08.06.06, 14:39

Obserwuj wątek
    • ekaczmarczyk Re: KTG... 08.06.06, 14:41
      za szybko mi sie kliknęło.
      Mam pytanie,
      w którym tygodniu lekarz usłyszy bicie serca przez badanie ktg, kiedy moge go
      poprosić o to na wizycie?
      Ewa
      • phantomka Re: KTG... 08.06.06, 14:47
        ktg to na samym koncu ciazy, a wczesniej przez jakis inny przyrzad, ale nazwy
        nie pamietam - tym najwczesniej mialam po 20 tc. chociaz polozna twierdzila, ze
        na pewno nic nie wylapie, to jednak wylapala.
        • bastet7 Re: KTG... 08.06.06, 14:50
          U mnie było słychać w 15 chyba w dopplerze (ale nie dam głowy jeśli chodzi o
          nazwę: taka słuchawka przykładana do brzucha;_)) ). Później - tak w 30-tym tc.
          to chyba można i przez stetoskopwink
    • gonia28b Re: KTG... 09.06.06, 00:09
      Ewo, serduszko maleństwa można usłyszeć już w 7-8 tc. Ja na pierwszym USG byłam
      w 8 tc. i słyszałam, a moje maleństwo mierzyło wtedy... 1,5 cm smile))
      Urządzenie do słuchania bicia serca dzidziusia to doppler - specjalna słuchawka
      którą lekarz przykłada do brzucha, lub też za pomocą dobrego, nowoczesnego USG
      • ekaczmarczyk Re: KTG... 09.06.06, 13:17
        Dziekuję za odpowiedzismile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka