Dodaj do ulubionych

moja córcia

20.04.06, 08:54
5 kwietnia o 11.15 przyszła na świat MOJA CÓRECZKA TOSIA!
Jestem strasznie szczęśliwa że jest już po wszystkim i ciągle nie mogę
uwierzyć że Antulka jest już z nami!

Tosia urodziła się przez CC!Dostałam ją zaraz po wybudzeniu i była ze mną
prawie przez cały czas!SAMA JĄ KARMIŁAM, PRZEWIJAŁAM!BYłam na osobnej sali
więc rodzina mogła być prawie cały czas!
Siostry połżne i pielęgniarki od noworodków były bardzo miłe i pomocne!
mimo to że rodziłam w znacznie mniejszym szpitalu niż 2 w bydgoszczy było tam
o wiele przyjemniej!A rodziłam w szpit6alu w świeciu!

POZDRAWIAM PRZYSZŁE MAMUSIE!
Obserwuj wątek
    • tucik Re: moja córcia 20.04.06, 09:07
      gratuluje zdrowej córeczki i zaglądaj czasem do nas!!!
    • tasiunia2 Re: moja córcia 20.04.06, 10:27
      Gratuluje. I życze Wam duzo zdrówka. Czy na prawde tak dobrze sie czulas po
      cesarce, ze sama moglas sie zajmowac coreczka? Po ilu dniach wyszlas ze
      szpitala i jak czujesz sie teraz? Napisz cos jesli mozesz. Pozdrawiam.
      • milena96 Re: moja córcia 20.04.06, 19:24
        Musiałam wstać po 24 godzinach!Nie było łatwo bo wszystko mnie mnie bolało ale
        pragnienie bycia z moją tak długo wyczekiwaną Kruszynką!I więcej płakała tym
        więcej ja wstawałam!Ten ból w porównaniu z radością z przytulenia mojej
        córeczki był zerowy!
        Do domu wyszłam razem z córcią po 4 dniach!Miałam problemy tylko ze wstawaniem
        bo brzuch troche ciągnął!teraz minęły dwa tygodnie od porodu a mi ani nic nie
        leci ani nic nie boli!Czuje się dobrze a i blizna sie zagoiła i prawie jej nie
        widac!
        pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka