milena96
20.04.06, 08:54
5 kwietnia o 11.15 przyszła na świat MOJA CÓRECZKA TOSIA!
Jestem strasznie szczęśliwa że jest już po wszystkim i ciągle nie mogę
uwierzyć że Antulka jest już z nami!
Tosia urodziła się przez CC!Dostałam ją zaraz po wybudzeniu i była ze mną
prawie przez cały czas!SAMA JĄ KARMIŁAM, PRZEWIJAŁAM!BYłam na osobnej sali
więc rodzina mogła być prawie cały czas!
Siostry połżne i pielęgniarki od noworodków były bardzo miłe i pomocne!
mimo to że rodziłam w znacznie mniejszym szpitalu niż 2 w bydgoszczy było tam
o wiele przyjemniej!A rodziłam w szpit6alu w świeciu!
POZDRAWIAM PRZYSZŁE MAMUSIE!