ja też jak Iza z Trójmiasta urodziłam się 6,12,1974r i 10,01,2004 urodziłam swoje pierwsze dzieciątko - Kaśkę i jestem bardzo szczęśliwa..... Odpowiedz Link Zgłoś
ala011 Re: mamy rocznik 74? 19.02.04, 17:29 A ja dzisiaj slyszalam jak mu bije serduszko.Narazie nie zbyt glosno ale lekarz powiedzial ze wszystko jest ok.A wy juz slyszlyscie? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
ainer1 Re: co do torby do szpitala miejskiego w Olsztyni 20.02.04, 14:06 dziekuje bardzo, widze ze moja spakowana od 2 tyg torba ma juz wewnatrz wszystko Renia Odpowiedz Link Zgłoś
ainer1 mialo byc o magicznych mementach w ciazy :) 20.02.04, 14:35 pzrepraszam! to jaka pomylka! chcialam napisac, ze teksnie za moja zidiza juz i jak slysze ze ktos wlasnie pierwszy raz rejestruje serduczko dziecka to pzrychodza mi glowy takie wlasnie najwazniejsze momenty w ciazy; 1. dwie kreseczki na pasku i wniebowzieta mina meza 2. pierwsza USG i ta malutka istotka tak na ekranie 3. bicie serduszka 4. pierwsze ruchy (u mnie ok 18 tygodnia delikatne pukanie Mamo, tu jestem A teraz tesknie juz za moim synkiem, zwlaszcza jak widze dokladnie jego stopke popzrez brzuch i mam ochote ja zjesc Renia (15 marca 2004) Odpowiedz Link Zgłoś
kasiabaj Re: mialo byc o magicznych mementach w ciazy :) 20.02.04, 18:41 Cześć dziewczyny! Ja urodziłam się 13.06 1974 a mój synuś ma przyjść na świat ostatniego marca. Już sie nie mogę doczekać. Z niecierpliwością odliczam dni do momentu aż go w końcu zobacze. Choć jest to moja druga ciąża ( mam 6,5 letnią córeczke) i wiem co mnie czeka po porodzie to jednak bardzo bym chciała mić ciążę i poród za sobą. Pozdrawiam wszystkie mamy iżyczę cierpliwości. Kasia i Igor Odpowiedz Link Zgłoś
ainer1 ostatnia wizyta i rodzimy! 23.02.04, 18:18 Czesc Mamy!!! Jak w tytule - dzis ostatni raz bylam u swego gina. Dzidzia - ok, 3080 gr, ma juz bardzo nisko osadzona glowke (co czuje) bo ostro szykuje sie do wyjscia, parametry w normie. Ja mysle, ze to moze byc o tydzien wczesniej niz 15 marca, od piatku bede w Olsztynie tak, obym dojechala szczesliwie! Zwolnienie dostalam do 7 marca, a potem zobacze... Renia + chlopczyk Odpowiedz Link Zgłoś
ainer1 Re: ostatnia wizyta i rodzimy! 04.03.04, 05:33 Hej!!! jestem nieco uziemiona tym atakiem zimy w Olsztynie, wiec chetnie z kims pokonwersuje via internet zwlaszcza stad moje namiary: gg: 653 47 91 tlen: datalink@tlen.pl pozdrawiam cieplo, Renia (38 tydzien) Odpowiedz Link Zgłoś
ala011 Re: mamy rocznik 74? 04.03.04, 10:42 U mnie maluszek co raz bardziej rozrabia w brzuszku.No coz juz mamy 21 tygodni,moze juz i 22?? Odpowiedz Link Zgłoś
martaurb Re: mamy rocznik 74? 04.03.04, 12:03 Oj, chyba najwyzszy czas sie ujawnic Urodzilam sie 28.06.74 a Julcia ma termin na 28 marca i jest naszym pierwszym Malenstwem! Czujemy sie cala trojka doskonale, nie uwazamy sie za starych rodzicow (wrecz przeciwnie, wiekszosc naszych znajomych jesli z dziecmi to starsza, jesli w naszym wieku to kompletnie niezwiazana i juz nie mozemy sie doczekac spotkania "na zywo" we troje! Odpowiedz Link Zgłoś
bea744 Re: mamy rocznik 74? 04.03.04, 18:42 hej! mamy rocznik 74 ja urodziłam sie w kwietniu i dzidziusia też zaplanowałam sobie na kwiecień hihi lub na maj, bo w maju brałam ślub (jakoś tak mi sie ubzdurały te miesiące,teraz jestem na początku 8 miesiąca więc to będzie kwieciwn albo maj hihi pozdrawiam! Bea Odpowiedz Link Zgłoś
aise Re: mamy rocznik 74? 04.03.04, 22:13 ja sie urodziłam w styczniu a małą urodze w lipcu - fajnie... pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś
cesarus Re: mamy rocznik 74? 04.03.04, 23:01 widzę ,że nie ma mam z lutego..... chyba, że kogoś zgubiłam. Urodziłam się 6 lutego a mój synek 8 stycznia 2003. Planowaliśmy, aby był również wodnikiem, ale trochę spieszyło mu się na świat. Może to i lepiej. Mój mąż nie może już ze mną wodnikiem wytrzymać. To teraz ma urozmaicenie - koziorożca. Nie wiem co lepiej..... pozdrawiam gorąco ania Odpowiedz Link Zgłoś
kata74 Re: mamy rocznik 74? 28.03.04, 14:29 co się przyzwyczaję do jakiegoś wątku i go pilnuje to po kilku dniach- cisza. cieszę się że ten został "odkopany". Jak się czujecie? jak wasze Dzidzie? A może któraś może pochwalić się Maluszkiem już "z drugiej strony" Po kolejnej analize tego wątku stiwerdziłam, że nasz rocznik obfitował w Kasie!!!! Ja już powloli szykuję wyprawkę i odliczam = około 60 dni do urodzin Maluszka Ucałowania wszystkim Trzydziestkom i ich Brzuszkom Kasia Odpowiedz Link Zgłoś
ainer1 Re: mamy rocznik 74? 28.03.04, 22:41 Hej Mamy!@!!! od 13 marca jestem juz mama "po drugiej stronie brzuszka:" (zdarzylam zred 30stka bo koncze w czwartek w prima aprilis i ciesze sie moim synkiem - Piotrusiem 4050gr/57 cm W tej chwili spi jak aniolek Porod byl naturalny, rodiznny, z wanna, bardzo aktyny i... krotki - polecam! Polecam tez spzital miejski w Olsztynie gdzie rodzilam - bardzo dobra, mila i zyczliwa opieka. Renia z Piotrusiem Odpowiedz Link Zgłoś
anula291 Re: mamy rocznik 74? 28.03.04, 23:32 Dopisuje się do rocznika 74, jestem już mamą , a obecnie jestem w początkowych tygodniach ciąży, narazie potwierdzonej przez test, ale niedlugo idę do lekarza!!Poadrawiam wszystkich!! Odpowiedz Link Zgłoś
eklon Re: mamy rocznik 74? 29.03.04, 08:13 Hej, też jestem z rocznika 74, ale tak jak czytam to chyba najmłodszą, bo z 25.12. Moja dzidzia planowo powinna się urodzić 07.04.04, mam nadzieję, że dotrzymam do kwietnia, bo nie chcę mieć dzidziusia z marca, mam nadzieję, że ono też o tym wie! Ewa Odpowiedz Link Zgłoś
beatka74 Re: mamy rocznik 74? 29.03.04, 08:22 hej!! witam ponownie u mnie jzu 14 tydz., moja starsza corka jest wniebowzieta, caluje mnie po brzuchu i codziennie sprawdza jak urosl) elkon jestem mlodsza, bo 26 grudzien) pozdrawiam cieplutko Odpowiedz Link Zgłoś
eklon Re: mamy rocznik 74? 29.03.04, 10:00 zgadza się! A już myślałam, że ze mnie taka małolata! Ewa Odpowiedz Link Zgłoś
elasz4 Re: mamy rocznik 74? 29.03.04, 10:25 Ja też jestem rocznik 74, ale urodziłam w zeszłym roku cudnego syneczka. Ja jestem z lutego a mój synek przyszedł na świat w kwietniu. Odpowiedz Link Zgłoś
ewawiki1 Re: mamy rocznik 74? 29.03.04, 11:25 Witajcie Ja jestem z grudnia (19), więc jedna z młodszych. A w okolicach 4 lipca ma urodzić się mój pierwszy potomek, mały Wojtuś. Pozdrawiam Ewa&Wojtuś(26tyg.) Odpowiedz Link Zgłoś
ewawiki1 Re: mamy rocznik 74? 29.03.04, 11:42 No właśnie doczytałam, że nie jestem najmłodsza. Ale i tak wszystkie mamy i maleństwa pozdrawiam. Ewa Odpowiedz Link Zgłoś
kata74 Re: mamy rocznik 74? 02.04.04, 16:20 trzeba pilnować wątku, bo ucieknie )) wczoraj doły, dzis na szczęscie lepszy humorek, może sloneczko dodaje wiary i radości Pozdrawiam Was serdecznie Kasia Odpowiedz Link Zgłoś
rosiee Re: mamy rocznik 74? 20.04.04, 13:06 moze ktos tu znow wpadnie na pogawedke? Odpowiedz Link Zgłoś
niska74 Re: mamy rocznik 74? 20.04.04, 13:15 I jeszcze ja. Urodziłam się 25.12.1974, jestem w 6 tyg, więc nasz skarb też będzie grudniowy. Odpowiedz Link Zgłoś
beatka74 Re: mamy rocznik 74? 20.04.04, 13:46 hej fajnie ze watke wspial sie w gore) u mnie jzu 17 tydzien, dzidzius sie kreci w brzuszku, a starsza corka nie mzoe sie doczekac kiedy do pierwszej klasy pojdzie, bo wtedy dzidzius sie urodzi( a bardzo chce brata), zobaczymy co z tego wyjdzie) pozdrawiam cieplutko wszystkie mamusie Odpowiedz Link Zgłoś
angii Re: mamy rocznik 74? 20.04.04, 13:56 ...i ja. Urodziłam się 20.04.74 i obchodzę dziś 30 urodziny. Jestem w 8 tc. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
niska74 Re: mamy rocznik 74? 21.04.04, 08:50 Angii, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Odpowiedz Link Zgłoś
buka222 Re: mamy rocznik 74? 20.04.04, 14:29 witam wszystkie rówieśniczki ! ja też jestem z sierpnia , termin mam na dzis , bylam wczoraj sprawdzic czy Mała wybiera sie juz do nas ale usłyszałam mniej wiecej " pani jest zupełnie nieprzygotowana, prosze iść do domu i przyjść za tydzień " . Znałam ten tekst ale raczej ze studiów... A tak powaznie to teraz co 2 dni na ktg i hodujemy smoka dalej. Ma juz ponad 4 kg. Odpowiedz Link Zgłoś
rosiee Re: mamy rocznik 74? 20.04.04, 19:00 buka222 napisała: ... " pani jest zupełnie > nieprzygotowana, prosze iść do domu i przyjść za tydzień " . Znałam ten > tekst ale raczej ze studiów... a coz to niby ma znaczyc w ciazy?? Odpowiedz Link Zgłoś
asiaxkra Re: mamy rocznik 74? 20.04.04, 19:21 Witaj Buka222! Zazdroszczę Ci optymizmu i pogody ducha, ja mam termin na 25.04, ale juz mam totalnego doła, mam dość i w ogóle... No a poza tym, jak się hoduje takiego smoka ?!? Moja niunia ma tylko 2800g PS. Urodziłam się w listpadzie '74 (oczywiście )! Odpowiedz Link Zgłoś