lides 30.06.05, 13:29 witam!jakiw wyniki trzeba zrobić na cholestazę?aspat/alat/bilurbina i coś jeszcze? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lides Re: cholestaza 30.06.05, 13:38 a wyniki troche powyżej normy juz świadczą o tym czy jakieś wyjatkowo podwyższone? Odpowiedz Link Zgłoś
aliciap Re: cholestaza 30.06.05, 13:40 najlepiej to ci na te pytania odpowie lekarz Odpowiedz Link Zgłoś
aliciap na tej stronce znajdziesz duzo o cholestazie 30.06.05, 13:42 www.borgis.pl/czytelnia/nm_ginekolo/34.php Odpowiedz Link Zgłoś