cathy1976
09.05.06, 18:32
Mam pytanie do Dziewczyn, ktore mialy cesarke- czy rzeczywiscie mialyscie
pozniej problemy z laktacja? Ja musze rodzic przez cc i w sumie to jestem
zadowolona i jedyna moja watpliwosc dotyczy laktacji: czy pozniej nie bede
miala problemow z karmieniem. Bardzo chce karmic piersia a nasluchalam sie ze
pozniej bedzie mi ciezko karmic i sie martwie. I jeszcze jedno- jak szybko po
cieciu wypuszczaja ze szpitala do domu? Dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam!