magdagdynia 16.02.04, 10:06 Witam wszystkich, test wykazał, że jestem w ciąży, mam bóle brzucha i jajników, poza tym w moim śluzie wczoraj pojawiła się krew (taka brunatna). Czy którejś z Was to się zdarzyło? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magdh26 Re: Ciąża 16.02.04, 10:50 Witaj, ja wczoraj wykonałam test i pojawiły się 2 upragnione kreseczki. Mi na kilka dni przed spodziewanym terminem @, w śluzie pojawiła się taka krew (niewielka ilość). Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
sylv73 Re: Ciąża 16.02.04, 11:01 U mnie było podobnie, w szóstym tygodniu. Z tym, że krew była różowa. Pojechałam do szpitala na izbę przyjęć, wszystko było w porządku - to się zdarza, ale lepiej sprawdzić. Dostałam Luteinę i nakaz najpierw leżenia, a potem oszczedzania się. Pozdrawiam Sylwia Odpowiedz Link Zgłoś
magdagdynia Re: Ciąża 16.02.04, 13:11 Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi, na wszelki wypadek pójde do lekarza.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś