10.01.05, 17:52
Witam!
Chciałam zapytać czy któraś z was miała skierowanie od psychiatry na cesarkę
bo słyszałam że jest to możliwe.I proszę napisać jak się to załatwia i jak to
wygląda.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka