annmor1
05.04.06, 09:17
chodze prywatnie, mam świetną panią doktor, ale za to się płaci. Za wizytę na
której robi USG ( a robi co wizytę) płacę 100zł, normalna wizyta z badaniem
kosztuje 60 zł. W tym miesiącu doszły jeszcze leki za 170zł, i badania -myślę
że ok. 100zł. Sumując kwiecień 370zł, a średnio 150zł.Napiszcie ile płacicie
za wizytę prywatnie.