fasi7 15.12.05, 19:09 od ktorego momentu ciazy poszlyscie na zwolnienie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
idytae Re: zwolnienie 15.12.05, 19:30 Od tego, kiedy nie byłam w stanie już pracować - pod koniec 7 mca, a pracowałam w supermarkecie. Ciaża jeżeli wszystko jest dobrze to nie powód żeby iść na zwolnienie. Odpowiedz Link Zgłoś
kubas2001 Re: zwolnienie 15.12.05, 19:49 Ja byłam od samego początku ciąży na zwolnieniu. Przez pierwsze 12 tygodni miałam bardzo silne nudności i wymioty, a potem rozejście spojenia łonowego i inne historie. Przed porodem nie wracam już do pracy. Pozdrawiam. 22tc Odpowiedz Link Zgłoś
joana.mz Re: zwolnienie 15.12.05, 19:54 Mam zamiar iść w styczniu, to będzie jakoś koniec 7go miesiąca. Odpowiedz Link Zgłoś
arubaa Re: zwolnienie 16.12.05, 09:02 Skończony 19 tc i nadal pracuję, chociaż lekarz już od dość dawna proponuje mi zwolnienie (poprzednią ciążę poroniłam), a w tej biorę leki i zastrzyki, ale czuję się dobrze i chciałabym mieć gdzie wrócić - życie nie kończy się na urodzeniu dziecka, trzeba mu jeszcze potem zapewnić dobre warunki, dlatego chodzenie na zwolnienie od razu po zrobieniu testu "bo jestem w ciąży i mi się należy" uważam za bardzo krótkowzroczne. Odpowiedz Link Zgłoś
kruffa Re: zwolnienie 16.12.05, 09:04 Jestem w 8 m-cu - w tej chwili na 3 tygodniowym zwolnieniu, żeby odpocząć, ale i tak chodzę co 2-3 dzień na parę godzin do pracy. Nie zamierzam już brać zwolnienia do końca ciąży, chyba że mój stan będzie tego wymagał - choć nie sądzę. Kruffa Odpowiedz Link Zgłoś
1stkasia Re: zwolnienie 16.12.05, 09:09 hej ja jestem na zwolnieniu od 9 tyg a to dlatego , ze musialam bo byly male problemy a dodatkowo mam nocną prace, jeżdze dużó damochodem itp wiec lekarz ktory nie raz widziął mnie w pracy kategotycznie zabronił wykonwania mojej pracy. Fodam ze prowadze dizłąlności gosp wiec musialm na moje miejsce zatrudnic dizewczyne Odpowiedz Link Zgłoś
kliklik Re: zwolnienie 16.12.05, 10:53 Od 7. miesiąca. Nie mogłam już usiedzieć przy kompie 8 godzin, bo bolałay mnie plecy. Odpowiedz Link Zgłoś
no_spell Re: zwolnienie 16.12.05, 10:54 Ja poszlam od 7 miesiaca, bo szyjka zaczela sie skracac i bylo zagrozenie przedwczesnego porodu. Gdyby nie to, to pewnie pracowalabym do konca. Odpowiedz Link Zgłoś