Dodaj do ulubionych

pytanko...

04.10.04, 00:54
z góry przepraszam jeśli uzacie mój kłopot za niestosowny na to
forum...pytałam już na innych -tematyka tam była antykoncepcji,ale niestety
troche zignorowano tam mnie .Więc postanowiłam was spytać-mianowicie;brałam po
dłuzszej przerwie tabletki antykoncep.wiec zaczełam brać i w połowie
przerwałam...mam już jedno dzieciątko i teraz zapragnełam mieć drugie tak jak
mąż również,a wiec...brałam pigułki <12 sztuk>poczym przerwałam a stosunki
były bez żadnych zabespieczeń.Powinnam dostać miesiączkę 30-go,a tym czasem
27-go miałam 4 dniowe krwawienie,ale nieciągłe...nie wiem jak to okreslić więc
określe swoimi słowami-krwawienie 4-ro dniowe polegało na tym ,że raz dziennie
góra 2 razy w trakcie oddawania moczu była czerwień,ale potem na cała dobę
znikało krwawienie poczym na drugi dzień to samo i tak przez 4 dni...czyli nie
miałam miesiączki normalnej.Piersi zawsze bolały mnie przed miesiączka ,a
teraz bola po...już w trakcie krwawienia pobolewały a teraz nic się nie
zmieniło...bolą...pozatym rano od ok 5 dni po przebudzeniu dziwnie się
czuję...ostatnio wciągu dnia się położyłam na brzuchu i jak wstałam to prawie
nie zemdlałam...jakoś słabo mi się zrobiło...przy pierwszym dziecku nie miałam
żadnego krwawienia więc sama nie wiem co teraz myślec...co wy o tym kochani
myślicie??z góry dziękuje za odpisy...pozdrawiam..
Obserwuj wątek
    • moniak5 Re: pytanko... 04.10.04, 07:50
    • moniak5 Re: pytanko... 04.10.04, 08:09
      nie wiem czy robić już test ciążowy??
    • aaala1 Re: pytanko... 04.10.04, 08:19
      Ja bym zrobiła test, dziwne, ze jeszcze wytrzymałaśsmile
      Powinien już coś pokazać
    • beatka3 Re: pytanko... 04.10.04, 08:35
      test możesz zrobić, ale ja nie sądzę, żeby to była ciąża. Wydaje mi się, że
      twoje dziwne dolegliwości są raczej skutkiem odstawienia tabletek
      • moniak5 Re: pytanko... 04.10.04, 08:39
        no sama nie wiem...niepewność mnie dobija więc chyba dla spokoju zrobię
        test...dzieki za odpisy;-]
        • bei Re: pytanko... 04.10.04, 08:49
          takie perypetie można mieć po odstawieniu pig.....trzy cykle mogą być
          pokrecone.......i róznie dobrze, te objawy mogą być i ciazowe....zrob testsmile
          • moniak5 Re: pytanko... 04.10.04, 09:51
            dzięki wszystkim za odpisy .Miło jest zobaczyć na monitorku kilka słów
            zainteresownia...dziękuje stworki kofane;-]
            • agunia16 Re: pytanko... 04.10.04, 11:08
              Ja tez mysle ze to reskcja orgaznizmu na odstawienie tabletek.jesli dobrze
              zrozumialam to przerwalas branie w trakcie opakowania a wiec nie wzielam do
              konca.Tak nie powinno sie robic trzebna wziasc do konca.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka