28.11.05, 13:13
dziewczyny pogubiłam sie już w tych wyliczeniach, a każdy poradnik podaje
inne dane. 20tydz to który miesiąc ciąży??
Obserwuj wątek
    • eps Re: 20tydz 28.11.05, 13:27
      dokładnie połowa 5 m-c. Od 23 tc jest 6 miesiąc
    • sylwuniaw Re: 20tydz 28.11.05, 13:32
      Hej. Ja też jestem w 20 t. Według mojego pradnika to wygląda w ten sposób:
      V miesiąc - 18-22 tydz
      VI miesiąc - 23-27 tydz
      VII miesiąc - 28-31 tydz
      VIII miesiąc - 32- 35 tydz
      IX miesiąc - 36-40 tydz.
      Pozdrawiam serdecznie.
      • jaonna1 Re: 20tydz 28.11.05, 13:38
        dzieki dziewczyny

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka