Dodaj do ulubionych

zwolnienie

15.12.05, 19:09
od ktorego momentu ciazy poszlyscie na zwolnienie?
Obserwuj wątek
    • idytae Re: zwolnienie 15.12.05, 19:30
      Od tego, kiedy nie byłam w stanie już pracować - pod koniec 7 mca, a pracowałam
      w supermarkecie. Ciaża jeżeli wszystko jest dobrze to nie powód żeby iść na
      zwolnienie.
      • pati261 Re: zwolnienie 15.12.05, 19:43
        a ja poszłam od 4 miesiąca
    • kubas2001 Re: zwolnienie 15.12.05, 19:49
      Ja byłam od samego początku ciąży na zwolnieniu. Przez pierwsze 12 tygodni
      miałam bardzo silne nudności i wymioty, a potem rozejście spojenia łonowego i
      inne historie. Przed porodem nie wracam już do pracy. Pozdrawiam. 22tc
    • joana.mz Re: zwolnienie 15.12.05, 19:54
      Mam zamiar iść w styczniu, to będzie jakoś koniec 7go miesiąca.
      • boruffka Re: zwolnienie 16.12.05, 08:20
        34 tydzień, ciągle w pracy
        • arubaa Re: zwolnienie 16.12.05, 09:02
          Skończony 19 tc i nadal pracuję, chociaż lekarz już od dość dawna proponuje mi
          zwolnienie (poprzednią ciążę poroniłam), a w tej biorę leki i zastrzyki, ale
          czuję się dobrze i chciałabym mieć gdzie wrócić - życie nie kończy się na
          urodzeniu dziecka, trzeba mu jeszcze potem zapewnić dobre warunki, dlatego
          chodzenie na zwolnienie od razu po zrobieniu testu "bo jestem w ciąży i mi się
          należy" uważam za bardzo krótkowzroczne.
    • kruffa Re: zwolnienie 16.12.05, 09:04
      Jestem w 8 m-cu - w tej chwili na 3 tygodniowym zwolnieniu, żeby odpocząć, ale i
      tak chodzę co 2-3 dzień na parę godzin do pracy.
      Nie zamierzam już brać zwolnienia do końca ciąży, chyba że mój stan będzie tego
      wymagał - choć nie sądzę.

      Kruffa
      • 1stkasia Re: zwolnienie 16.12.05, 09:09
        hej ja jestem na zwolnieniu od 9 tyg a to dlatego , ze musialam bo byly male
        problemy a dodatkowo mam nocną prace, jeżdze dużó damochodem itp wiec lekarz
        ktory nie raz widziął mnie w pracy kategotycznie zabronił wykonwania mojej
        pracy. Fodam ze prowadze dizłąlności gosp wiec musialm na moje miejsce zatrudnic
        dizewczyne
    • kliklik Re: zwolnienie 16.12.05, 10:53
      Od 7. miesiąca. Nie mogłam już usiedzieć przy kompie 8 godzin, bo bolałay mnie
      plecy.
    • no_spell Re: zwolnienie 16.12.05, 10:54
      Ja poszlam od 7 miesiaca, bo szyjka zaczela sie skracac i bylo zagrozenie przedwczesnego porodu. Gdyby nie to, to pewnie pracowalabym do konca.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka