alexandra_m
28.02.14, 10:24
Czy któraś może robiła/planuje robić/ była na takim ?
W pierwszej ciąży uznałam że to dość beznadziejny pomysł, ale teraz stwierdziłam, że w sumie czemu nie. Generalnie nie zamierzam z tego robić wielkiego halo, bardziej zależy mi po prostu na (pewnie ostatnim w dłuższej perspektywie czasu) spotkaniu w większym gronie koleżanek, więc chciałabym bardziej zrobić taki zwykły babski wieczór.
Macie jakieś podpowiedzi na fajne pomysły, aby wieczór różnił się jednak trochę od zwykłej babskiej nasiadówy ?