Dodaj do ulubionych

Ktory to tydzien ???

16.09.04, 10:53
czesc dziewczyny !!! ostania miesiaczke miałam 18 lipca 2004 wiec w ktorym
jestem tygodniu ciazy ??? termin porodu lekarz wyznaczył mi na 25 kwietnia
2005.
Obserwuj wątek
    • 1jagienka Re: Ktory to tydzien ??? 16.09.04, 11:47
      myślę, że 8-9tydzień.
    • driadea Re: Ktory to tydzien ??? 16.09.04, 12:03
      Jesteś w 9 tc. (8 skończonych).
      Wiek ciąży liczymy od dnia ostatniej miesiączki (czyli od 18 lipca- w niedzielę
      skończycie 9 tydzieńsmile)
      Gratuluję!
    • roewelina Re: Ktory to tydzien ??? 16.09.04, 12:49
      Witaj :o)
      ja ostatnią miesiączkę miałam 11 lipca, a lekarz (po użyciu usg)wyznaczył mi
      termin na 26 kwietnia 2005 r. Mam nadzieję, że Twoja ciąża uszczęsliwiła Ciebie
      tak samo jak mnie :o)
      • pretty01 Polecam stronę www 16.09.04, 13:16
        Wejdź na stronę www.dzieckoinfo.com, tam jest licznik, dzięki któremu wiesz, w
        którym tygodniu ciąży jesteś i jak rozwija się Twoje dziecko.
    • anyna Re: Ktory to tydzien ??? 20.09.04, 20:13
      A ja sobie sciagnełam bezpłatny kalendarz ciążowy ze strony potomek.pl
      Zapraszam.

      Wg niego weszłas juz w 10-ty tydzien..

      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka