08.07.05, 14:33
Witam Was. Poroniłam w styczniu tego roku, teraz jestem w ciąży i martwie
sie,moze nawet za bardzo,nie wiem. Niepokoja mnie bóle w dolnej częsci
pleców, ból brzucha tak jan na miesiączkę,ból jakby jajników,same mdłości bez
wymiotów i dziwny kłujący ból w okolicy pępka po prawej stronie. Bylam u
lekarza,powiedział,ze jest ok,tylko,ze nastepna wizyta jest w odstepie
3tygodni,powiedział jeszcze,ze wszystko zalezy od szczescia,i zastanawiam sie
dlaczego tak powiedział,czy wszystko jest ok?Zaczał sie 7tc.Boję sie.
Obserwuj wątek
    • r.kruger Re: ech 08.07.05, 14:36
      Bedzie dobrze smile
      mialam co najmniej kilka podobnych objawów i teraz jestem w 22tc
    • tunia30 Re: ech 09.07.05, 21:44
      Bądź dobrej myśli, staraj się odpoczywać, dużo spać, relaksować się i nie
      denerwować. Wszystko będzie dobrze. Sama przeleżałam 3 miesiące ze strachem, że
      coś się może złego dzidzi przytrafić a dziś mam pięknego synka. Zyczę powodzenia
      Tunia
    • mj77 Re: ech 09.07.05, 21:48
      jak wiesz, najwięcej poronień jest w pierwszych tygodniach ciąży. Lekarz na
      pewno tak powiedział, żebyś się dodatkowo nie stresowała, bo to nie zależy od
      Ciebie, chyba tylko od Pana Boga, czy dzidzia się zadomowi w brzuchu. Możesz
      jedynie pomóc nie denerwując się, bo to akurat jest niewskazane w Twoim stanie.
      I ja się stresowałam niesamowicie, tak jak wiele przyszłych mam, ale teraz
      jestem szczęśliwa w 30tc. Powodzenia
      • annam21 Re: ech 09.07.05, 22:30
        poronilam 2 razy,lekarz tez mi tak mowil(teraz 3 ciaza i 11,1tc za
        mna),przedewszystkim spruboj odwracac swoje mysli od"tego tematu" na bole
        brzucha nospa forte 2 razy dziennie 1,ja tak dostala na poczatku, powinnas tez
        dostac duphaston lub luteine.I jak masz bole jak na miesiaczke zo najlepiej
        jest plezec.Wiem ze trudno jest ,ja sama odchodze od zmyslow do kazdego
        kolejnego usg,ale trzeba sie jakos wyciszac,bo inaczej zwariowac mozna.Mi na
        poczatku pomagaly komedie,ale takie naprawde smieszne,zadnych dramato i
        smutnych rzeczy.komedie i to jak najglupsze smile!U mnie zdzailalo to cuda!
        pozdrawiam i powodzenia!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka