Dodaj do ulubionych

HIPOTROFIA-TO WADA SERCA???

19.04.04, 19:07
Obserwuj wątek
    • werata Re: HIPOTROFIA-TO WADA SERCA??? 19.04.04, 19:17
      to temat na inne forum: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=16556
      pzdr
      • joasiiik25 Re: HIPOTROFIA-TO WADA SERCA??? 19.04.04, 19:43
        poszukaj tu:



        www.google.pl/search?q=%22hipotrofia%22&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=pl&btnG=Szukaj+z+Google&lr=lang_pl


    • doros1 Re: HIPOTROFIA-TO WADA SERCA??? 19.04.04, 19:51
      To niedobór masy ciała płodu w stosunku do masy ciała należnej dla danego
      tygodnia życia płodowego!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka