werata Re: HIPOTROFIA-TO WADA SERCA??? 19.04.04, 19:17 to temat na inne forum: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=16556 pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
joasiiik25 Re: HIPOTROFIA-TO WADA SERCA??? 19.04.04, 19:43 poszukaj tu: www.google.pl/search?q=%22hipotrofia%22&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=pl&btnG=Szukaj+z+Google&lr=lang_pl Odpowiedz Link Zgłoś
doros1 Re: HIPOTROFIA-TO WADA SERCA??? 19.04.04, 19:51 To niedobór masy ciała płodu w stosunku do masy ciała należnej dla danego tygodnia życia płodowego!! Odpowiedz Link Zgłoś