anecia78 16.09.04, 10:53 czesc dziewczyny !!! ostania miesiaczke miałam 18 lipca 2004 wiec w ktorym jestem tygodniu ciazy ??? termin porodu lekarz wyznaczył mi na 25 kwietnia 2005. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
driadea Re: Ktory to tydzien ??? 16.09.04, 12:03 Jesteś w 9 tc. (8 skończonych). Wiek ciąży liczymy od dnia ostatniej miesiączki (czyli od 18 lipca- w niedzielę skończycie 9 tydzień) Gratuluję! Odpowiedz Link Zgłoś
roewelina Re: Ktory to tydzien ??? 16.09.04, 12:49 Witaj :o) ja ostatnią miesiączkę miałam 11 lipca, a lekarz (po użyciu usg)wyznaczył mi termin na 26 kwietnia 2005 r. Mam nadzieję, że Twoja ciąża uszczęsliwiła Ciebie tak samo jak mnie :o) Odpowiedz Link Zgłoś
pretty01 Polecam stronę www 16.09.04, 13:16 Wejdź na stronę www.dzieckoinfo.com, tam jest licznik, dzięki któremu wiesz, w którym tygodniu ciąży jesteś i jak rozwija się Twoje dziecko. Odpowiedz Link Zgłoś
anyna Re: Ktory to tydzien ??? 20.09.04, 20:13 A ja sobie sciagnełam bezpłatny kalendarz ciążowy ze strony potomek.pl Zapraszam. Wg niego weszłas juz w 10-ty tydzien.. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś