Dodaj do ulubionych

Ratunku- wyniki

09.05.06, 12:17
Jestem na początku 7tc(4tydz. od zapłodnienia). Mam niski progesteron 5,02
(dwa dni temu 3,72). Beta wynosi 3000? lekarz kazał zrobić za 48h i sprawdzić
czy przyrasta. Powiedzial że taki poziom może być a progesteron to sprawa
indywidualna.Co myslićie? Biorę duphaston. Nie mam plamień, nic mnie nie boli.
Obserwuj wątek
    • o.l.e Re: Ratunku- wyniki 09.05.06, 12:51
      POMOCYindifferent
      • bastet7 Re: Ratunku- wyniki 09.05.06, 13:02
        Zrób betę po 48 godz. i zobaczysz jak będzie. Na razie nie masz się czym
        martwić.
        • natalka691 Re: Ratunku- wyniki 09.05.06, 13:42
          Ole słuchasz kolezanek z forum w takich sprawach? Może jednak nie panikuj,
          ciesz sie ciążą i słuchaj lekarza. Co ma byc i tak będzie.
          • o.l.e Re: Ratunku- wyniki 09.05.06, 16:39
            ponawiam post
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka