13.05.12, 11:10
Czesc dziewczyny ! wink
ostatni okres zaczal mi sie 1 kwietnia.Okres powinnam miec 04.05. teraz jest 13.05 a jego nie ma, okres mam regularny, i cykl trwa 30-31 dni. Staramy sie o dzidzie, teraz od 3 misiecy jestesmy za granica. Bola mnie piersi tak ze nie moge sie dotknac, mialam plamienie, pojawily mi sie rozstepy chociaz wage mam taka sama. tutaj testu jeszcze nie robilam a do lekarza narazie nie pojde, bo nawet nie wiem gdzie ;/ chcialabym sie upewnic czy jest taka mozliwosc ze juz w tej ciazy jestem wink ) a i ostatnio cos zaczelam duzo jsc i siusiam w nocy po 3 razy. Czy mozecie mi poradzic? bardzo prosze wink )
Obserwuj wątek
    • m.b.g Re: pomocy :) 13.05.12, 12:10
      Rozstępy to jeden z najczęściej występujących objawów ciąży. U jednych wychodzą jeszcze na długo przed ciążą, u innych dopiero w 9 miesiącu, ale bez wątpienia świadczą o ciąży.

wink
      • ognista998 Re: pomocy :) 14.05.12, 12:08
        m.b.g napisała:

> Rozstępy to jeden z najczęściej występujących objawów ciąży. U jednych wychodzą
        > jeszcze na długo przed ciążą, u innych dopiero w 9 miesiącu, ale bez wątpienia
        > świadczą o ciąży.
        >
        > wink

przeczytałam. i nadal nie zgadzam się z tobą że świadczą o ciąży. otyłe kobiet nie będące w ciąży też potrafią mieć rozstępy. zgadzam się w tym że występują w ciąży, z tym że nie u każdej kobiety. (ja ich np. w pierwszej ciąży nie miałam, teraz też się nie pojawiają więc dla mnie nie jest to objaw świadczący o ciąży)

bez wątpienia o ciąży świadczy brak okresu, jakieś inne objawy które tu kobiety opisuję poczytaj sobie uważnie. ale niekoniecznie muszą to być rozstępy chyba że ty tak miałaśwink

połowa konfliktów bierze się nie ze słów tylko z tego że się je źle zrozumie. tobie też radzę czytać ze zrozumienie i do końca - wielu ludzi przeczyta parę pierwszych słów i na tym opiera swoje zdanie
        • m.b.g Łopatologicznie 14.05.12, 14:20
          Autorka wątku pisze, że pojawiły się rozstępy i uważa, że ma to związek z ciążą.
          Jest to dla mnie tak absurdalne, że nie mogłam się powstrzymać, by nie napisać tego:

> Rozstępy to jeden z najczęściej występujących objawów ciąży. U jednych wychodzą
          > jeszcze na długo przed ciążą, u innych dopiero w 9 miesiącu, ale bez wątpienia
          > świadczą o ciąży

To była ironia. Głupia odpowiedź na głupie pytanie.

Masak-rua zrozumiała, patrz:
          zgadzam się co do tych rozstępów
          ja miałam już na dwa lata przed ciążą!
          • ognista998 Re: Łopatologicznie 14.05.12, 18:12
            łopatą dotarłowink))))

nie wyczułam ironii myślałam że potraktowałaś całkiem zupełnie poważnie ten postwink widocznie mamy inne poczucie humoruwink)))

ciężko mi ostatnio rozruszać te moje zwoje mózgowe bym zakapowała że to ironia byławink

ale tak na marginesie tak se myślę że to forum jest jakie jest często jest na wątkach ostra wymiana zdań, bo ktoś nie może się powstrzymać przed jakimś złośliwym bądź ironicznym tekstem zamiast ugryźć się w język i nie napisać choćby nie wiem jaki absurdalny był temat posta. ja tam wolę kogoś potraktować poważnie nawet jak ma głupi.absurdalny.idiotyczny problem, który mi mądrym ludziom nawet nie przyszedł do głowy i przemilczeć bo szkoda mi czasu na koflikty i wtykanie "kija w mrowisko". wychodze z zasady że jak ktoś chce być uszczypliwy i ironiczny to i tak się czasem przyczepi do tego do czego się nie dawink
    • arya82 Re: pomocy :) 13.05.12, 12:25
      Fascynujące te rozstępy w pierwszych dniach "ciąży" i to bez jakiegokolwiek wzrostu wagi, noż istny ewenement wink

Najlepsza i najprostsza rada to zrobić test, zamiast gdybać na forum smile
      • ognista998 Re: pomocy :) 13.05.12, 15:47
        a kiedy wracasz do PL??wink jak jest możliwość kupienia tam testu to kup i zrób, a dopiero po powrocie do PL kierunek lekarz. zwłaszcza jak test wyjdzie pozytywny to tym bardziej na siebie uważaj, nie wiem jaką metodę podróży wybrałaś bo jeśli samolot to w pierwszym trymestrze ciąży podróż może być uciążliwa

nie zgadzam się z m.b.g. - od kie4dy rozstępy to objaw ciąży??wink) rozstępy pojawiają się u kobiet w wyniku rozciągnięcia skóry spowodowanego gwałtownym przytyciem/lub spadkiem wagi w ciąży też się pojawiają ale nie u każdego
        • m.b.g Re: pomocy :) 13.05.12, 20:47
          nie zgadzam się z m.b.g. - od kie4dy rozstępy to objaw ciąży??) rozstępy pojawiają się u kobiet w wyniku rozciągnięcia skóry spowodowanego gwałtownym przytyciem/lub spadkiem wagi w ciąży też się pojawiają ale nie u każdego

Przeczytaj jeszcze raz mój post. Ze zrozumieniem. Ironii przede wszystkim.
          wink
    • masak-rua Re: pomocy :) 14.05.12, 00:04
      skoro nie ma w Twojej okolicy sklepów/aptek/lekarzy to nie możesz zamówić testu ciążowego przez net??

"chcialabym sie upewnic czy jest taka mozliwosc ze juz w tej c
      > iazy jestem"
      jeżeli jesteś kobietą, która już współżyje to owszem, jest możliwość, że jesteś w ciąży..
    • kobietka_29 Re: pomocy :) 14.05.12, 10:16
      a w czym problem zrobic test? u nas mozna dostac test ciazowy w kazdej drogerii. nie musi byc jakis drogi z apteki. mnie jeszcze zaden nie zawiodl.
      szczerze watpie, azeby pieciotygodniowa ciaza spowodowala u ciebie rozstepy.
      zaraz po zrobieniu testu dzwonilabym do lekarza, bo czasem trzeba troche poczekac na termin.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka