dragica 28.10.05, 13:49 Czy druga ciaza miala takie same objawz jak pierwsza?Mam na mysli - czy jest tak samo intensywn odczuwanie wszystkiego u was?mdlosci, siusianie itd???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sylwia.ax Re: II ciaza 28.10.05, 13:55 U mnie dokładnie wszsytko odwrotnie niż w pierwszej ciaży. Wtedy zero nudności, teraz niestety są. nawet na zapachy reaguję inaczej, te które wtedy tolerowałam teraz mnie drażnią. Jednynie zmęczenie i skianie na początku ciaży było identyczne. Odpowiedz Link Zgłoś
animetka Re: II ciaza 28.10.05, 13:56 Ja w pierwszej nie miałam mdłości,nic mnie nie bolało,wszystko idealnie,urodziłam synka.W drugiej od początku coś mnie pobolewa,mdłości przez pierwsze miesiące były okropne i wszyscy mówili,że jeśli znoszę to inaczej,to napewno teraz będzie córcia,a już trzykrotnie lekarz potwierdził na USG,że to synek)Nie ma reguły na takie rzeczy.Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
kaja72 Re: II ciaza 28.10.05, 14:28 Hej.U mnie pierwsza ciaż był super bez jakichkolwiek nieprzyjemnych objawów, za to teraz totalne zmecznie, siusianie (tego trochę było poprzednio), mdłości do południa i tak ogólnie gorsza forma. No cóż tak jak każdy dzidzius jest inny tak i ciąża bywa inna. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
delta.x Re: II ciaza 28.10.05, 14:35 Ja w drugiej ciąży miałam dużo mniejsze mdłości i krócej trwały i ogólnie mniej dolegliwości ciążowych. W pierwszej była dziewczynka a teraz lada dzień urodzi się chłopczyk. Chyba nie ma reguły. Odpowiedz Link Zgłoś
viola33 Re: II ciaza 28.10.05, 14:39 moja jest troszke inna, zreszta wydaje mnie sie ze każda ciąża jest inna, nie ma dwóch takich samych.pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
wet21 Re: II ciaza 28.10.05, 14:41 U mnie jest podobnie jak przy pierszej, brak mdłości, sikanie, zmęczenie. Podobnież też ma być chłopiec Tylko, że taraz pracuję, mało odpoczywam, mniej odczuwam..., bo nie mam czasu dla siebie, synek 2 latka i praca (w miarę spokojna na szczęscie) mama Piotrusia 2 latka Odpowiedz Link Zgłoś
ania788 Re: II ciaza 28.10.05, 15:48 U mnie zupełnie inna. Owszem też miałam mdłości ale duzo później się zaczęły. Z początku nie podejrzewałam nawet, że mogę byc w ciązy choc bardzo tego chcielismy. Ale teraz chyba czuję sie lepiej. Jestem dużo aktywniejsza niz z pierwszą córcią. Teraz pracuję jeszcze (24 tc)+ opieka nad starszą córką + dom. Czyli norma jak u każdej kobiety. Nie mam czasu sie oszczędzać i rozmyslać o dziecku i o sobie. Tylko wieczorem padam już o 19 - 20 !!! Odpowiedz Link Zgłoś
aniarad1 Re: II ciaza 28.10.05, 17:17 u mnie mdłości były bardziej odczuwalne w II ciąży. Reszta - podobnie. Odpowiedz Link Zgłoś
joker_28 Re: II ciaza 30.10.05, 22:45 Witam, jestem w 35 tyg.ciąży, będzie to nasze drugie dziecko. Pierwsze niedługo skończy 3 latka. W czasie pierwszej czułam sie świetnie, tylko pod sam koniec wylądowałam w szpitalu z wysokim ciśnieniem i zatruciem ciążowym. Myślałam - nic tylko chodziś w ciąży i rodzić Niestety obecna ciąża różni sie bardzo od pierwszej. Od samego początku miałam nisamowite mdłości, mdlałam i bolał mnie dół brzucha. Wkońcu wylądowałam w domu na zwolnieniu z tabletkami na potrzymanie ciąży. Muszę bardzo na siebie uważać i odczuwam wszystkie bóle intensywniej niż poprzednio. Nie ma jednak reguły, że druga ciąża będzie się różnić od pierwszej - różne kobiety, różnie to przechodzą. POWODZENIA. Pozdrawiam. Ania Odpowiedz Link Zgłoś
monia214 Re: II ciaza 30.10.05, 23:34 Witajcie dziewczyny juz sama nie wiem co mam robic... troszke wam opisze a wy sprobujjscie mi pomoc....moj okres spoznial sie nie cale 3tyg. po 10 dniach spozniania zrobilam test ciazowy wyszedl negatywny wiec poszlam do lekarza przepisal mi luteine mialam brac przez 5dni i pozniej czekac i wkoncu po 5dniach dostala bylam szczesliwa jak nigdy ale... mialam ja 11 dni ale bylo tylko 1 dzien przerwy i znow wrocila nie wiem co mam robic czy moge byc w ciazy?? nie mam wiekszych objawow zadnych dolegliwosci... sama nie wiem co mam robic a moj chlopak tym bardziej martwi sie i nie wiem... POMOZCIE mi!!!! Odpowiedz Link Zgłoś