gosiak59 12.11.05, 10:52 moj mezus ma na imie antoni, co sadzicie o imieniu dla corci antosia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mika_007 Re: antonina? 12.11.05, 11:53 jak dla mnie śliczne -Antosia,Tosia u nas chłopiec o "tym" imieniu będzie Odpowiedz Link Zgłoś
driadea Re: antonina? 12.11.05, 11:58 Widzę, że w "zastraszającym" tempie wzrasta popularność tego pięknego imienia Bardzo mi się podoba. Odpowiedz Link Zgłoś
karola_pp Re: antonina? 12.11.05, 13:12 nasza córka tak będzie miała na imię. Mi sie bardzo podoba. Odpowiedz Link Zgłoś
gosiak59 Re: antonina? 12.11.05, 14:02 jestem rozczulona waszymi opiniami... wydawalo mi sie, ze antosia to niemodne imie (chociaz nie sie bardzo podoba) a tak juz jestem zdecydowana 17 stycznia urodzi sie antoninka... juz sie nie moge doczekac!!! Odpowiedz Link Zgłoś
animetka Re: antonina? 13.11.05, 11:46 antosia-śliczne!!!!!!!!!! Ja mam mieć synka,gdyby jadnak okazał się dziewczynką to poważnie wezmę Antosię pod uwagę,niewiem tylko co na to mój mąż)) Odpowiedz Link Zgłoś
dominikana75 Re: antonina? 13.11.05, 14:07 Moja siostrzenica ma na imie Tosia. Dla mnie jest jak corka, bardzo ja kocham i to imie dobrze mi sie kojarzy. A przy tym jest bardzo madra dziewczynka. Polecam w 100% to imie choc przyznam, ze kiedy przychodzila na swiat 9 lat temu nie bylam do niego przekonana. Odpowiedz Link Zgłoś
pitu_finka Re: antonina? 13.11.05, 14:14 Rzeczywiscie piekne imie ale bardzo ostatnioo poularne Odpowiedz Link Zgłoś
anulaaa Re: antonina? 13.11.05, 14:19 u nas miała być Antonina ale maz się zgodził na Antoniegow razie czego córa będzie miałą na imię LEna... bardzo mi się tamto imię podoba ale mężow la córki nie pasowało ***37tc*** Odpowiedz Link Zgłoś