czesc dziewczyny sluchajcie jestem teraz 32 tc i zauwazylam ze na udach
pojawia mi sie coraz wiecej "pomaranczowej skórki" .Nie wiem czy to jest
oznaka zatrzymywania wody w organizmie ? Dodam ze cwicze co drugi
dzien,raczej non stop jestem w ruchu - do tej pory pracuje. Jezeli chodzi o
wage do przytylam ok.10kg. Zastanawaim sie czy te objawy znikna mi po
porodzie samoistnie czy trzeba bedzie sie napracowac zeby je "ujarzmic"
milego dnia wam zycze i pozdrawiam serdecznie wszystkie BRZUCHATKI!!!