Dodaj do ulubionych

dr. Starosławska

23.11.04, 16:26
Witam .
Mam pytanie, czy jest ktoś kto prowadził, lub obecnie prowadzi ciażę u tej
pani ? Co możecie na jej temat powiedzieć ?
Będę wdzięczna za każdą odp.
Kama.
Obserwuj wątek
    • aliceparis Re: dr. Starosławska 23.11.04, 16:30
      Nie wiem czy chodzi Ci o dr Starosławską z Warszawy. Jeśli tak, to ja chodziłam
      do niej jakies 3 lata temu, jeszcze jak przyjmowała w Medicover, ale nie
      prowadziłam u niej ciąży. W każdym bądź razie uważam, iż jest bardzo
      kompetentna i na pewno jest to kobieta o wysokiej kulturze osobistej, bardzo
      miła.
    • loguj1 Re: dr. Starosławska 24.11.04, 16:29
      Ja tez zaczelam do niej chodzic jeszcze w Medicover jakies pol roku temu -
      zajmowala sie problemami z zajsciem w ciaze. Pozniej przeszla na stale do
      prywatnej Kliniki NOVUM i ja tam za nia poszlam. Poniewaz skierowala mnie na
      mnostwo roznych badan dodatkowych, z ktorych czesc nie chcialam z roznych
      powodow zrobic - nie pojawilam sie u niej wiecej. I dobrze, bo w koncu bez tych
      badan udalo mi sie zajsc w ciaze (bez zbednych wydatkow). Ale generalnie
      potwierdzam powyzszy poglad - wyglada na osobe konkretna, z wiedza i
      doswiadczeniem, calkiem mila w kontakcie. Goska
      • agata252 Re: dr. Starosławska 24.11.04, 18:02
        Witam,
        przez pół roku leczyła mnie w NOVUM, i doprowadziła do tego ze zaszłam w
        upragnioną ciąże. Ponieważ klinika ze względu na dużą ilość pacjentek nie
        prowadzi do końca ciąż, dlatego do doktor Starosłwskiej chodziliśmy tylko do
        końca trzeciego miesiąca.
        To bardzo dobry lekarz, a poza tym jest przesympatyczna i bardzo kulturalna.
        pozdrawiam
        Agata i Mikołaj 30tc.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka