azia2004
13.05.04, 12:36
Mam wielki zgryz. Nie wiem, czy warto rodzic w szpitalu (np. w Warszawie sw.
Zofii), ktory jest modny, ale drogi?. Czy mozna tam urodzic nie placac?
Czy oplacenie poloznej nie jest kupowaniem sobie swietego spokoju, a i tak
wsyzstko sie moze zdarzyc?
Czy spotkalo Was, ze w szpitalu ktos sie Wami nie zajal?
Wiem, ze sa to pytania wlasciwie bez odpowiedzi, bo kazdy ma inne
doswiadczenia, ale prosze napiszcie cos, zebym wiedziala od czego zaczac
myslenie o wyborze szpitala... Dzieki!