Dodaj do ulubionych

ile kosztuje was lekarz?

05.04.06, 09:17
chodze prywatnie, mam świetną panią doktor, ale za to się płaci. Za wizytę na
której robi USG ( a robi co wizytę) płacę 100zł, normalna wizyta z badaniem
kosztuje 60 zł. W tym miesiącu doszły jeszcze leki za 170zł, i badania -myślę
że ok. 100zł. Sumując kwiecień 370zł, a średnio 150zł.Napiszcie ile płacicie
za wizytę prywatnie.
Obserwuj wątek
    • ola261 Re: ile kosztuje was lekarz? 05.04.06, 09:31
      Kontrolne co miesięczne wizyty robię w LuxMedzie, w którym mam wykupiony
      abonament z pracy. Usg miałam robione prytanie u bardzo dobrego lakarza.
      Płaciłam 100 zł za wizytę.
      • deela Re: ile kosztuje was lekarz? 05.04.06, 09:37
        nic
        chodze do lekarza z NFZ, zęby mnie kosztowały już 500 zł nie mam aż tyle pieniędzy żeby jeszcze prywatnie chodzić, ale lekarza mam super, facet ma 75 lat, i dwurożność macicy stwierdził u mnie przy zwykłym badaniu a potwierdził na usg a to podobno dopiero USG wykrywa, poza tym jest bardzo sympatyczny i wszystko mi tłumaczy
        • kasian27 Re: ile kosztuje was lekarz? 10.04.06, 19:57
          ja chodze prywatnie i płacę 50 zł za wizytę z usg w Gizycku. pozdrawiam
      • goga824 Re: ile kosztuje was lekarz? 05.04.06, 09:38
        Ja płacę 70 zł za wizytę bez USG a 80 zł. z USG. Do tego też mi doszły w tym
        miesiącu leki za 90 zł i też muszę iść na badania, ale jeszcze nie wiem ile
        będą kosztowały. Te nasze dzieciątka puszczą nas z torbami zanim się jeszcze
        urodzą wink))
        • kamilka2 Re: ile kosztuje was lekarz? 05.04.06, 09:41
          ja też płace za wizyte 70 zł, a z usg( nie na każdej wizycie ) 100!!!
          Do tego co jakiś czas badania za jkieś 50 zł, no i ostatnio leki za 150 zł!!!
          Dobrze ze to ostatnie 8-9 tc...smile)))
        • bwiolab Re: ile kosztuje was lekarz? 05.04.06, 09:55
          Co za lekarz robi usg co wizyte?? Pierwszy raz słyszę. Ja płaciłam po 50 zł za
          wizytę w tym 3 razy usg było.Opróćz Prenatalu nie brałam leków.Pozdr
      • oola79 Re: ile kosztuje was lekarz? 05.04.06, 10:08
        Hej mój lekarz nic mnie nie kosztuję,a chodzę prywatnie,bo mam wykupiony
        abonament z pracy,także ani razu nie płaciłam za wizytę.Inną sytuacją jest
        usg,mój lekarz nie robi także chodziłam do jednego z najlepszych lekarzy w
        trójmieście i płaciłam za wizytę 100 zł.,dodatkowo dochodziło 20 zł. za
        nagranie usg na kasetę video,a jeśli chciałam zdjęcie trójwymiarowe to płaciłam
        łącznie tylko 160 zł.
    • claudynkaa Re: ile kosztuje was lekarz? 05.04.06, 10:00
      Chodzę prywatnie. Wizyta z USG kosztuje 100zł. Moja ciąża jest wysokiego ryzyka
      więc wizyty mam co 3 tygodnie, koszt leków na 3 tygodnie to 150zł.
      Rachunek jest prosty raz na 3 tygodnie muszę wydać 250zł


      • limecia Re: ile kosztuje was lekarz? 05.04.06, 10:09
        wizyta 120 złotych
        USG 200 złotych
        badania w tym miesiącu 200 złotych
        i kolejna wizyta 120 złotych
        Rachunek z tego miesiąca .
        buuuu
        • ikaes Re: ile kosztuje was lekarz? 05.04.06, 10:22

          Wizyta 150 zł
          usg 100 zł (dotąd miałam płatnych 4, bo łącznie miałam już 13usg - jestem w 29
          tc)
          do 5 miesiąca brałam Duphaston - jakieś 150 zł miesięcznie
          badania prywatnie - lepiej nie mówić, już straciłam rachubę, ale jakieś 600 zł,
          może więcej.
          To chyba najdroższa ciąża świata.
    • nati_28 Re: ile kosztuje was lekarz? 05.04.06, 10:22
      Co miesiąc chodzę na wizytę, płace za nią włącznie z USG 80,00 zł. Jesli
      zachodzi koniecznośc dodatkowej wizyty, nie płacę za nią. Poza tym biore
      jedynie kwas foliowy, mam dobre wyniki, a lekarz mój nie zaleca dodatkowych
      witamin, jęlsi wszystko jest w porządku, twierdzi bowiem , ze moga wówczas
      jedynie zaszkodzić. Badania robie co dwa miesiące i płacę za nie około 20,00-
      30,00 zł. Więc nie jest źle.
    • annmor1 czy lekarze mało zarabiają? 05.04.06, 21:58
      jestem zaskoczona waszymi wypowiedziami, od czego zależy że w jednym mieście
      płacicie 50zł, a w innym 250zł? Lekarz to lekarz, powinny być ustalone stałe
      stawki wszędzie takie same, co wy na to? Moja lekarka przyjmuje 3 razy w
      tygodniu, dziennie ma minimum 20 pacjentek, liczmy że każda zapłaci średnio
      80zł, wynik=1600zł dziennie. Kto tu mówi że lekarze mało zarabiają? No chyba że
      ktoś nie ma prywatnej praktyki lekarskiej.
      • ikaes Re: czy lekarze mało zarabiają? 06.04.06, 12:25
        Cena uzależniona jest często od stopnia naukowego lekarza - wiadomo, że
        profesor weźmie więcej niż doktor albo zwykły lekarz. Zależy też od renomy
        lekarza - im lepszy, tym bardziej się ceni i bierze więcej.
    • margonik Re: ile kosztuje was lekarz? 05.04.06, 23:24
      Mnie tez kosztuje majątek.
      Konsultacja z USG - 160 zł. USG mam robione za każdym razem (jestem po 2
      poronieniach). Do tego mam kłopoty z jakimiś bakteriami, więc dochodzi 40 zł
      przy wizycie za wymaz. W tym miesiącu dodatkowo USG trójwymiarowe - 200 zł.
      Lekarstwa - średnio koło 70 zł. Morfologie i te sprawy robię za darmo.

      Jestem z W-wy.
      • madzikowa2 Re: ile kosztuje was lekarz? 06.04.06, 10:00
        Ja płacę 80 zł za wizytę, za cytologię 20 zł (raz na rok, i raz w ciąży). Na
        USG chodzę do szpitala i płacę 30 zł a z nagraniem na kasetę ale z możliwością
        3D 50 zł. W sumie USG zrobiłam na razie 2 razy, a jeszcze planuję 1-2 razy max.
        Badanie krwi 17 zł. Jak miałam glukozę badaną to trochę więcej, ale nie
        pamiętam. Póki co, chodzę do ginki co ok. 5-6 tygodni, ale teraz będę chodzić
        co 4 tyg. bo idę już na zwolnienie (koniec 6-go miesiąca).
        Leki to tylko kwas foliowy, witaminki i magnez. Ok. 25 zł / miesiąc.
    • anagram2 Re: ile kosztuje was lekarz? 06.04.06, 11:31
      wizyta 50 PLN,
      usg 60 PLN,
      lekarstwa ok. 20PLN na miesiąc
      badania max 90, min 30 na miesiąc
      • tereska28 Re: ile kosztuje was lekarz? 06.04.06, 12:19
        Ja chodze do panstwowoj przychodni przyszpitalnej. Jestem zadowolona ze swojego
        gina. Odpowiada na kazde pytanie, doradza, zaleca, wypytuje sie o wszystko,
        posmieje sie ze mna i co wazne nie zbywa pacjentek ! Kazda wizyta trwa u niego
        przewaznie 30-45 min ! Jest bardzo dokladny. Po prostu super facet. smile
        Masz USG przy kazdej wizycie ? To chyba lekka przesada... A nie jest to
        szkodliwe ? Przeciez to zawsze ingerencja w organizm Twoj i dziecka ?
        Pozd.
    • todilla Re: ile kosztuje was lekarz? 06.04.06, 12:43
      Chodzę prywatnie do profesora. Wizyta kosztuje 200 zł w tym jest za każdym razem bardzo dokładne USG supernowoczesnym aparatem (lepszym niż w klinice). Nie sądzę, żeby 2-3 minuty w miesiącu "podglądania" mogły zaszkodzić maleństwu, a nam przy noszą niezapomniane chwile radości i dają poczucie, że na pewno dziecko dobrze się rozwija. Za badania laboratowyjne płacę raz na 2 miesiące, bo wyniki są ok, przeważnie wychodzi ok. 20 zł. Dla nas była to trudna decyzja, żeby chodzić aż za dwie stówy, ale znaliśmy tego lekarza wcześniej i moim zdaniem jest niezastąpiony i najlepszy, jakiego znam. Dlatego co miesiąc wykładamy kasę, żeby nasza maleńka byłą pod najlepszą opieką. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!
    • bialka Re: ile kosztuje was lekarz? 06.04.06, 13:30
      W poprzedniej do końca 5 miesiaca wydawałam około 700-800 zł miesiecznie.
      Chodziłam prywatnie. Wizyta 90, hormony, każdy 30, leki około 600 zeta:
      gravibinon 200 za 5 zastrzyków a robiłam codziennie, potem co drugi dzień, potem
      raz w tyg. Duphaston 4 tabl na dobę. Potem żelazo, magne b6,, jakieś witaminki.
      Płatne usg tylko jedno 180. To było prawie 4 lata temu. Teraz w pierwszym
      miesiacu kłopotów, od 6 tyg, wyadałam z lekami, dwoma usg, badaniami hormonów (2
      razy po 90), opłatami za zastrzyki (15 zeta za zastrzyk), duphastonem,
      kaprogestem (prawie 100 razy tańszy niz gravibininon), duphastonem i dwiema
      wizytami, no, jakieś 1200 złatych. Dzieki Bogu, ta ciaża spokojniejsza, mniej
      zastrzyków, mniej duphastonu, mniej badań. Ale i tak albo infekcja, albo zelazo
      kupić, albo połówkowe u specjalisty... A dodam, ze chodzę też państwowo, zeby na
      wszystkich innych zaoszczędzic, typu toxo, cukier, mocz, morfologia...
      • irek0304 do bialka 06.04.06, 14:03
        bialka prosze cie moglabys cos napisac na temat tych zastrzykow jak sie
        nazywaja i na co sa wiesz ja tez biore zastrzyki i chcialabym sie dowiedziec
        czy to moze te same jak bys mogla to odpisz...
    • fiamma75 Re: ile kosztuje was lekarz? 10.04.06, 20:09
      60 zł niezależnie od tego czy jest usg czy nie.
      badania w większości gratis.
      usg genetyczne za darmo (skierowanie do szpitala, gdzie wykonują)
      leki - zależy od miesiaca od 50 do 200 zł
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka