16.02.04, 10:06
Witam wszystkich, test wykazał, że jestem w ciąży, mam bóle brzucha i
jajników, poza tym w moim śluzie wczoraj pojawiła się krew (taka brunatna).
Czy którejś z Was to się zdarzyło?
Obserwuj wątek
    • magdh26 Re: Ciąża 16.02.04, 10:50
      Witaj,
      ja wczoraj wykonałam test i pojawiły się 2 upragnione kreseczki. Mi na kilka
      dni przed spodziewanym terminem @, w śluzie pojawiła się taka krew (niewielka
      ilość).
      Pozdrawiam.
    • sylv73 Re: Ciąża 16.02.04, 11:01
      U mnie było podobnie, w szóstym tygodniu. Z tym, że krew była różowa.
      Pojechałam do szpitala na izbę przyjęć, wszystko było w porządku - to się
      zdarza, ale lepiej sprawdzić. Dostałam Luteinę i nakaz najpierw leżenia, a
      potem oszczedzania się. Pozdrawiam
      Sylwia
    • magdagdynia Re: Ciąża 16.02.04, 13:11
      Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi, na wszelki wypadek pójde do
      lekarza.Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka