mamaestery Re: FENOTEROL 22.04.05, 05:01 ja go biore,zaburzenia swiadomosci nie wystepuja ale uczucie dusznosci,kolatania serca poce sie okrutnie zaraz po zazyciu tabletki no i zgaga ,mdlosci ale to ostatnie nie recze ze od tego leku ale i tak go nie lubie Odpowiedz Link Zgłoś
mamaady Re: FENOTEROL 22.04.05, 09:14 Brałam fenoterol i izoptin przez 4 miesiące, i zaburzeń świadomości nie było. Fenoterol powodował kołatania serca, izoptin to niwelował. Ale ja podobno znosiłam bardzo dobrze ten lek, bez żadnych objawów. A zgaga i mdłości to na pewno nie po fenoterolu Odpowiedz Link Zgłoś
bakaty Re: FENOTEROL 22.04.05, 09:19 Brałam fenoterol przez 3 miesiące. Zaburzeń świadomości nie miałam. Okrpne drżenie rąk, kołatanie serca i duszności, tak. Izpotim jest lekim, który bierze się razem z fenoterolem w celu zmniejszenia powyższych objawów. Może masz uczulenie na któryś z leków. Zgłoś swoje obawy koniecznie lekarzowi. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
sylwiawm Re: FENOTEROL 22.04.05, 09:44 Ja dzisiaj biorę ostatni dzien. U mnie na początku występowało kołatanie serca. Ciekawe kiedy urodze? Odpowiedz Link Zgłoś
czarrrna Re: FENOTEROL 22.04.05, 10:29 Ja odstawiłam zgodnie z zaleceniem lekarza Fenoterol w 36 tyg w poniedziałek a w piątek-36 tyg i 6 dni urodziłam. Brzuch i krzyże mnie bolały praktycznie na drugi dzień po odstawieniu. Lekarze mówią,że po Fenoterolu zazwyczaj rodzi się od razu albo po terminie. A zab.świadomości nie miałam-raczej kołatanie serca. Odpowiedz Link Zgłoś
sylwia.ax Re: FENOTEROL 22.04.05, 10:27 brałam przez ponad 2 m-ce nie nie miałam zadnych dolegliwości Odpowiedz Link Zgłoś