o.l.e
09.05.06, 12:17
Jestem na początku 7tc(4tydz. od zapłodnienia). Mam niski progesteron 5,02
(dwa dni temu 3,72). Beta wynosi 3000? lekarz kazał zrobić za 48h i sprawdzić
czy przyrasta. Powiedzial że taki poziom może być a progesteron to sprawa
indywidualna.Co myslićie? Biorę duphaston. Nie mam plamień, nic mnie nie boli.