chmurek78
08.07.05, 14:33
Witam Was. Poroniłam w styczniu tego roku, teraz jestem w ciąży i martwie
sie,moze nawet za bardzo,nie wiem. Niepokoja mnie bóle w dolnej częsci
pleców, ból brzucha tak jan na miesiączkę,ból jakby jajników,same mdłości bez
wymiotów i dziwny kłujący ból w okolicy pępka po prawej stronie. Bylam u
lekarza,powiedział,ze jest ok,tylko,ze nastepna wizyta jest w odstepie
3tygodni,powiedział jeszcze,ze wszystko zalezy od szczescia,i zastanawiam sie
dlaczego tak powiedział,czy wszystko jest ok?Zaczał sie 7tc.Boję sie.