Dodaj do ulubionych

cholestaza

30.06.05, 13:29
witam!jakiw wyniki trzeba zrobić na cholestazę?aspat/alat/bilurbina i coś jeszcze?
Obserwuj wątek
    • lides Re: cholestaza 30.06.05, 13:38
      a wyniki troche powyżej normy juz świadczą o tym czy jakieś wyjatkowo podwyższone?
      • aliciap Re: cholestaza 30.06.05, 13:40
        najlepiej to ci na te pytania odpowie lekarz
    • aliciap na tej stronce znajdziesz duzo o cholestazie 30.06.05, 13:42
      www.borgis.pl/czytelnia/nm_ginekolo/34.php

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka