kam_a 23.11.04, 16:26 Witam . Mam pytanie, czy jest ktoś kto prowadził, lub obecnie prowadzi ciażę u tej pani ? Co możecie na jej temat powiedzieć ? Będę wdzięczna za każdą odp. Kama. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aliceparis Re: dr. Starosławska 23.11.04, 16:30 Nie wiem czy chodzi Ci o dr Starosławską z Warszawy. Jeśli tak, to ja chodziłam do niej jakies 3 lata temu, jeszcze jak przyjmowała w Medicover, ale nie prowadziłam u niej ciąży. W każdym bądź razie uważam, iż jest bardzo kompetentna i na pewno jest to kobieta o wysokiej kulturze osobistej, bardzo miła. Odpowiedz Link Zgłoś
loguj1 Re: dr. Starosławska 24.11.04, 16:29 Ja tez zaczelam do niej chodzic jeszcze w Medicover jakies pol roku temu - zajmowala sie problemami z zajsciem w ciaze. Pozniej przeszla na stale do prywatnej Kliniki NOVUM i ja tam za nia poszlam. Poniewaz skierowala mnie na mnostwo roznych badan dodatkowych, z ktorych czesc nie chcialam z roznych powodow zrobic - nie pojawilam sie u niej wiecej. I dobrze, bo w koncu bez tych badan udalo mi sie zajsc w ciaze (bez zbednych wydatkow). Ale generalnie potwierdzam powyzszy poglad - wyglada na osobe konkretna, z wiedza i doswiadczeniem, calkiem mila w kontakcie. Goska Odpowiedz Link Zgłoś
agata252 Re: dr. Starosławska 24.11.04, 18:02 Witam, przez pół roku leczyła mnie w NOVUM, i doprowadziła do tego ze zaszłam w upragnioną ciąże. Ponieważ klinika ze względu na dużą ilość pacjentek nie prowadzi do końca ciąż, dlatego do doktor Starosłwskiej chodziliśmy tylko do końca trzeciego miesiąca. To bardzo dobry lekarz, a poza tym jest przesympatyczna i bardzo kulturalna. pozdrawiam Agata i Mikołaj 30tc. Odpowiedz Link Zgłoś