Witam serdecznie,
Uwaznie czytam forum juz od 5 miesiecy. Od wczoraj wiem, ze zostane mamusia.
Jeszcze chyba do konca nie zdaje sobie z tego sprawy. Chcialam sie przywitac.
pozdrawiam serdecznie
ps. Dla przyszlych mam, ktore maja problemy z zajsciem w upragniona ciaze
serdecznie polecam testy owulacyjne!!!
U mnie poskutkowalo za pierwszym razem.Przez 3 cykle nic, za 4 z testem
owulacyjnym strzal w 10

))